Jump to content

Ruhsal Zaman Yolculuğu Deneyi


Utis

Önerilen Mesajlar

2000 yılında kendisini “zaman yolcusu” diye tanıtan John Titor’ın aktif olduğu forumlardan birinde, 1 hafta önce açılmış çok ilginç bir konu ile karşılaştım. Valeri adlı üye, zaman yolculuğu yapabilme yeteneğine sahip olduğunu, fakat bunu ruhsal olarak yapabildiğini söylüyor.

 

Kısacaca özetlersek kendisi şöyle açıklıyor:

İnsan beyni sonsuzluğu deneyimleyebilecek gibi düzenlenmiş fakat ruh bedenin içinde tutulduğu sürece “hareket”i engellenmiştir.

 

Bir kişi bir kez 5. boyut farkındalığı kazanırsa, 5. boyutta istediği yere ve hatta geçmişe seyahat edebilir(astral olarak). Ve sonra tekrar 3 boyutta belirebilir. Aynı kişiliğin yer aldığı sayısız paralel dünya vardır. Ve aynı “ruh” bu sayede sayısız bedeni de ziyaret edebilir.

 

Konuyu açarak Valeri, 2012 yılına zamanda geri seyahat ettiğini kanıtlamayı amaçladığını söylüyor. Bir başka üye ile zaman ve mekan belirleyip, 5. boyuttaki Valeri’yi oraya gönderip bunu gerçekleştirerek kanıtlama kararını aldılar. Böylece yolculuğunu deneyle kanıtlamış olacak.

 

Konu gerçekten ilgimi çekti. Ve şahsen konunun bilimsel tartışmaların bulunduğu bir forumdan ziyade bir parapsikoloji forumuna daha uygun olduğunu düşündüm. Henüz hiç astral deneyimim olmadığı için kendim istediğim gibi bir değerlendirme yapamadım. Görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bu arada sonuçta Valeri adlı kişinin söylediklerinin güvenilirliği tartışmalı olduğu için varsayımsal olarak konuştuğumuzu belirtmek istiyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Ruhsal Varlık : Katie King

   http://3.bp.blogspot.com/_C-ood3gRhK4/TDuXMmmDFrI/AAAAAAAAAyw/yQOnYFQuZl4/s320/Katie_King.gif Ruhsal Varlık Katie King ve Sir Daniel Douglas HUME   RUHSAL VARLIK   KATİE KİNG İngiliz medyum Florence Cook ‘un Maddeleştirdiği Katie King adlı ruhsal varlık en ünlü Materyalizasyon olayıdır. Katie King Materyalizasyon özelliğine sahip bir ruhsal varlıktı.Tıpkı normal insanlar gibi yürüyebiliyor ve konuşabiliyordu.Tam anlamıyla madde haline gelebiliyordu. 1850 den 1870 lerin ortasına kadar Katie

   , Yer: Paranormal Varlıklar

  • Zaman Üzerine

   Zaman kavramının derinliğini algılama;   Neden olayların sondan başa gerçekleştiğini görmüyoruz? Fizik kurallarına göre böyle bir şey mümkün. Zamanın hikayesi nedir? Zaman hakkında ne biliyoruz? Zamanın akışı tek yöndeymiş gibi görünür. Sadece geleceğe doğrudur. İşte bu doğru olmayabilir. Saatler bize saatin kaç olduğunu gösterebilir, ama zamanın ne olduğunu söyleyemez. Einstein'ın zamanla ilgili radikal fikirleri... Einstein'e göre, zaman farklı hızlarda akabilir. Benim

   , Yer: Uzay ve Gizemleri

  • Yaşam enerjinizi kaybettiğiniz zaman nasıl bir yol izlersiniz?

   Hayat denilen bu karmaşanın içinde savrulurken kendinizden uzaklaştığınızı hissedersiniz.Çevreniz,olumsuz gelişen olaylar veya hayal kırıklıkları vs.. Kendinizle başbaşa kaldığınızda bu sürükleyici girdaptan kurtulmak adına kendinizce geliştirdiğiniz bir takım teknikler olabilir.Sizler bu durumda nasıl bir yol izlersiniz?

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

  • Ruhsal cerrahi-Eterik beden ameliyatı

   İlgilenen kişiler için kitaptan fotoğrafları direkt olarak atıyorum. Bunu yapmak için aura görme yetiniz ve koruyucu meleklerle iletişimde olmanız gerekir. Uzun bir süreçtir. Brezilya'da John Of God ismindeki şifacı da bu tekniği kullanarak her gün binlerce hastayı iyileştiriyor. Youtube'da biraz aratın hastanın burnuna metal soktuğunu ve hastanın hiçbir acı çekmediğini göreceksiniz.

   , Yer: Bioenerji

  • Ruhsal Otopsi Denemesi

   İntihar Batı Avrupa ve Kuzey Amerika'da yüksek ölüm hızları nedeniyle önemli bir halk sağlığı sorunu olarak ele alınmakta ve incelenmektedir. Biyolojik, sosyal ve ruhsal sorunların karmaşık bir zemin oluşturduğu intihardavranışı, toplum genelinde ve hasta gruplarında incelenir.İntihara ilişkin bilgi sağlıyan çalışma yöntemlerinden birisi "Ruhsal Otopsi" dir . Anahtar nitelikteki kişilerle gerçekleştirilen görüşmelerle ölen kişinin tıbbi,psikiyatrik, aile ve sosyal özellikleri belirlenir ve int

   , Yer: Sağlık

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...