Jump to content

Güzel Bir Yüze Sahip Olmak İçin

nevermore

Önerilen Mesajlar

MALZEMELER:

su

mum (uzun ve kırmızı)

çiçek (kırmızı gül)

bez (küçük ve temiz olmalı renk önemsizdir)

YAPILIŞI:

suyu kaynatın. kaynar suya gül yapraklarını ekleyin. temiz cam bir bardağın üzerine bezi serin ve suyu süzün. süzdüğünüz suya tekrar kullanılmamış gül yaprağı atın ve biraz daha kaynatın. kaynarken mumu yakın. suyu aynı bezle tekrar süzün ve yapraklar bezdeyken biraz soğumasını bekleyin. çokta soğumasın ama. yatağınıza sırt üstü uzanın. yapraklı bezden alın. yüzün aşağı petal tarafına bezi koyun. bez buz gibi olana kadar yüzünüzde kalsın ve şu sözleri söyleyin. pozisyonunuzu hiç bozmayın.

To be more lovely like a rose

Absorb the knowledge from those who know

That beauty is not just only skin deep

But from these petals beauty shall seep.

büyüyü gece yapın ve gülün güzelliğini düşünün. bir kaç hafta tekrarlayın. gülün büyüsünün yüzünüze işlediğini ve en güzel kişinin siz olduğunu düşünün.

Erkeklerde yapabilir. yakışıklı olmak için. hadi kolay gelsin.

-alıntı-

Şahsi görüşüm bu daha çok bir iksir gibi .. Elbette yüzünüz değişmeyecek ama belki cildinizde değişimler olabilir . Kullanılan spell de tamamen işin konsantrasyon noktası :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu başlığa güzellik ile ilgili başka bir tarif vererek katkıda bulunmak isterim:)

Vereceğim tarif denenmiştir. Yüzde yüz sonuç vermiştir. Öncelikle bunu belirtmek istiyorum. :)

Kendimden örnek vermek istiyorum. 30 lu yaşların başında bir bayan olduğum halde, bankalar da olsun resmi işlemler de olsun...beni sıkıntıya sokacak kadar yaşımdan genç gösteriyorum. Bir kimlik kontrolu yapıyorlar . :)

Ve bana ait bir formuldur. Araştırdığım bilgileri harmanladım. Kime denettiysem de hep başarılı sonuç aldılar. Hatta ablama denettim , eniştem... sana ne oldu böle yüzün çok güzel görünüyor...bir gariplik var sende diye benim yanımda demişti. O kadar yani;)

Aynı ölçekte soda ve saf gül suyunu karıştırıyoruz. Soda sade soda olacak. Gül suyunu ise kendinizin yapmasını tavsiye ederim.

Bunlar bir cam şişeye konacak. Gül yağını ayrı küçük bir kaba koyun. Orta parmak ve işaret parmağınızı gül yağına batırarak şişenizi kutsayın. Ben Venusun enerjisi güzellik iksirimi kutsasın diyorum 3 defa. Ve teşekkur etmek işin en önemli kısmı. Zaten niyetinizi olmuş gerçeklemiş siz de karşılığında teşekkur ediyorsunuz gibi tamamen gerçekleştirir. Hem de saygımızı ifade eder.

Şişeyi buzdolabında muhafaza ediyoruz. Her sabah ve akşam bir pamukla ıslatıp yüzümüze sürüyoruz. Sürerken Venusun güzellik enerjisi yüzüme gelsin yüzümde ışıldasın diyiyoruz.Ve gene Teşeşkkur ediyoruz. Tam odaklanma ve inançla yaptığınız da , gözleri kapalı iken sürerseniz, pembe enerji baloncuklarını net görürsünüz. Hem kendim hem de tavsiye ettiklerimden bu şahane pembe baloncukları görmeyen yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bütün bunlar zaten yaratandan gelir.:) Ayrıca başkasının iradesine karışıp, kötü amaçlar için kullanmadıkca ne günahı olabilir ki?

Ancak sen gene de iç sesini dinle. Zaten huzursuz yaparsan işe yaramaz. İnanmak odaklanmak şükran ve huzur ile bütünleşmedikce bu tur şeylerde...zaten sonuç alamazsın.

Benim fikrim bu yonde .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu başlığa güzellik ile ilgili başka bir tarif vererek katkıda bulunmak isterim:)

Vereceğim tarif denenmiştir. Yüzde yüz sonuç vermiştir. Öncelikle bunu belirtmek istiyorum. :)

Kendimden örnek vermek istiyorum. 30 lu yaşların başında bir bayan olduğum halde, bankalar da olsun resmi işlemler de olsun...beni sıkıntıya sokacak kadar yaşımdan genç gösteriyorum. Bir kimlik kontrolu yapıyorlar . :)

Ve bana ait bir formuldur. Araştırdığım bilgileri harmanladım. Kime denettiysem de hep başarılı sonuç aldılar. Hatta ablama denettim , eniştem... sana ne oldu böle yüzün çok güzel görünüyor...bir gariplik var sende diye benim yanımda demişti. O kadar yani;)

Aynı ölçekte soda ve saf gül suyunu karıştırıyoruz. Soda sade soda olacak. Gül suyunu ise kendinizin yapmasını tavsiye ederim.

Bunlar bir cam şişeye konacak. Gül yağını ayrı küçük bir kaba koyun. Orta parmak ve işaret parmağınızı gül yağına batırarak şişenizi kutsayın. Ben Venusun enerjisi güzellik iksirimi kutsasın diyorum 3 defa. Ve teşekkur etmek işin en önemli kısmı. Zaten niyetinizi olmuş gerçeklemiş siz de karşılığında teşekkur ediyorsunuz gibi tamamen gerçekleştirir. Hem de saygımızı ifade eder.

Şişeyi buzdolabında muhafaza ediyoruz. Her sabah ve akşam bir pamukla ıslatıp yüzümüze sürüyoruz. Sürerken Venusun güzellik enerjisi yüzüme gelsin yüzümde ışıldasın diyiyoruz.Ve gene Teşeşkkur ediyoruz. Tam odaklanma ve inançla yaptığınız da , gözleri kapalı iken sürerseniz, pembe enerji baloncuklarını net görürsünüz. Hem kendim hem de tavsiye ettiklerimden bu şahane pembe baloncukları görmeyen yok :)

Gül yağı değil de papatya yağı olur mu? Gül yağı bulmak bıraz zor da :/ ve pahalı:/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bütün aktarlarda satılıyor ben 5 tl ye yeni aldım:) gül suyu kullandığımız için...gülyağı daha uygun oluyor.Bütünlük açısından.

Ama istiyorsan sende öyle deneyebilirsin . Denemeler ile gelişiyor her formul zaten. Ancak ben papatya yağı kullanmadığım için, kesin bir yanıt vermem hatalı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şeyy bunu biraz değiştirip imgeleme bölümlerinde yüzde ufak değişimler imgelersek o konuda da işe yarayabilir mi?yani mesela yüzdeki lekeler ve benler için fln onların yok olduğunu imgeleyip bunu yaparsak işe yarar mı?yada mesela yanaklarımda gamze olduğunu imgeleyerek yaparsam olur mu?bende abarttım biraz ama napıyım umut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Büyü Ten renginize gözlerinize ve aura katmanınıza ışıltı katar ,İnancınıza bağlı özgüveninizi geliştirir . Yüzünüzü değiştirmez elbette ,Bunun için Biyokinezi de uzun yıllar bir gelişim sağlayaraktan ,Yada fizik katmanınızda venüsü invoke ederekten bu tür bir değişimi gerçekleştirebilirsiniz diye düşünüyorum ben deneyim sahibi değilimde yapabilene helal olsun ,Burada fit olabilmek için de bu bölümde birçok uygulama var .:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce hiç bir deneyim olmamasına rağmen bunu denemek tehlkeli midir acaba

Güçlü veya zayıf cadı olmanıza bakılmaksızın tehlikeli bir ritüel olduğunu sanmıyorum onca şey varken ,Lakin benim dediğim gibi biyokinezi falan yapacaksanız önce göz rengini değiştirme gibi küçük adımlarla başlanılması ve uzun süren çalışmalar yapılması tavsiye edilir . :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...