Jump to content

Çekim Yasası Forum Alt Başlığı

SihirliEnerji

Önerilen Mesajlar

Çekim Yasası ile çok ilgilenen ve uygulayan biri olarak forumda eksikliğini duyuyorum.

Evrensel Enerjiler ve Farkındalık ya da Psişik Yetenekler forum alt başlığı olarak açılabilir bence.

Hem paylaşıldıkça bilgilerimiz artar hemde bu konuyla ilgilenenlere de yardım edebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkçası alt başlık açılacak derecede bir fenomen değil. Zira çekim yasası denilen yasa dışında daha bir sürü hayatımızı etkileyen önemli yasalar mevcut. İnsanlarımızın bu yasa üzerinde bu kadar durmalarının tek sebebi popüler kültür. Yoksa en az çekim yasası kadar mühim diğer yasaları da her an deneyimliyoruz (popüler kültür gözümüze sokmasa bile...)

Evrensel enerjiler başlığı zaten bu "yasaları" genel anlamda kapsar nitelikte =) Endişem, paranormal deneyimlerde ki gibi her çekim yasasını deneyen kişinin ayrı bir başlık açmasıdır, maalesef bu sadece forum kirliliğine neden olur. Çünkü çekim yasası yaşanılabilecek en basit spiritüel deneyimlerden biridir, herkesin kolayca yaşadığı bu fenomeni büyük bir heyecanla paylaşmak isteyen üyelerin başlıklarıyla uğraşmak gereksiz bir zaman israfına neden olacaktır.

Yine de bu istek yönetici panelinde düşünülecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

The Secret ı okuyunca bir eksiklik hissine kapıldım. Sanki bir bulmacanın tek bir parçası imiş gibi gelmişti.

Oldukca araştırdım. Gerçekten diger yasalar ile uyumlu davranmadıkca...tek basına bu yasanın tam anlamı ile işlemediğini gördüm.

Cevaplarımdan birini KABALA yı öğrenirken araştırrıken buldum. Çok önemli bir durumdan bahsediyordu. Vermeden almak olmaz. Yani sırf istemekle olmuyor vermeyi de bilmek lazım. Evrende her enerji dengiyle işliyor.

Vermek derken, hiç karşılıksız yapılan bir yardım, karşılıksız beklentisiz sevmek vs vs gibi.

Ve diğer evrensel yasalar

1- Bilinç Mentalizm Yasası

2-Titreşim (Rönosans yasası

3-Benzeşim yasası

4-Zıt kutupluluk yasası

5-Devresellik yasası

6-Etki tepki ( Nedensellik yasası)

7-Cinsiyet Yasası (Eril dişil enerji)

Bunlarında kendi içinde ayrıldığı bölümler var.

Sezaver Seçki nin Kaderimize Yön Veren Evren Yasalarını tavsiye ederim.

Bu konuda çok açıklayıcı bir kaynak.Bu kitapdan alıntı yaptım zaten

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rönosans değil rezonans.:D

Kuantum olumlama ve kuantum düşünce sistemi kitaplarında bahsedilir bunlardan.Hepsi için

ayrı ayrı kitap olduğunu sanmıyorum.Google amcadan tek tek makale bulunabilir ama.

Birebir isim olarak geçmese de Sandra Anne Taylor ve Sharon Anne Klingler kitaplarında geçer.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...