Jump to content

Japonya'daki Öğrenci Evleri

treacy

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Öğrenci Büyüleri

Verimli bir okul günü için:   Okula gitmeden önce doğuya doğru bağdaş kurun ve şu sözleri söyleyin :   Bilgelik Tanrıçası ,bugün benimle ol Bilgiyi bulmaya gittiğimden Yoluma rehber ol Ve zihnimi açık tut Kutsal olsun! (ya da istediğiniz herhangi bir bitirme sözü)   Orjinal dua :   "Oh Goddess of Wisdom, be with me this day, As I go forth to seek knowledge, Guide my path and let my mind be open. So mote it be!   Not: Bir daire açmak her zaman daha iyi sonuç sağlar.

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Ortaöğretimde Devamsızlıktan Kalan 9077 Öğrenci Mezun Edildi

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, ortaöğretim kurumlarında devamsızlıktan kalan 9077 öğrencinin, bu yıla mahsus mezun edildiğini açıkladı.   AA'ya konuşan Yılmaz, ortaöğretim kurumlarının son sınıf öğrencileri içinde derslerinde başarılı olmalarına rağmen kendilerine mevzuatla verilen devamsızlık süresini aşanların başarısız sayıldığını hatırlattı.   Milli Eğitim Bakanı şunları söyledi:   ''Ancak bu yıla özgü olmak üzere bütün derslerinden başarılı olup da devamsızlıktan dolayı başarısız sayı

, Yer: Gündem

• Sokak Kedilerinin de "Başlarını Sokacak" Evleri Olabilir!

Sokak Kedilerinin de "Başlarını Sokacak" Evleri Olabilir!     Umarım ki bir gün herkes, sokaktaki hayvanların da bizler gibi özgürce ve güven içinde yaşama hakkına sahip olduklarının farkına varır ve onlara hak ettikleri saygıyı gösterir, yaşamsal alanlarını sağlar.   Seçim arifesi haliyle demeyin! Bu yazı seçim öncesine "denk geldi" gerçekten. Çünkü bahsi geçen "kedi evlerini" bendeniz henüz yeni keşfettim. Oysa bu proje neredeyse bir senelik ve bir ikincisi de yolda...   Didem Gökgöz..

, Yer: Gündem

• öğrenci büyüleri -2

Bir sınava çılşmadan once:     Kendi seçtiğiniz yöntemle bir daire açın. Çalışma malzemelerinizi de dairenizin içinde tutun ve sözleri söyleyin :     “Facts and Figures rules and lows Fill my mind and give me cause To answer questions, full fill tasks, And know the things I shall be asked When I’m challenge give me aid To receive a passing grade. All this knowledge stay with me. As is my will, so mote it be ! “     Öğretmenlere karşı görünmezlik : Bu eğer ödevinizi yapmadıysanız

, Yer: Witchcraft

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...