Jump to content

Bir Kimseyi Kendinizden Soğutmak İçin Büyüler


Cyllwen

Önerilen Mesajlar

1. Karayılan Kökü Büyüsü

Banyo, hem ilişkiyi sonlandırmak hem de size zararı dokunan bir kimsenin cesaretini kırıp uzaklaştırmak için kullanılır. Karayılan kökünü yanınızda taşımak ise sadece ilişkiyi sonlandırmaya yarar.

 

- Kıyılmış karayılan kökü (black cohosh) üzerine kaynar su ekleyerek demleyin.

- Küveti su ile doldurun.

- Karışım soğuyana kadar bekleyin.

- Küvete girin ve durulanmadan önce karışımı posasıyla birlikte tüm bedeninize uygulayın.

2. Ayrılık Tozu (I)

- Bu bitkilerin kurutulmuş hallerini öğütüp toz haline getirin ve karıştırın: Limon otu, sığırkuyruğu, paçuli, kedi otu, güve otu

- Karışımı hedef kişinin ceplerine ve ayakkabısına serpin.

 

3. Ayrılık Tozu (II)

- Bu materyalleri öğütüp toz haline getirin ve karıştırın: Kafur, yarpuz (filiskin), ulmus fulva (slippery elm, kaygan elm)

- Karışımı hedef kişinin ceplerine ve ayakkabısına serpin.

 

Yarpuz kullanımı hamile kimseler için güvenli değildir. Kaygan elm ise bir çeşit karaağaç türüdür, iç kabuğu öğütülerek ilaç olarak ve diğer uygulamalarda kullanılır.

 

4. Ayrılık Tozu (III)

Modern zamana uyarlanmış bir hoodoo formülü olan bu büyü ise bir kimseyi uzaklaştırmakla birlikte size kara büyü yapmasını da engeller.

 

- Bu materyalleri öğütün ve karıştırın: Toz tarçın, toz muskat (hint cevizi), toz haline getirilmiş gazete kağıtı (tercihen hedefin favori gazetesi ya da dergisi), bir dal sigara içinden alınmış tütün (bazı kaynaklarda eklenmesi önerilmiyor, diğerlerinde ise hedefe ait sigaranın sizin tarafınızdan içilmiş/yakılmış olması ve sadece küllerinin kullanılması gerektiği söyleniyor.)

- Hazırladığınız karışımı hedef kişinin oturduğu ya da üzerinden geçtiği yere serpin. Ya da bir kese (mojo kesesi, muska vs.) içerisinde koruyucu olarak taşıyın.

 

5. Kafur Büyüsü

- Bir pamuğu kafur yağına batırın.

- Cebinizde ya da sütyeninizin içinde saklayın.

 

Kafur bitkisi bir kimsenin istenmeyen ilgisini engeller. Beyaz kafur bitkisinin esansiyel yağını kullandığınızdan emin olun, diğer varyasyonları zehirlidir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Çok pratik ve çok güzeller. Yanlız ben bir gazete parçasını nasıl toz haline getireceğimi anlamadım :D Teşekkürler...

 

İlk önce elinle çok küçük parçalara böl, sonra diğer maddelerle karıştırıp havanda ez. Böylece hepsi birbirini aşındırarak toz haline gelir. Ben bu şekilde yapmıştım. Bu arada toz deyince un kadar ince birşey bekleme. (Aklıma mutfak robotu da gelmedi değil ama yaptığım şey doğal yollardan olsun istedim.) :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Bir Peri Çağırmak İçin

   Bu büyüyü bir peri çağımak için kullanın   Gerekli Malzemeler 3 çiçek 2 yaprak 4 mum (doğayı simgeleyen 4 farklı renkte) Kağıt Kalem Renkli kalemler Tahtadan yapılma bir şey("something made of sticks" çeviriden emin değilim yazan kişinin ingilizcesi rezalet ) Düz zemin Ağaç Su   Mumlardan bir kare yapın, Kağıda bir peri çizin, renklendrin, isim verin, resmin etrafına çiçekler ve yapraklardan oluşan "hediye" nizi koyun, düz bir zemine yerleştirin ve resmin yanına su dökün. ay

   , Yer: Witchcraft

  • Android için favori uygulamalarım

   Android favori oyunlarım : 1-Avakin life: role playing 3d sanal gerçeklik oyunu beni çok şaşırtan bir oyun her ay yeni konular,itemler hepsi çok güzel indirirseniz haber verin ekliyim arkadaş olarak. 😊 2-Brain test: zeka ve bulmaca oyunu vakit geçirmek için güzel bir oyun . 3-clash of clans: strateji oyunu . * * Android favori photo editor uygulamalarım: 1-PicsArt: çok severek kullanıyorum birçok ayrıntılı özelliği var. 2-Picskit: picsart'ın akrabası diyeb

   , Yer: Cep Telefonu ve Tabletler

  • Cadılar için parfüm tarifleri .

   Cadılar için parfüm tarifleri ~        ( Alıntıdır . ) Ay rahibesi parfümü . 1 damla Queen of the Night yağı , 3 damla gül yağı ve 1 damla limon mineçiçeyi yağını koyu kahverengi ve ya mavi bir yağda 4 ons beyaz alkollü içkiye ekleyin . Birleştirmek için karıştırın . Toprak ana parfümü . Eşit miktarda gül ve paçuli yağı karıştırılır ve birleştirmek için kombinlenir .  Bir cadı sanatı . 8 ons alkoııü içkiye 60 damla misk , 30 damla keten ( amber ) ve 30 damla bergamo

   , Yer: Witchcraft

  • Kanser için?

   Dedemin karaciğer kanseri olduğunu öğrendim bugün. Belki çok çocukça bir başlık gelecek size ama elim kolum bağlı gibi durmak bana kötü geliyor ve beni üzüyor. Ne yapabilirim? Öneriniz var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim?

   , Yer: Alternatif Terapiler

  • Korku ve Endişelerden Kurtulmak İçin “Psoas Kası”nızı Rahatlatın

   http://yeniboyutlar.com/wp-content/uploads/2015/06/ruh-kasi-psoas.jpg   Korku ve Endişelerden Kurtulmak İçin “Psoas Kası”nızı Rahatlatın!   Yapılan araştırmalar psoas kasının psikolojik halimize ve fizyolojik sağlığımıza direkt etki ettiğini gösteriyor! Hızı giderek artan hayatımız içerisinde yeteri kadar dinlenmediğimiz, yeteri kadar esnemediğimiz zamanlarda psoaskasımız da gerilir ve hep gergin kalır. Peki gerginleştikçe korku ve endişeye neden olan bu kası en basit şekilde nasıl esnetebili

   , Yer: Sağlık

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...