Jump to content

Bir Kimseyi Kendinizden Soğutmak İçin Büyüler

Cyllwen

Önerilen Mesajlar

1. Karayılan Kökü Büyüsü

Banyo, hem ilişkiyi sonlandırmak hem de size zararı dokunan bir kimsenin cesaretini kırıp uzaklaştırmak için kullanılır. Karayılan kökünü yanınızda taşımak ise sadece ilişkiyi sonlandırmaya yarar.

- Kıyılmış karayılan kökü (black cohosh) üzerine kaynar su ekleyerek demleyin.

- Küveti su ile doldurun.

- Karışım soğuyana kadar bekleyin.

- Küvete girin ve durulanmadan önce karışımı posasıyla birlikte tüm bedeninize uygulayın.

2. Ayrılık Tozu (I)

- Bu bitkilerin kurutulmuş hallerini öğütüp toz haline getirin ve karıştırın: Limon otu, sığırkuyruğu, paçuli, kedi otu, güve otu

- Karışımı hedef kişinin ceplerine ve ayakkabısına serpin.

3. Ayrılık Tozu (II)

- Bu materyalleri öğütüp toz haline getirin ve karıştırın: Kafur, yarpuz (filiskin), ulmus fulva (slippery elm, kaygan elm)

- Karışımı hedef kişinin ceplerine ve ayakkabısına serpin.

Yarpuz kullanımı hamile kimseler için güvenli değildir. Kaygan elm ise bir çeşit karaağaç türüdür, iç kabuğu öğütülerek ilaç olarak ve diğer uygulamalarda kullanılır.

4. Ayrılık Tozu (III)

Modern zamana uyarlanmış bir hoodoo formülü olan bu büyü ise bir kimseyi uzaklaştırmakla birlikte size kara büyü yapmasını da engeller.

- Bu materyalleri öğütün ve karıştırın: Toz tarçın, toz muskat (hint cevizi), toz haline getirilmiş gazete kağıtı (tercihen hedefin favori gazetesi ya da dergisi), bir dal sigara içinden alınmış tütün (bazı kaynaklarda eklenmesi önerilmiyor, diğerlerinde ise hedefe ait sigaranın sizin tarafınızdan içilmiş/yakılmış olması ve sadece küllerinin kullanılması gerektiği söyleniyor.)

- Hazırladığınız karışımı hedef kişinin oturduğu ya da üzerinden geçtiği yere serpin. Ya da bir kese (mojo kesesi, muska vs.) içerisinde koruyucu olarak taşıyın.

5. Kafur Büyüsü

- Bir pamuğu kafur yağına batırın.

- Cebinizde ya da sütyeninizin içinde saklayın.

Kafur bitkisi bir kimsenin istenmeyen ilgisini engeller. Beyaz kafur bitkisinin esansiyel yağını kullandığınızdan emin olun, diğer varyasyonları zehirlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok pratik ve çok güzeller. Yanlız ben bir gazete parçasını nasıl toz haline getireceğimi anlamadım :D Teşekkürler...

İlk önce elinle çok küçük parçalara böl, sonra diğer maddelerle karıştırıp havanda ez. Böylece hepsi birbirini aşındırarak toz haline gelir. Ben bu şekilde yapmıştım. Bu arada toz deyince un kadar ince birşey bekleme. (Aklıma mutfak robotu da gelmedi değil ama yaptığım şey doğal yollardan olsun istedim.) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...