Jump to content

İsim Falı

Xian

Önerilen Mesajlar

Birçok Astrolog, tıpkı rakamların insanların üzerinde etkisinin olması gibi, harflerin de insanlar üzerinde çok büyük etkisi olduğunu görüşünde. Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığım söyleyebiliriz. ''İsimler yeni doğan bebeğe verilirken bile, farkında olmadan kişiler bebeğin burcunun etkisinde kalıyorlar, isimler koyulurken anne babalara tavsiyemiz kişiye ağır gelmeyecek isimler koymaları. G - Ğ harflerinden kaçınılmalı. Asabi ve gergin olurlar, güç sahibi olma hırsındadırlar''

NASIL BAKACAKSINIZ?

Gelelim falın nasıl bakıldığına. Fal için isminizdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembollerinin açıklamalarına bakmak gerekli.

İsminizdeki harflerin anlamlarım bir araya getirerek, falınızı ortaya çıkarıyorsunuz. Bir örnek verirsek;

Diyelim ki adınız Hülya... '

Harflerin ne anlama geldiğini gösteren tablodan H - Ü - L - Y - A harflerinin karşılıklarını bularak alt alta getiriyoruz. Böylece isim falı ortaya çıkıyor, îşte Hülyanın isim falı:

Sakin bir kişiliğiniz var. İşlerinizi yavaştan almayı seviyorsunuz. Sanatsal yönleriniz ağır basıyor. Yetenekli bir İnsansınız. Güçlü bir kişiliğiniz var ama size yapılanları asla unutmuyorsunuz. Mantıklı davranıyorsunuz algılama gücünüz oldukça yüksek.

HANGİ HARF NEYİ İFADE EDİYOR...

A: Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişilerdir.

B: Ön sezileri kuvvetli kişilerdir, olaylar karşısında hiçbir zaman umutlarım kaybetmezler.

C: Güzel sanatlara yatkınlıkları vardır. Duygusal kişilerdir.

Ç: Zevkine ve sefaya düşkün kişilerdir.

D: Üstün gücü temsil eder; hırslı ve zorluklara direnen kişilerdir.

E: Ruhsal karışıklığı temsil eder, bu kişiler üzüntü ve sevinci bir arada yaşarlar, ruhsal gel gitleri vardır.

F: Sakin kişiliği ifade eder, uysal ve güvenilir kişilerdir.

G:İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusu.

H: Sakin, durağan kişilik.

Iİ: Hassas, duygusal ve kırılgan kişilik.

J: Kaprisli, kıskanç kişilik.

K: Başarılı, unvan sahibi, daima yükselen kişilik.

L: Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik.

M: Ticarete yatkın, zeka seviyesi yüksek kişilik.

N: Üstün güçleri olan ve sağduyu sahibi kişilik.

OÖ: Gizemli kişilik, gizliliği sever, duygularını kolay kolay açığa vurmaz.

P: Kendinden emin kişilik, girdikleri ortamda kendine güvenli davranışlarıyla dikkat çekerler.

R: Tereddütlü kişilik, karar vermekte sürekli zorlanırlar.

S Ş:Aşırı hayalperestlik, sık sık hayal kurarlar.

T: Ketumdurlar, duygularım karşısındakine çok zor açarlar.

UÜ: Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden kişilerdir. İşlerini yavaştan alırlar.

V: Kendi içine dönük, umursamaz kişilik, bana dokunmayan yılan bin yıl yasasın diye düşünürler.

Y: Geçmişteki İzleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar, ancak güçlü kişilik yapıları vardır.

Z: Bilimle uğraşan, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durgun durağan yani tembel tarafı tuttuda diğerlerinden çok şüpheliyim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerçekten de beni tanıtıyor :p

B: Ön sezileri kuvvetli kişilerdir, olaylar karşısında hiçbir zaman umutlarım kaybetmezler.

U: Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden kişilerdir. İşlerini yavaştan alırlar.

R: Tereddütlü kişilik, karar vermekte sürekli zorlanırlar.

güzel paylaşım Xian :cool:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E: Ruhsal karışıklığı temsil eder, bu kişiler üzüntü ve sevinci bir arada yaşarlar, ruhsal gel gitleri vardır.

Iİ: Hassas, duygusal ve kırılgan kişilik.

en uzun isim bende heralde hahaha, bende diyordum neden ticaret lisesinde okudum diye:s ilginç verdim şukunu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

T: Ketumdurlar, duygularım karşısındakine çok zor açarlar

%100 tuttu.Tek sorun ben duygularımı aslında kolay ve sürekli açarım ama yalanlarla süsler veya sapıtarak söylerim.Yani gerçek duygularımı açmam...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

G:İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusu.

UÜ: Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden kişilerdir. İşlerini yavaştan alırlar.

V: Kendi içine dönük, umursamaz kişilik, bana dokunmayan yılan bin yıl yasasın diye düşünürler.

Üstün güçlere sahip olma arzusu ve üstün güçlere sahip olan uyuşması iyiymiş bak :D Zaman zaman bencil olabiliyorum ama umursamaz, bana dokunmayan bin yaşasıncı hiç değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayatta bir işi yavaş yapamam :) Ama diğerleri doğru :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Y: Geçmişteki İzleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar, ancak güçlü kişilik yapıları vardır.

Z: Bilimle uğraşan, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik.

paylaşım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S Ş:Aşırı hayalperestlik, sık sık hayal kurarlar.

iki A (mantık) bir S'yi götürdü hayalperest değilim :p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...