Jump to content

Üç Seferdir Yaşıyorum...

northernstar

Önerilen Mesajlar

Sizlere Üç Seferdir Yaşadığım Bir Olayı Anlatmak İstiyorum üçü de birbiriyle bağlantılı olduğundan korkmaya başladım;

Birinci Olay henüz çocuk denecek yaştayken başıma geldi mahallemizde bir inşaat temeli vardı ve bunu etrafında mahallenin bütün çocukları oynardık o günde yine mahallede oynarken herhangi bir arkadaşım o temelin içine düşerse ne olur diye düşünüyordum sürekli kafam da bu canlanıp duruyordu sıkılmış ve hissetmiş olacağım ki oradan uzaklaşmak istedim arkadaşlarım ile vedalaştım ve oradan ayrılmak üzere oynadığımız yere arkamı dönmüşken inanılmaz bir ses duydum geriye döndüğümde arkadaşlarımdan birinin o inşaat temelinin beton zeminine çakıldığını ve diğer arkadaşlarımında donup kaldığını gördüm o zamanlar çok kafama takılma bunu hissetmiş olabileceğim ve büyüdüm,

İkinci olay ise bunun kadar geçiştirilebilecek bir olay değildi Irak'ın Kuzeyinde bir su arıtma tesisi işi yapılıyordu bağlı bulunduğum şirkette bu işin bir parçasıydı ve mecburen oraya gitmemiş gerekiyordu yaptığımız iş ise 8 metrelik beton su depolarının üzerine radyo antenine benzer bir anten takmak ve bunu bir kaç merkeze yapmaktı bütün merkezleri tek tek dolaştık en son Irak ta adı SHARİA diye geçen bir köyde ki merkeze gittik bu arada SHARİA YEZİDİ (Şeytanın Tanrı Tarafından Affedildiğine Ve Kendilerinin Peygamberi Olduğuna İnanırlar )inancına bağlı insanların yaşadığı bir köy o arabada bir şoför ve 2 iş arkadaşım vardı o merkeze gelene kadar bütün her yerde 6 metre uzunluğunda olan anten direklerini 3 kişi zor yerine koymuştuk iş yapmak üzere merkeze vardık bir arkadaşım ile su deposunun üzerine çıktık ve arkadaşım 3 kişinin yerine zor koyduğu 6 metrelik direği tek başına yerine oturtmayı başardı buna epey güldük şaşırdık bu arada o küçükken duyduğum ses tekrar kulağıma geldi ve yanımda ki arkadaşa dedim ki ben bu sesi biliyorum ama inşallah bildiğim ses değildir. oda bana karşılık olarak çinko bir çatının üzerine düşmüş su şişesini gösterdi ve sanırım rüzgardan o düştü dedi güldük geçtik işimizi bitirdik ve aşşağı inerken 3 üncü arkadaşımız aklımıza geldi aşşağıda olabileceğini düşündük ve indik 3. arkadaşımızı ararken bir köpek gördük ve onun yanına gitmek istedik fakat köpek sanki gözden kayboldu bir anda 3. arkadaşımızı bulamadık ve Şoförümüz yukarı çıktığını ama bizimle inmediğini söyledi tekar yukarı çıktık ve onu deponun açık kapağından aşağı düşmüş kanlar içinde beton zeminde gördük yardım etmeye çalıştık fakat çoktan ölmüştü.

3 üncü ve son olay ise 2 hafta önce başıma geldi yine bir iş için Mersin in Mut İlçesinde idim sabah uyandım işimin başına geldim ve bir iş makinasını yamaçta çalışrken gördüm içimden dedim ki yahu birinin üzerine taş yuvarlanacak çok tehlikeli çalışıyorlar. Daha sonra işimi yapmaya koyulduğum sırada dışarıdan sesler geldi ve dışarı çıktığımda şok oldum tam anlamıyla benim düşündüğüm gibi olmasa da birisi bir yere tırmanmaya çalışırken büyük bir taşa tutunmuş taş yerinden oynamış ve adamı altına almıştı adamcağızın bir çok yeri kırıklar içindeydi.

Bunları yaşamak Gerçekten hoşuma gitmiyor ve sanırım bir uzman ile görüşmek zorunda hissediyorum kendimi .

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...