Jump to content

Açıklanamayan Doğaüstü resimler....

inception

Önerilen Mesajlar

Benim savunduğum düşünce herzaman eski insanların bizden daha zeki olduklarıdır eğer o taşlar yapıtlar falan gerçekse ki bazıları gerçek bu düşünce mi kanıtlar nitelikte yani o koca taşlar nasıl o kadar uzağa taşındı piramitlerin yapımıda sır kesinlikle daha zeki ve güçlülermiş derim ben

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğaüstü Açıklanamayan Olaylar... Haberi ve Fotoğrafları Mynet'te - 14 Resmi indiremedğimden linki attım.Burda kilisedeki resimde bence o düşen bir uzay gemisi olabilir çünkü atmosfere girerken oluşan ısı şeritleri felantasvir edilmiş(ne deniyorsa onlara artık). Ya ateş ediliyor yada atmosfere girerken yanıyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski uygarlıklarla ilgili resimlerde dişliler var bana sanki atllantisin kalıntılarıymış gibi geliyor. Teknoloji açısından bizden çok ileri bir medeniyet olduğu söyleniyor atlantislilerin. Nerelisin diye sorulduğunda atlantisliliyim :) demiyorlardı sanırım ama yinede çöküşlerinin sadece teknolojiye tapıp ruhsal anlamda ilerleyememelerinden kaynaklandığını okumuştum.

Kendilerini yok etmişler az kalsın dünya gezegeninide yok ediyorlarmış sanırım mitlere göre.

Bizde insanlık olarak şu anda farklı bir yoldan gitmiyoruz aynı şekilde teknolojide ilerliyoruz ama sevgi şevkat saygı gibi duygular yok oluyor esas insanlığı insan yapan duygulardan uzaklaşıyoruz veya uzaklaştırılıyoruz bilinçli olarak burada da bir yorumda okuduğum illüminati tarzı kim ve ne oldukları dahi bilinmeyen sadece spekülasyon yapılan bu tarz güçler devreye giriyor fakat nihayetinde dünya gezegeni bir galaksi içinde o kadar küçük ki bütün gezegen yok olsa farkedilmez bile yani geçmişte yaşamış uygarlıklara bakıyoruz gerek mitlere gerekse bilim insanlarına fakat şu anda insanlık ne durumda kimsenin umrunda değil ne kadar garip...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...