Jump to content

aynalar

hal123

Önerilen Mesajlar

Bu konuyu nereye yazacağımı bilmediğim için buraya yazdım.Aynalar ile ilgili birşeyler duymuştum eskiden ama pek hatırladığım söylenemez.Hatta bundan etkilenerek mirors filmini yapmışlardı vsvs.Şu aynalar ile ilgili bilgilerinizi anlatırmısınız ve doğrumu eski başlıkları okudum ama tam bi cevap bulamadın ?Birde bunlar normal evlerimizde bulunan aynalarmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eğer majikal çalışma yapmıyorsanız aynalar sizin için bir sorun teşkil etmez, evinizde boy aynasıda olsa, yatağınızın tepesine ayna yaptırsanız da önemli değil..

Benim odamda 3 tane sabit ayna var maji çalışmaları psişik çalışmalar ve kehanetle uğraşıyorum. Aynaları odamdan çıkarmam pek münkün değil ne önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayna ile birebir çalışmadığınız sürece aslında sorun yok, bu olaylar o kadar spontane işlemiyor. Zaten çember açma vs. gibi konularla yaptığınız için (eğer yapamıyorsanız çember çalışmak zorundasınız) yeterli korunma oluyordur odanızda. Ama yok korunmadan ve anlamsızca sürekli "varlık çağırıyorsanız" zaten aynalardan korkmanız gerek yok, akılsızca yapmış olacağınız çalışmalar yeterli sorunu yaratacaktır...

Varlık odaklı çalışmalar yapmıyorsanız, arada bir evinizi arındırın bir sorun olmaz. aynaların, varlıkların geçiş noktası olarak görev yapması için majikal olarak yüklenmiş ve oluşturulmuş olması gerekiyor, tabiri caizse sizin onu kapıya dönüştürüp "açmış" olmanız gerekiyor veya ciddi bir varlık çağırımı sonrasında söz konusu olabilir, bunlar dışında kendiliğinden olması sıradışı olaylar dışında pek mümkün değil. Yani olay o kadar kolay değil. O yüzden panik yapmanıza gerek yok. Çember içinde çalışmalarınızı yapın, varlık odaklı çalışmalar yapmayın bir sorun teşkil etmez odanızda ki ayna. Çok gerekli olmasa da, eğer içiniz rahat etmiyorsa mikaels'in dediği gibi üzerlerini kapatabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın sirius tedbir için ve çalışmadan sonra ortaya çıkan kötü enerjiyi gidermek için taurus'un dediği gibi bir kişinin majikal veya psişik çalışmalar yaptıktan sonra sadece Adaçayı,lavanta ve sandal karışımı yapıp yaksa ve odasında dolaşsa işe yarar değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın sirius tedbir için ve çalışmadan sonra ortaya çıkan kötü enerjiyi gidermek için taurus'un dediği gibi bir kişinin majikal veya psişik çalışmalar yaptıktan sonra sadece Adaçayı,lavanta ve sandal karışımı yapıp yaksa ve odasında dolaşsa işe yarar değil mi ?

Çalışmaya göre değişmekle birlikte sadece adaçayını dal olarak yakmak ve arınma için dua etmek arındırmak için yeterli. Bunun dışında süpürge gibi aletler de kullanılıyor cadılıkta veya kutsal su ile arınma duası okunarak serpilebilinir. Hermetik gelenekle çalışanlar küçük defetme pentagram ritüelini kullanıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yazıyı görünce aklıma geldi;pek sevmediğim biri geçen ay bana büyük ve gösterişli bir ayna hediye etti (ev hediyesiydi) o gittikten sonra da huzursuzlaştım kavga vs....bende aynayı konteynırın yanına koydum kısacası bulan mutlu mu oldu mutsuz mu ama ayna hediyeleri beni hep şüphelendirir içgüdüsel,lütfen bana ayna almayın arkadaşlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yazıyı görünce aklıma geldi;pek sevmediğim biri geçen ay bana büyük ve gösterişli bir ayna hediye etti (ev hediyesiydi) o gittikten sonra da huzursuzlaştım kavga vs....bende aynayı konteynırın yanına koydum kısacası bulan mutlu mu oldu mutsuz mu ama ayna hediyeleri beni hep şüphelendirir içgüdüsel,lütfen bana ayna almayın arkadaşlar :D

Bu bilgiyi bana kazandırdığın için sana hediye olarak ayna alacağım! :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...