Jump to content

Paranormal Olayları Tespit Eden Program !

Joker23

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Bugün Nette Gezinirken Gözüme Çarptı Bu Program Bilgisayarınıza Kurduğunuz Zaman Bulunduğunuz Alanın Enerjisini Ölçüyormuş ve de Varlıklarını Yerini Kadar Hatta ve Hatta Konuştukları Kelimelere Kadar Tespit Edebiliyormuş ... Tabi Ne Kadar Doğrudur Tartışılır ... Ama Bu Programı Kullanırken İlginç Bir Tür Olay Yaşadım Hemen Kısaca Özetlemek İsterim.

Programı Kullandığım Bir An Değerler Nerdeyse En Üst Değerlerdeydi vede Program Uyarı Veriyordu Varlık Tespit Edildi Diye O An Besmele Çekmemle Birlikte Uyarı Kayboldu Anında ... Çok İlginçti !

Programın Linki (Ücretsiz Versiyondur)

http://www.freesoft4down.com/Windows/XParanormal-Detector-1.7.zip/51271

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

varlık tespit edemeyeceği ortada da... komik geldi bana açıkçası :D yükledim tabi merakıma asla galip gelemem çünkü. Yaklaşık 4-5 saattir açık. 3 defa söz tespit etti.. Nedense ingilizce konuşuyor bu hayaletler; witness, already, taiwan :rofl: bana bişey anlatmak istiyor sanırım

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
boynuzsuzgeyikler

EMF ölçer veya jeologların kullandığı milyarlık harita çıkarmada kullandıkları sonar cihazları ile tespit edildiğine bizzat şahit oldum.

Lakin bilgisayarınıza indip kullanabileceğiniz böyle bir program yok. Teknik olarak mümkün değil bu.

Bir dönem bir program vardı arkadaşlarımızla (tabiyiki inandırabildiklerimizi) bak bak bilgisayarın içine cin kaçmış diye dalga geçerdik. Ne yazarsan cevap verirdi , bu program da o tarz bir eğlence amaçlı çıkarılmış bir yazılım sadece.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hopörler + mikrofonu çıkardım :D bekliyorum. çıkarma nedenim nasıl bulduğunu merak etmem. :) açıkçası etrafta varsa ve kelime bölümünde birşey çıkarsa tabi işe yarar. camdan atlıcam :D:D 1. yorum ve wayfarer'in yorumlarına göre çalışıyor.

edit : pulse Energy ve R-Flux detection kısmı bi ara coştu hatta korktum küfür etmeye başladım sonra 1-2 dua okudum geçti. programın nasıl çalıştığını anlamadım :( böle supernaturaldaki emf gibi bişey olsaydı iyi olurdu :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Kişiliğinizi İfade Eden Renk Hangisi? Neden?

Bazı insanlar renklerin kendilerini , kişiliklerini anlatığını düşünür.Peki sizin kişiliğinizi ifade eden renk hangisi??Ve neden o rengin kişiliğinizi ifade ettiğini düşünüyorsunuz??

, Yer: Anketler

• Canınızın Çok Sıkıldığı Bir Anda Sizi En Mutlu Eden Şeyler Nelerdir?

hepimize uğrar bu can sıkıntısı.....   ---------------------------------------------- önce ben başlayayım__kocaman çikolatalı pastaya yumulurum bunun kadar zevk veren hiçbirşey yoktur benim için:) tabi biranlık...

, Yer: Forum Oyunları

• Son yaptığım Hayalet tespit cihazı (EMF Detector)

http://www.gnoxis.com/emf-detector-meter-kendi-yapt%C4%B1%C4%9F%C4%B1m-emf-%C3%B6l%C3%A7er-56702.html   Tüm arkadaşlara uzun bir aradan sonra yeniden merhabalar,   Yukarıda linkini vediğim üzere daha önce açmış olduğum konuda emf detectorlerin ne amaçla ve nasıl kullanıldığını kısaca anlatmıştım. Özellikle son 20-30 yıllık paranormal araştırma ve gözlemlerde kullanılagelen techizat listesinin ilk sıralarında yer almaktadır. Aşağıda kendi yaptığım EMF Detector -bir nevi hayalet tespit cihazı- r

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Cin,Musallat vs Olayları Yaşayanlar Buraya

aslında bunu dün Esra Ceyhan'da duydum ama araştırınca gerçekten paylaşmam gerektiğini anladım çünkü sitede bunları yaşamış olan birçok kişi var ve sürekli konular açılıyor moderatörlerimizin artık konuları kapatmak veya cevap vermeleriyle uğraşmaları umarım son bulur   EMDR Nedir? Son yıllarda geliştirilen özgül psikoterapi tekniklerinden biri de kısaca EMDR olarak adlandırılan ve travmatik yaşantılarla ilgili genellikle olumsuz duygu ve düşünceleri zihinde yeniden işlemden geçirmeye d

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Paranormal Güvercinler

Evrimin başyapıtı olan güvercinlerin eşi benzeri olmayan yön bulma yetenekleri araştırmacılar arasında hep görüş ayrılıklarına neden olmuştur. Bunun nedeni diğer hayvanların yön bulurken belirli özelliklerini kullanmaları ama güvercinlerin birçok farklı duyularını kullanarak zihinlerinde ona göre haritalama yaparak evlerini bulmalarıdır. Ben de hala tam olarak çözülemeyen güvercinlerin üstün zekasıyla ilgili Paranormal Güvercinler adlı belgeselden esinlenerek böyle bir başlık seçtim. Belgeselde

, Yer: Bilim & Teknoloji

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...