Jump to content

Paranormal Olayları Tespit Eden Program !

Joker23

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Bugün Nette Gezinirken Gözüme Çarptı Bu Program Bilgisayarınıza Kurduğunuz Zaman Bulunduğunuz Alanın Enerjisini Ölçüyormuş ve de Varlıklarını Yerini Kadar Hatta ve Hatta Konuştukları Kelimelere Kadar Tespit Edebiliyormuş ... Tabi Ne Kadar Doğrudur Tartışılır ... Ama Bu Programı Kullanırken İlginç Bir Tür Olay Yaşadım Hemen Kısaca Özetlemek İsterim.

Programı Kullandığım Bir An Değerler Nerdeyse En Üst Değerlerdeydi vede Program Uyarı Veriyordu Varlık Tespit Edildi Diye O An Besmele Çekmemle Birlikte Uyarı Kayboldu Anında ... Çok İlginçti !

Programın Linki (Ücretsiz Versiyondur)

http://www.freesoft4down.com/Windows/XParanormal-Detector-1.7.zip/51271

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

varlık tespit edemeyeceği ortada da... komik geldi bana açıkçası :D yükledim tabi merakıma asla galip gelemem çünkü. Yaklaşık 4-5 saattir açık. 3 defa söz tespit etti.. Nedense ingilizce konuşuyor bu hayaletler; witness, already, taiwan :rofl: bana bişey anlatmak istiyor sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

EMF ölçer veya jeologların kullandığı milyarlık harita çıkarmada kullandıkları sonar cihazları ile tespit edildiğine bizzat şahit oldum.

Lakin bilgisayarınıza indip kullanabileceğiniz böyle bir program yok. Teknik olarak mümkün değil bu.

Bir dönem bir program vardı arkadaşlarımızla (tabiyiki inandırabildiklerimizi) bak bak bilgisayarın içine cin kaçmış diye dalga geçerdik. Ne yazarsan cevap verirdi , bu program da o tarz bir eğlence amaçlı çıkarılmış bir yazılım sadece.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hopörler + mikrofonu çıkardım :D bekliyorum. çıkarma nedenim nasıl bulduğunu merak etmem. :) açıkçası etrafta varsa ve kelime bölümünde birşey çıkarsa tabi işe yarar. camdan atlıcam :D:D 1. yorum ve wayfarer'in yorumlarına göre çalışıyor.

edit : pulse Energy ve R-Flux detection kısmı bi ara coştu hatta korktum küfür etmeye başladım sonra 1-2 dua okudum geçti. programın nasıl çalıştığını anlamadım :( böle supernaturaldaki emf gibi bişey olsaydı iyi olurdu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...