Jump to content

karanlık korkusu


hashikio

Önerilen Mesajlar

benim karanlık korkum var ve korktukça daha kötüye gidiyo bu meret.yalnız yatamıyorum mesela yanımda sesleneceğim mesafede biri olmalı.çok komik biliyorum ama karanlığın içinde sanki paranormal bir varlık beni çekip götürecek.yalnız tek başıma bir odada yatabilmek istiyorum geceleri rahatça.eşşek kadarım:D yalnız yatamamak komik oluyo.bunu yenmem için bir öneriniz var mı?ne yapmalıyım?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardes karanlıktan cok korkutuğunu biliyorum ama korkunu yenmen icin karanlığın üstüne gidip o korkunu yenmen ve yatmadan önce melisa cayı ic ki rahatla biraz ve böyle birsey yok de kendine inancına sahip cık dua oku bnm tavsiylerim bunlar isede yarar saygılar ..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
benim karanlık korkum var ve korktukça daha kötüye gidiyo bu meret.yalnız yatamıyorum mesela yanımda sesleneceğim mesafede biri olmalı.çok komik biliyorum ama karanlığın içinde sanki paranormal bir varlık beni çekip götürecek.yalnız tek başıma bir odada yatabilmek istiyorum geceleri rahatça.eşşek kadarım:D yalnız yatamamak komik oluyo.bunu yenmem için bir öneriniz var mı?ne yapmalıyım?

 

pyromancerinda dediği gibi karanlığın üstüne git. Mesela Ayıkken Karanlık bi odada 15-20 dk kal ve düşün aslında karanlıktan korkmanın anlamsız olduğunu :thumbsup:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gün içerisinde gözün kapalı olarak uzun süreli meditasyonlar yap. (yöntemi araştırmak sana kalmış)

Geceleri de uyumadan önce bu meditasyonu yatağında tekrarla. Gevşe ve rahatla. Önceleri loş ışıkta yatmaya çalış. Sonra uykunun gelmesine doğru ışığı söndür.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kedi edinmem zor bir de ona bakması var, annemin evde kedi beslememe izin vereceğini sanmıyorum ayrıca ama diğer yöntemleri deneyeceğim.Melisa çayı işe yarar mı bende bilmiyorum.Vücudum devamlı gergin.Hatta bağırsaklarım düzenli çalışmıyor bu yüzden.Ama deneyeceğim bir.Dua zaten okuyorum.Televizyonu açık bırakmak kısa vadede işime yarayabilir.Meditasyon uzun vadede işe yarayacak bir çözümmüş gibi duruyor.Teşekkür ederim hepinize.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Korkunu yenmek için farklı yöntemler de var onlardan birini deneyebilirsin. Birçoğunuz biliyordur ama ben yine de söyleyeyim sana. Gece vakti odana git ve bir elini lambanın açma kapatma düğmesinin üstüne koy. Lambayı kapat. Korkana kadar öylece bekle ve korkunca geri aç. Bunu her gün birkaç kez tekrarla. Sen de fark edeceksin ki karanlıkta durdukça alışacaksın ve korkacak bir şeyin olmadığını göreceksin. :thumbsup:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Felak nas sureleri okumanı tavsiye ederim. Karanlığı çöktüğü zamanın gecenin şerrinden Rabbime sığınırım der duanın içinde. Evet karanlıkda bir şer var sebebini bilemiyoruz ama bu şerden korunabileceği korkunun giderilebileceği gerçeğide var

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende korkuyorum hatta yorganı başıma kadar çekip yatıyorum lakin odada güvenebileceğim biri olduğu zaman rahatlıkla uyuyabiliyorum.Bunun nedeni ölüm korkusuymuş bir ara psikolağa gitmiştimde.Hiç bi işe yaramadı çünkü düzennli gitmedim ama gitmeni tavsiye ederim.Dua oku ve kuran'ı Kerim i odanda bulundur.Ayetel kürsi(yazılışını bilmiyorum) oku veya yanına al onunla uyu çok rahat uyuyorsun :)) Arkadaşların dediği gibi ışığı kapa korkunca aç vsvs işe yaramıyo deneme hiç :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karanlık korku mu nasıl yendim kısaca anlatim, herşey üst üste gelmişti artık devam etmek istemiyordum herşeye noktayı koyacaktım belki bir arabanın altında belki bir namlunun ucunda ben ne yaptım en çok korktuğum şeye gittim karanlığa hatta kocaman bir aynam bile var odamda. Zifiri karanlık birşeyler gelsin ve beni parçalasın bitsin artık istiyorum.

Sonuç mu ? Bir halt olmadı gelin diye yalvardığım halde :D şimdi gülüyorum

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Karanlık diyar

   Son zamanlarda dark web de gezer iken gnostik kaynaklı bir bilgiye ulaştım adı karanlıklar diyarı ya da karanlık Dünya vb... birkaç Ada sahip konsept olarak aynı bilgi ve pratik bilgiyi aktarıyor PDF atamıyorum resim de paylaşmak ben istemem sonuçta dark web karanlık diyar ile ilgisi ve bilgisi olan  arkadaşlar bilgi verebilir mi cidden yanlış yola sapmadan ki sapmak üzereyim (uygulama aşamasındayım  karanlık diyara girmek için) bilgisi olan yazabilirimi ?

   , Yer: Pano

  • Karanlık Ama Neşeli Çocuklar: Depeche Mode

   İnsan insandır, öyleyse neden, İyi geçinemiyoruz sen ve ben? Peki biz farklı renkleriz ve biz farklı inançlarız, Ve farklı insanların farklı ihtiyaçları vardır, Benden nefret etiğin gün gibi ortada, Yanlış bir şey yapmamış olsam da; Seninle hiç karşılaşmadım bile, ne yapabilirdim? Anlayamıyorum, bir insanı diğerinden Nefret ettiren ne?  Anlamama yardım et. Hikaye 74 krizine kadar uzanır. Dünya çapında “sosyal devlet” olarak kavramsallaştırılan devlet yapılarının müd

   , Yer: Diğer Müzik Türleri

  • Marrowbone (Karanlık Sır)

   Şaşırtıcı bulduğum,iddialı bir gerilim filmi.         Dört kardeş, yıllardır birlikte sürdükleri mutlu mesut hayatlarını Annelerinin ölümüyle birlikte devam ettirmeyi amaçlamaktadır. Bunun için annelerinin ölümünü herkesten saklamaları gerekmektedir. Gerekçe olarak'ta mirasın öz çocuğa değil kendilerine kalmasıdır. Ancak en küçük kardeş olan Jane'nin annesiyle birlikte yıllardır kapalı bir kutu gibi gizli tuttukları bir sır ölümün habercisi olabilir. Çatı katında yaşayanlar kardeşler

   , Yer: Filmler

  • Karanlık Anne Cerridwen

   Cerridwen Galler bölgesinin kelt tanrıçasıdır. Eğitim, güzel sanatlar, bilgi, yaratıcılık, tarım ve hatta büyü onun ilgi alanına girmiştir. Parlak bir takma isim koleksiyonu olmuş : insanlar onu " İlham ve Ölümün Beyaz Hanımı, Kara Anne, Aşağı Dünya'nın Kraliçesi ve Ölüm Ana " diye anmışlardır. Güzel olduğu kadar korkutucu'da görünmüştür. Dünya'nın, hasadın, büyünün, bilgeliğin, yeniden doğumun, inisiyasyonun ve dönüşümün tanrıçasıdır.Samhain zamanı, yani atalarımızın ruhlarıyla konuşabildiğimiz

   , Yer: İskandinav Mitolojisi

  • Aşk Korkusu

   Aşk Korkusu Bana gelip aşktan korktuğunu söyleyen insanların sayısının çokluğu beni her zaman şaşırtmıştır. Aşk korkusu nedir? Bunun nedeni birisini gerçekten sevdiğinde egonun eriyip kaybolmaya başlamasıdır. Ego ile birlikte sevemezsin, ego bir engele dönüşür. Ve sen kendinle diğer kişi arasındaki engeli kaldırmak istediğinde ego, "Bunun sonu ölüm olacak, dikkat et!" der.   Egonun ölümü senin ölümün değildir, egonun ölümü gerçekte senin yaşam olasılığındır. Ego sadece senin etrafı

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...