Jump to content

Bakarsanız sevinirim yeneteneklerim gittikçe kayboluyor!

Nilgun

Önerilen Mesajlar

Merhaba!

İlk olarak sormak istediğim birşey küçükken rüyamda gördük hep gerçekleşirdi ama şimdi nedense hiç birşey olmuyor sanki yeteneklerim soluyor.

İkincisi bioenerji yardımıyla baş ağrılarımı geçirebiliyordum ama artık işe yaramıyor. Akrabalarımızdan birinin bioenerjisi çok yüksek bir arkadaşının

kalp çarpıntısını geçirmiş. Ama benim güçlerim soluyor yetenekterim kuruyor yardımcı olursanız sevinirim yeteneklerimi geri istiyorum :D:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben kendimi ileri derece görüyorum güçler konusunda ama baş ağrımı geçirebildiğimi hiç bilmem baş ağrısını nasıl geçiriyorsun merak ettim ayrıca güçlerinin gitmesinin birçok sebebi olabilir onları düzenli kullanmaman kendine düzenli vakit ayırmaman sonra kötüye kullanman kontrolü kaybetmene yol açabilir daha birçok sebep vardır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...