Jump to content

Playstationda Futbol Oynarken Bahaneler

Khuizo

Önerilen Mesajlar

Futbol oynarkenki bahaneler :D :D

1)Ben kaymadım kendi kaydı.

2)Kol bozuk.

3)Bu hakem kör la.

4)Atamayana atarlar.

5)Sende şans var yoksa tek kale oynadım.

6)Frikik çekmeden önce 'Atarsam ne vercen?'

7)Bak şimdi maçı nasıl çevircem.

8)Basıyorum bi saat sonra pas veriyor.

9)Messi adamın içinden geçiyor.

10)Ben Barcelona sen başka takım seç.

11)Yuh nasıl ofsayt!! Replay izledikten sonra 'adım ucuyla ofsayt' aga nasıl görem.

12)Ben orta açtım adam pas attı.

Arkadaşlar daha burda yazmayan varsa yazın :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
ScreamingoftheRap

- Abi olacak iş değil resmen bizim forvete 'için rahat olsun seneye Barçadasın" demişsin adam yatıyor.

- Oğlum ben Fifacıyım zaten sıkıyorsa Fifada gel.

- Yuh lan resmen şike yapmışsın!

- Ben Madridle iyi oynayamıyorum Chelsea seçseydim böyle olmazdı.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Kaptan Tsubasa'daki Futbol Sahasının Uzunluğu

Konuya en uygun yer olarak burayı düşündüm. Konunun kaynağı Ekşi sözlük ve yazan kişi mmrsrkn nickli yazar. Şimdi gelelim mevzumuza:     [h=1]Kaptan Tsubasa'daki Futbol Sahasının Uzunluğunun 18 Km Olması[/h] gelin hep beraber kaptan tsubasa'daki futbol sahasını ölçelim   öncelikle kaptan tsubasa çizgi filmindeki çocuklar ilkokula gidiyordu. ortalama 12 yaşlarında olsalar, boyları da ortalama 130 cm olur. bu kenarda kalsın. bir kalenin yüksekliği zeminden 2.44 metre imiş. çocuklara özel kale

, Yer: Anime & Manga

• 2013 Futbol Oyunları

Konami Digital Entertainment GmbH'nin merakla beklenen futbol simulasyon oyunu PES 2013’ün PlayStation 3 (PS3), Xbox 360 ve Windows PC için 20 - 21 Eylül tarihlerinde piyasada olacağı duyuruldu. Konami'den yapılan açıklamada, "Futbol türüne büyük yenilikler getirecek olan PES 2013 oyunculara her bir pas ve şut üzerinde mutlak kontrol imkanı sağlayan 'PES Full Control' ismindeki yeni özelliğe sahip olacak" denildi. Oyunun yeni “Pro Active AI” özelliği futbolcuların gerçek hayattaki gibi hareket

, Yer: Oyun

• Ercan Taner'in (Futbol Spikeri) Küçüklüğü

Evet arkadaşlar futbol spikeri ercan tanerin düşünülen küçüklüğü   --------------------------------------------------------------------------   ortmenieeem! ortmenieeeemm!! ahmet kalemimi aldiiaa.. evet ahmet kalemimi aldiie, vermiyooaar! inanilir gibi degil ahmet kalemimi aldiiaa vermiyooraararr! - off ahmet ver suna kalemini de sussun * al be al.. of + eveeeet ahmeet kalemimi verdiiee! harikulade bir olay, siniflarda gormek istediimiieeez turden olaylar bunlaaar..     -------------------

, Yer: Gnoxis Cafe

• Otobüste yer vermemek için bahaneler

uyuyor numarasi yapılır veya pencere tarafındaki koltuklar tercih edilir   * kendi kendinizi " ben o kadar bekledim onlar da adam olsaydı da binmeselerdi " $eklinde tatmin etmek..   * sinirli gibi gözükmek. bazen tırsıyolar, yer falan isteyemiyolar   * bacagınızı tutup uff uff amma agrıyor diyebilirsiniz   * ‘ignore’ etmek   * iki kişilik koltuklarda otobüsün içine gelen tarafa yaşlı birini oturtursunuz... böylece kimseye yer vermek için uğraşmamak bahanesi ile kurtarırsınız   * otob

, Yer: Gnoxis Cafe

• Futbol Komedileri

http://www.izlesene.com/video/spor-futbol-komikleri/373659

, Yer: İlginç ve Komik Videolar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...