Jump to content

Biraz yardıma ihtiyacım var...

Casparagas

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, forumu uzun zamandır guest olarak takip etmekle yitinebildim ancak, nihayet üyeliğim onaylandı =)

28 yaşındayım, 10 yılı aşkın bir beraberlik üzerine evlendim. Ve çok zor bir evlilik yaptık, ailesi ve ailem istemedi ama biz hepsini karşımıza aldık, sırf siyasi görüşleri farklı diye birbirlerine düşman oldular resmen =) herşeyi kendimiz yaptık çünkü kimse istemediği için destek olmadı. Eve girdiğimiz günden itibaren kavgalar ve huzursuzluklar başladı, o mutlu yıllar yerini mutsuzluklara bıraktı. 10 yıldan fazla süre beraber olduk ve birbirimizi hiç üzmemiştik neredeyse, 8 ay sürdü evliliğimiz, boşandık ve şehirdışına ailesinin yanına yerleşti. Sebebi anlaşamadığımızdı fakat böyle olsada birbirimizi hâlâ çok seviyorduk, çok severek boşandık, mahkemeden sonra birbirimize sarılıp ağladık bile. Aradan birkaç ay geçti, evi temizlerken yatak başlığının arkasında birşey buldum üçgen şeklinde. Olayı hemen anladım aslında, annemi aradım annem lafım daha bitmeden getir onu buraya dedi, işigücü bırakıp koşarak gittim anneme. Sevdiği bir büyüğü var, iyi bir hoca. Ona götürdük, açtı, baktı ayrılmanız için yapılmış bir büyü dedi. Bu bende kalsın bozucam dedi, ne yaptı bilmiyorum ama çok iyi birisi, bir şekilde bertaraf etmiştir. Depresyona girdim tabi bunları öğrenince, aradım eşimi, ben senden soğudum, ve yemin ediyorum sevmiyorum dedi. Gerçekten sevmediğini biliyorum fakat ben ona hâlâ ilk günkü gibi aşığım. O da küçük yaşta dul kalmanın depresyonunu yaşıyor, ne düşünse haklı diyorum. İstemedikleri halde evlendiği için ailevi sorunlarıda var, dışlıyolar, evde kimse konuşmuyormuş, yalnız yiyip yalnız yaşıyomuş, öğrendiğim kadarı ile çok mutsuz. Onu bu durumdan kurtarmak, ve onlarca yıl hayalini kurduğumuz evliliği yaşamak / yaşatmak istiyorum.. Şuanda konuşuyoruz, arkadaş gibiyiz problem yok. Bana beraber büyüdük yaşadıklarımızı, hayallerimizi unutamıyorum, ama sevmediğim içinde dönmek istemiyorum, denedim yeniden sana aşık olmak için seni her gece, her gün düşünmeye çalıştım ama olmadı, sevemiyorum, birşey hissedemiyorum dedi. Ben şimdi büyüyle yıkılan yuvamızı ve onlarca sene hayalini kurupda yaşayamadığımız hayallerimizi gerçekleştirmenin hasretiyle yanıp tutuşuyorum desem yalan olmaz. Çok özledim, çok seviyorum ve yeniden beni sevmesi için büyü yaptırmak istiyorum. Birsürü forumda onlarca tarif var, fakat bu işleri bilmediğim için kendim yapıpda piskolojik bir zarar verip dahada kötü olmasını istemiyorum. 2 ayda 26 kilo verdim abartmıyorum 94 kiloydum 68 kiloya düştüm o kadar kötü durumdayım anlayacağınız. :) İnternette onlarca medyum var, hepside garantili diyor, hatta birtanesi var büyü tuttuktan sonra para alıyoruz diyor, ama güvenemiyorum yinede. Bu sitede bu işleri hakkıyla ve bilinçli bir şekilde yapabilen birilerinin olduğuna inanıyorum. Yardımcı olabilecek veya al kardeşim bu insan bu işin kompedanı, görüş diyerek yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa, Allah rızası için özel mesajlarını bekliyorum.

Teşekkürler dinlediğiniz için...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Casparagas seni anlıyorum ama onu ruhsuz bir şekilde büyüyle kendine bağlamak zevklimi sence ? Gerçek aşkı bu şekilde bulamazsın. Dahası ondan zevk alamazsın çünkü onu değiştiriyorsun. Senle mutlu değil fakat sen bunu düşünmeden onu kendi zevklerin için mutsuz ve ruhsuz bir hayata sürüklüyorsun. Aşk büyülerinin hepsinde büyü yapılan benim okuduğum kadarıyla piskolojik açıdan rahatsızlanıyor. Dahası büyü yaptıranda sevdiğinin kendisi yüzünden zarar görmesini kaldıramıyor. Bu şekilde onu sadece zevklerin için lanetlersin ve zamanla sende bundan pişman olursun. Dahası her büyü tutacak diye bir şey yok. Bazı insanların manevi gücü yüksek oluyor ve etkisiz kalıyor. Her şeyi büyülerden beklemek yerine bazen kabullenmeyi denemelisin... ^^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Casparagas seni anlıyorum ama onu ruhsuz bir şekilde büyüyle kendine bağlamak zevklimi sence ? Gerçek aşkı bu şekilde bulamazsın. Dahası ondan zevk alamazsın çünkü onu değiştiriyorsun. Senle mutlu değil fakat sen bunu düşünmeden onu kendi zevklerin için mutsuz ve ruhsuz bir hayata sürüklüyorsun. Aşk büyülerinin hepsinde büyü yapılan benim okuduğum kadarıyla piskolojik açıdan rahatsızlanıyor. Dahası büyü yaptıranda sevdiğinin kendisi yüzünden zarar görmesini kaldıramıyor. Bu şekilde onu sadece zevklerin için lanetlersin ve zamanla sende bundan pişman olursun. Dahası her büyü tutacak diye bir şey yok. Bazı insanların manevi gücü yüksek oluyor ve etkisiz kalıyor. Her şeyi büyülerden beklemek yerine bazen kabullenmeyi denemelisin... ^^

dostum deli gibi sevdiğin bir insanın sana karşı ufak bir tebessümünü görmek ne kadar mutlu eder seni,bir bilsen :)

böyle bir şey mümkünse ben de faydalanmak isterim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

al ama gene de istiyorsan[h=2]Kendini Sevdirme Büyüsü[/h]

Pembe bir mum alın ve üzerine iğneyle şu sözleri yazın:
“ Sevdiğim kişinin kalbi bana olan aşkıyla eriyecek”.
Yere koyduğunuz, Ay’ ı yansıtan bir aynanın üzerine mumu yerleştirin. Yanına küçük bir kapta bir tane buz koyun. Mumun yanına oturun ve buzun erimesini izleyin. Mum ve buz beraber erirken sevgilinizin kalbi de size olan aşkıyla eriyecektir. Üzerindeki yazı eridiğinde, buzdan geriye kalan suyun birkaç damlasını parmak uçlarınızla muma sıçratarak mumu söndürün. Geri kalan suyu ise bir çiçeğin üzerine dökün.

alıntıdır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle bu işi parayla yapanların %90'ı sahtekardır. Gnoxis'tede medyum önerme vs. gibi şeyler söz konusu değildir. Fakat illada büyü ile halletmek istiyorsan eğer yardımcı oluruz, tabi medyum önermek haricinde.

Öncelikle aşk büyüsü büyüden büyüğe değişir. Etkiside değişir, kısa zamanda etkisini yitirebilirde yitirmeyebilirde. Büyüsüne göre ve yapan kişisinden yapılan kişisine kadar değişiklik gösterir. Tavsiyem bağlama büyüleri değilde dikkat çekme büyüleri. En azından iradeye karışmamış olursun.

Bu büyülerle ilgili sirius'un derlediği mükemmel bir başlık var işine yarayacaktır.

Aşk ve Sevgiye Dayalı Büyüler Genel Bilgilendirme - Site içi Linkler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu Konuda şöyle bi yorum yapabilirim..

Olumlu yönde yapılan büyülerin etkisi Fazla olmaz mesela "aşk" gibi..

Çünkü "aşk-Sevgi" insanın öz iradesi ve ruhuyla alakalıdır..

Tanrı bu konuda Kişilerin kendi kalbinin sesiyle hareket etmesini ister..

olumsuz yönde yapılan büyüler ise Kötülüğün yoğunluğu ile alakalı olarak uzun sürebilir..

bunların başlıca örnekleri "kara büyü" dür..

ama bu tarz büyüleri bozabilmek için öncelikle inancın olması lazım..

Şöyle söyliyim, büyü bozmak için başkasına gidip ondan yardım istiyoruz ya

onların yaptığı şeyler kutsal kitabı açıp dua okumaktır..

belli başlı ritüelleri yerine getirmektir..

Bunları içten bir şekilde inanıpta kendinde yapabilirsin..

Tanrıya dua et.. hergün..

Kesinlikle seni duyacaktır..

eğer gerçekten seviyorsan, Senin önünde Duracak kötülük Çok nadirdir..

Melekler Seni Korur diyebilirim :)

ama Sana yardımcı olmakta isterim. Çünkü "aşk" Çok hassas bir konudur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevaplar icin tesekkurler destek oldu sagolun. Etkisi onemli degil, zaten esimle uzagiz diye birseyler hissetmiyor, gozden uzak olan gonulden irak olur hesabi. Yanimda olsa zaten cok sever yuzumu gormuyorki baska nasil sevdirebirim =) yani etkisi uzun sursun istemiyorum zaren, seciyorum gel dese gidip alicam onu istiyorum... Yani yardimci olabilecek birisi varsa, yuvami tekrar kurmama yardim ederse olene dek dua ederim =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dostum yanlış yapıyorsun.Aşk gibi kutsal bir şeye büyüyü sokuyorsun yapma.Ama sana unut o kızı demiyorum.Büyü yapmak yerine git o kızın kapsıını çal onun için süprizler düzenle onun hoşuna gidecek şeyler yap.Emek harca Aşk emek ister.Bir taraftanda dua et ibadet yap Yaratıcı aşıkları sever ama sen böyle kutsal bir şeye lanetli büyüyü sokarsan işin sonu daha kötü olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dostum yanlış yapıyorsun.Aşk gibi kutsal bir şeye büyüyü sokuyorsun yapma.Ama sana unut o kızı demiyorum.Büyü yapmak yerine git o kızın kapsıını çal onun için süprizler düzenle onun hoşuna gidecek şeyler yap.Emek harca Aşk emek ister.Bir taraftanda dua et ibadet yap Yaratıcı aşıkları sever ama sen böyle kutsal bir şeye lanetli büyüyü sokarsan işin sonu daha kötü olur

Yapmadığım şey kalmadı diyebilirim. Herşeyi idrak edebiliyorum, yalnız oraya gidip görüşme şansım yok, bu yüzden böyle birşey yapmakta kararlıyım. Nitekim etkisi uzun sürsün gibi bir niyetimde yok, zaten sevse koşa koşa gelir, bir gelirsede etkisi geçse bile birdaha gitmez çok iyi biliyorum =) Sonuçta yaptığım şey ile eşimi bulunduğu durumdan kurtarıp kurduğumuz hayelleri gerçekleştiricez bu bence lanet birşey değil, ama bize yapılan lanet birşeydi bundan kuşkumuz yok...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...

Üzerimdeki büyüyü o anlattığım hoca bozdu, zaten ben onu bulup bozdurana kadar hayatım alt üst olmuştu, ablam hep derdi hocaya götürelim çok değişti diye, inanmazdım buna. Mesela ben çocukluğumdan beri anneme 1 kere sesimi yüksltmedim, hep pozitif bir insanımdır, çevremdeki yediden yetmişe herkez beni çok çok sever ve herkez efendiliğimi takdir ederdi. Ne olduysa evlendikten sonra oldu, ailem ne derse yanlış anlıyor kavga ediyordum, annemin üstüne bile yürümüşüm yani siz düşünün. Çevremdekilerden soyutladım kendimi, kimseye gitmiyordum, kimseye selam vermiyordum. Tanıdığım birini görünce yolumu değiştirip, off şimdi bununla iki saat konuş, öp felan diyip sıkılıyordum =) Kendimi eve kapatmıştım ve o hocaya gidip bunu bozdurduktan sonra kendime geldim. Ve bütün samimiyetimle söylüyorum şuanda o zaman yaptıklarımı düşünüp nekadar enteresan şeyler yapıyormuşum, kendimi bozmuşum, diyip kendi kendime utanıyorum yaptıklarımdan. Yani büyünün etkisinin kalktığını biliyorum, yinede yardımın için çok çok çok teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle arkadaşlar şunu söylemek istiyorum, eğer evinizde bir kez büyü bulduysanız bilin ki o size yapılan tek büyü değildir.. Hiçbir bu konuda deneyimli kimse işini şansa bırakmak için tek muskayla yetinmez. Bunu aklınızın bir köşesine yazın, tek bir büyü bulursanız, başka büyülerin olma ihtimalini de düşünün. Ayrıca yaptıran kişi, büyüy bozsanız bile tekrar büyü yaptırabilir. O kişiyi tespit edip evinizden hayatınızdan uzak tutmanızda çok önemlidir. Tabi sürekli korunma da bir o kadar önemli...

Senin durumuna gelirsek, muska bozulmuş ki senin durumun düzelmiş, ama evlendiğin kız hala daha senden uzak durma eğiliminde. Bunun sebebi büyük bir olasılıkla, büyüyü kız tarafının yapmış olması ve kıza birşeyler yedirilerek senden soğutulmuş olmasıdır. Yani senin üzerndeki tesir geçse de, anladığm kadarıyla kız üzerinde hala büyü mevcut. İlk yapman gereken kızın üzerindeki büyünün bozulmasını sağlaman bir şekilde. Aşk büyüsü senin işin değil, zaten kız üzerindeki büyü bozulduğunda herşey olması gereken dengeye gelecektir. Bunun için özel mesajdan iletişime geçebiliriz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, senin inancın doğrultusunda. Tabi bu süreçte kızında bozulma konusunda istekli olması gerekiyor.

Ayrıca şunu ekliyeyim arkadaşlar, inançlı olun melekler bozar vs.. gibi şeyler söz konusu değil. Melekler insan iradesine ve sınavına karışma konusunda hiçbir yetkiye sahip değillerdir, o yüzden new age tarzı meditasyonlarda bu tür işlere müdehalede bulunamazlar, ancak uyarabilirler. ikinci olarak istediğiniz kadar inançlı olun ortada olan bir "enerji" var. Bu enerji belli bir disiplin içinde oluşturulan şer bir içerik barındırıyor. Çivi çiviyi söker bunu unutmayın, güçlü bir irade ve inancınızın olması size büyü yapılmasını zorlaştırır -imkansız değildir, biraz uğraştırır- lakin yapıldığında olan inancınız etkisini geçirmeye yetmez. Büyünün nasıl bir yapılış usülü varsa ve bu usül hem evrensel yasalarla hem enerjinin işleyişiyle alakalıysa aynı şekilde bir bozma yöntemi vardır. Bunu unutmayın. Ayrıca deneyimsizseniz büyü bozmaya kalkmayın, zira başınıza bela alırsınız benden söylemesi =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevaplar gayet tatminkar sanırım . Küçük birşey eklemek istiyorum . Çok duyduğumuz bir cümledir 'ALLAHA SIĞININ SIZE BÜYÜ IŞLEMEZ' burada hiç bir din yada dinsel değere saygısızlık yapmak değil amacım . Elbette inancimiz büyü yapımıni da bozmayı ve engellemeyi de etkiler . Ama sadece sizin inandığınız kadar . Çoğunluğu plecebo etkisidir . Ayetel kursi ile upnaişad doakları arasında ki tek fark inanctir . Ancak büyü evrensel enerjiyi kullanır yani kosmosun kendisiNI . Büyüyü yapan kişi yaptığı kişiyi tanıdığı için açıklarını da göz önünde bulundurur . Bu durumda büyüden korunma yöntemleri arasında Ayetel kursi vb. Okumak sadece sizi rahatlatır . Asıl korunma yöntemleri ise tıpkı büyü gibi evrensel olmalıdır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevaplar gayet tatminkar sanırım . Küçük birşey eklemek istiyorum . Çok duyduğumuz bir cümledir 'ALLAHA SIĞININ SIZE BÜYÜ IŞLEMEZ' burada hiç bir din yada dinsel değere saygısızlık yapmak değil amacım . Elbette inancimiz büyü yapımıni da bozmayı ve engellemeyi de etkiler . Ama sadece sizin inandığınız kadar . Çoğunluğu plecebo etkisidir . Ayetel kursi ile upnaişad doakları arasında ki tek fark inanctir . Ancak büyü evrensel enerjiyi kullanır yani kosmosun kendisiNI . Büyüyü yapan kişi yaptığı kişiyi tanıdığı için açıklarını da göz önünde bulundurur . Bu durumda büyüden korunma yöntemleri arasında Ayetel kursi vb. Okumak sadece sizi rahatlatır . Asıl korunma yöntemleri ise tıpkı büyü gibi evrensel olmalıdır

cevabınız için teşekkür ederim, anlatıklarınızada katılıyorum. Büyü kalktı buna inanıyorum çok rahatım, eşimlede konuştum o da çok rahat ama bu süre arasında geçen zaman mahvetti bizi diyorum =) Yani elşimin benden soğuması felan, lanet etmek istiyorum yaşadıklarıma edemiyorum =) Yinede hayattan kopmadım ama eşimle yeniden başlamak istiyorum, şuan bulunduğu durumdan kurtarıp dünyanın en mutlu insanı yapmak için elimden gelen ne varsa yapıcam, yeterki gelsin, görsün nelerin değiştiğini, korkuları bu yönde zaten, yani aynı şeyleri yaşamak istemiyo, büyü yapıldığınıda söylemek istemiyorum, o da üzülüp depresyona girer diye...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...

Yinede hayattan kopmadım ama eşimle yeniden başlamak istiyorum, şuan bulunduğu durumdan kurtarıp dünyanın en mutlu insanı yapmak için elimden gelen ne varsa yapıcam

...

Özellikle mesajının bu kısmında bahsettiğin niyetler ile yaptığın taktirde zaten hiç bir büyü böyle bir ilişkiyi bozamaz. Böyle niyetlerin olduğu bir ilişkinin kendisi zaten bir Büyü olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...