Jump to content

Doğal Taşların Faydaları

Qetesh

Önerilen Mesajlar

Annemlerin hediyesi Jasper taşım vardı kolye ucu. Bugün onu ilk defa taktım ve fiziksel ve psikolojik olarak oldukça iyi hissettirdi bana kendimi ve cesaret de verdi :) Uzun zamandır kendimi bu kadar iyi hissetmemiştim. Bu kadar güçlü olduğunu bilmiyordum bu taşın...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
İzmir'de kızlarağasına girmeden sol tarafta kelebeğin rüyası var. O gerçekten iyi bir dükkan, onu tavsiye derim. Ayrıca diğer taşcılara da uğramayı unutmayın. İzmir bu konuda çok iyidir ve bir çok yere göre de ucuzdur

Hafta içi benim için bir arkadaşım Kelebeğin Rüyası'na uğrayacak. Birkaç yerde orasını tavsiye etmişlerdi. 4-5 ay önce ay taşım çatladı, yeni bir tanesini dört gözle bekliyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu uyandırıyorum ve acil yardımınızı bekliyorum. Benim İzmir işi yalan oldu gibi. Arkadaşım bir süre İzmir dışında olacağından gidip alma ihtimalimiz sıfıra düştü.

Online ya da telefon ile sipariş verebileceğim, güvendiğiniz taşçılar var mı? Bulunduğum şehirdeki taşçılar inanılmaz pahalı.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

boğazımda 4-5 tane beze var çok sıkıntı olmuyorlar ama bazen ( özellikle de bademciklerim şiştiğinde ) sızlıyor ve boynumda kasılmaya neden oluyorlar. (bu bezelerle alakalı değil ama ) bir de sürekli vıcudum kasılıyor. (özellikle bacağım) bunun için önerebileceğiniz taşlar var mı acaba, bu kasılmalar neden oluyor hiç bilmiyorum :ermm:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Konuyu uyandırıyorum ve acil yardımınızı bekliyorum. Benim İzmir işi yalan oldu gibi. Arkadaşım bir süre İzmir dışında olacağından gidip alma ihtimalimiz sıfıra düştü.

Online ya da telefon ile sipariş verebileceğim, güvendiğiniz taşçılar var mı? Bulunduğum şehirdeki taşçılar inanılmaz pahalı.

Kenzay diye bir site var.En güvenilir görüneni o.İncele ve karar ver.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
paranormalfikir

"Sodalit Taşı: ...Sodalit ile bütün boğaz rahatsızlıklarını giderebilirsiniz. Onu vücudunuzun herhangi bir yerinde kullandığınız zaman, boğazdaki bütün iltihapları ve şişlikleri azaltır. Ancak kullanılan taşın, en az iltihaplı ya da şiş bölge kadar büyük olması gerekir.

...Düşündüklerini ya da duygularını kolay ifade edemeyen insanlar, sodalit taşını Boğaz Chakraları'na yakın bir yerde taşıyarak rahatlayabilirler. Böylece gerginlikleri kaybolur ve kelimeler kolayca ağızlarından dökülür. Bu iyileşme, ilk başta farkedilmeyen kademeli bir süreç halinde ortaya çıkar ve ancak düzenli kullanılırsa iyi sonuçlar elde edilebilir..."

Renkler ve Kristaller - Melanie Hardner - Arıtan Yayınevi

boğazımda 4-5 tane beze var çok sıkıntı olmuyorlar ama bazen ( özellikle de bademciklerim şiştiğinde ) sızlıyor ve boynumda kasılmaya neden oluyorlar. (bu bezelerle alakalı değil ama ) bir de sürekli vıcudum kasılıyor. (özellikle bacağım) bunun için önerebileceğiniz taşlar var mı acaba, bu kasılmalar neden oluyor hiç bilmiyorum :ermm:
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jewestocom var. Taş çeşitliliği hep çok hemde çok ilgili bir site yani bir taşı bir aydan fazla bir süre ile benim için ayırmışlardı. Fiyatta oldukça uygun özelliklede turmalin florit gibi nadir taşlardan düşünüyorsan bakmanı tavsiye ederim çünkü çok çabuk tükeniyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Kristal Ve Taşların Arındırılması Ve Programlanması

Doğal taş yada kristallerin hayatımızda bir çok yönde olumlu gelişmelere katkı sağlayacabileceği ifadesinin yanlış olmayacağı muhakkaktır, bununla birlikte seçilecek olan taş yada kristalin nitelikleri, arındırılması, yüklenmesi ve programlanması taş yada kristalden alacağımız faydayı direkt olarak etkilemektedir, uygun işlemlerden geçirilmemiş bir taş yada kristal görsel niteliğin üstünde bir katkı sağlamayacaktır. Bununla birlikte uygun şartların oluşturulmaması fayda yerine negatif etkilerin

, Yer: Alternatif Terapiler

• Birden fazla farklı doğal taşı takı olarak kullanabilir miyim?

Başlıkta yazdığı gibi sorum gayet net, birden fazla farklı doğal taşı takı olarak kullansam ne olur? Hepsinin etkisinin görür müyüm veyahut enerjileri çakışır mı? Böyle bir olay var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir de melek kuvars aura taşı aramaktayım Türk sitelerinden, bildiğiniz yer var mıdır? Ya da İstanbul'dan, Ankara'dan satın alıp Malatya'ya sipariş verebileceğim bir yer falan? Teşekkürler şimdiden.

• Taşların doğal mı sahte mi olduğunu nasıl anlarız ?

Merhaba arkadaşlar doğal taş alacaktım da geçenlerde Antep'ten ay taşı ve ametist aldım şimdi Kilis'te de satılıyor renkleri benziyor ama gerçek mi sahte mi bir türlü emin olamıyorum nasıl anlayabilirim yardımcı olabilir misiniz ?

, Yer: Gnoxis Cafe

• Tütünün Faydaları

Tütün şamanların dua ve niyet yükleyerk kullandıkları bir güç bitkisidir çünkü Astrolojik olarak Mars ve Kabalistik olarak Geburah-Güç ile bağlantılıdır bu da kişinin iradi olarak bilinçaltı enerjilerini kendi niyetlerine yöneltmesi için yardımcı olur. Bu yüzden haritanızda Mars’ın konumuna göre Tütün sizde belli başlı etkiler yapabilir, ayrıca bulunduğu burçta yönetici veya yükselen gezegenlerin enerjilerin etkinleşmesini de sağlayarak Astrolojik haritanızın vaatlerini gerçekleştirmek için kull

• Akuamarin Taşı Nedir? Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Sahip olduğu mavi ile yeşil arasındaki renk sayesinde, insana huzur veren, stresi azaltan ve ruhunu dinlendiren bir taş olan akuamarin, en önemli şifalı taşlardan biridir. Son yıllarda birçok insan taşların şifalı yönlerinden faydalanmaya başladı. Eğer siz de bu alana ilgi duyanlardansanız, akuamarin taşının özelliklerini ve faydalarını anlattığımız yazımıza bakmadan geçmemelisiniz. Deniz suyu anlamını taşıyan akuamarin (aquamarine), iri kristal parçalar halinde çıkarılmakta ve işlenerek ta

, Yer: Gnoxis Cafe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...