Jump to content

Türk Yapımı Korku Oyunu: Meknun

Önerilen Mesajlar

Aslında pek korkunç değil ama güzel bir oyun. Üye olabilmek için sorulan 5 soruyu cevaplamanız gerekiyor.(çok zor ama cevapları her yerde paylaşılıyor)

Üye olduktan sonra gizleri çözmeye başlayabilirsiniz.

GİRİŞ

Ey Alim kişi !

Bilgin ve Kudretinin yetmeyeceği Meknun gizindesin.

Yaratıcının sana bahşettiklerini kullanmanın vakti geldi...

Kaderindekiler karşına çıktıkça nefsin ve aklınla yüzleşeceksin...

Sen intihab edildin ! Sen ! Ey Alim kişi ! Kahin rehberin, nefsin ve ruhun ışığın,

aklın yoldaşın olsun !

Meknun...

Bir Giz,bir Kader,bir akıl yoludur.

Meknun herşeyin başlangıcı ve bitişinde, kavrulmuş lavlar ve buz dağlarının altındaki sırdır.

Ey Alim Kişi !

Gizleri eksiksiz bir şekilde senden istenildiği şekilde çözmelisin.

Aklın ve araştırma kaynakların yeterli olmadığı zamanlar vereceğin Ecir karşılığı Kahin'den yardım dileyebilirsin.

http://www.meknun.com/

AurorA tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Başla diyerek oynuyorsun, ilk 5 bölümü geçince üye olma hakkına sahip oluyosun. İnternetteki riddle(yani bilmece) oyunları gibi, bir sayfa çıkıyor karşına, o sayfadaki ipuçlarını kullanarak bir sonraki sayfaya geçmeye çalışıyorsun.

sorular tamam bi tek ses olayı kaldı ya hatta program indirdim ama nasıl kullanıcağımı bilmiyorum :(

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
sorular tamam bi tek ses olayı kaldı ya hatta program indirdim ama nasıl kullanıcağımı bilmiyorum :(

Onu da öğrencen artık bi şekilde. Zaten bi ters çevirme özelliğini, bir de hızlandırıp yavaşlatma özelliğini öğrenmen yetiyor galiba. Audacity adlı programı öneririm.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7.ciydim bir ara. Şimdi 25.yim :confused:

http://img821.imageshack.us/img821/9040/ssssssssssssc.png

26. gize gelen var mı ?

Bu arada audacity bende var ve kullanabiliyorum bana atın müziği söyleyim size ?

---------

Güzelmiş ama yanıtları kendimiz bulmaya çalışalım. :D Bi de ne alaka ya korku oyunuyla. :D Sen de... Bulmaca oyunu yazsaydın olurdu.

Ben size dedim ama çok korkunç değil diye. Hem cinli bölüme geldin mi ? Dua var onu okuyacak mısın ? Ateist için hiçbir şey ifade etmez tabi :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
7.ciydim bir ara. Şimdi 25.yim :confused:

http://img821.imageshack.us/img821/9040/ssssssssssssc.png

26. gize gelen var mı ?

Bu arada audacity bende var ve kullanabiliyorum bana atın müziği söyleyim size ?

---------

Ben size dedim ama çok korkunç değil diye. Hem cinli bölüme geldin mi ? Dua var onu okuyacak mısın ? Ateist için hiçbir şey ifade etmez tabi :D

o bölüm saçmalık ya.. :D cin falan geldiği yok

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Spoiler vermeyin ya. :D Ya oraya gelmedim ama gerçekten böyle sure falan olunca ben geçemiyorum oraları. :D Fobili bölümde kaldım. :D Sonra bir kez daha deniycem.

26ya kadar olanların cevapları var bende. :D :D

O giz, dua okutan giz, 14. giz oluyor hiç unutmuyorum :D 00:00 dan sonra açılıyordu bir de.

Sphy fobili bölüm duvar olan bölüm mü ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yok ben oynamıyorum oyunu meknun admini en son hesabımı dondurmuştu bende bıraktım :)

Anladım :)

---------

Peki o bölüm bilgisayar saatini 00:00 yapınca açılmaz mı? :D Sitenin saatine göre mi ilerliyor ki? :D

Hele gel de bir o bölüme :D

Ben de takıldım zaten 26'da. Kahine gideyim en iyisi

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bana sor belki bilirim. :D

kızlar çığlıklarla krizler geçirdi. yerlerde sürüklenerek iğnelendiler garip garip sesler çıkmaya başladı ve anormal hallere büründüler. tüm olayların suçluları acımasızca öldürüldü. bulmalısın.

(ipuçlarını unuttum tekrar alsam mı :D )

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...