Jump to content

Arkadasımın Başından Geçen Olay

DemigodBBC

Önerilen Mesajlar

Benim uykum çok ağırdır. Başımda top atılsa uyanmam uyurken ama bu yaz başından öyle bir olay geçti ki etkisinden hala kurtulamadım.

Ertesi sabah erken kalkmam gerektiği için o gece erkenden uyudum. Dışarda bazı sesler duydum. İlk önce rüya sandım ama daha sonra gerçek olduğunu anladım. Nasıl oldu bilmiyorum ama duyduğum sesler fısıltıydı yani o kadar kısık konuşuyorlardi ki kendileri bile seslerini zor duyuyordu tahminimce. Sanırım iki kişilerdi ve konuşmalarını çok net hatırlıyorum. Ardından bazı garip sesler geldi. Uyanmak istiyordum ama sanki birşey beni yatağa bağlamıştı. Bağıramıyor, bedenimi hareket ettiremiyordum. Sesleri baya bir dinledikten sonra uyuyakalmışım. Sabah uyandığımda tam annemlere bu olayı anlatacakken, annem arabamızın soyulduğunu söyledi.

Bu olayın etkisinden kurtulmamıştım ki rüyamda komşumuzun evinin soyulduğunu gördüm ve aradan 1 hafta geçmeden evlerine hırsız girdi. http://wowturkey.com/forum/images/smiles/confused.gif

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Ölümsüzlüğe Geçen Çoban

Efsane diye anlatılıyordu ama anlatılar gerçekti. Milattan dokuz bin yıl önce geçmişti ölümsüzlüğe. Adı Muhterem’di. Yaşadığı binlerce yıla rağmen geçmişini gayet iyi biliyor ve hatırlıyordu. Tarihini her yıl inzivaya çekildiği mağarasında yazıyor ve istifliyordu.   Peşinde ona düşman olan ve ölümsüzlüğü bulduğu için onu, yok etmeye çalışan Kaya isimli kişinin takibindeydi. Kaya için ölümsüzlük onu önce bulanın hakkıydı. Kaya’nın mahiyeti on dokuz kişiydi. Ve Kaya en sadık arkadaşına “Gizlimiz

, Yer: Edebiyat

• Vaktiyle yaşadığım ilginç olay

Esenlikler, direk konuya gireceğim bundan yaklaşık 4-5 sene öncesinde en çok olaylar yaşadığım zamanlar uyumaya hazırlanıyordum lakin uyuyamadım bir süre gözümü zorla kapatıp kendimi uyutmaya çalışıyordum sonra gözümü açayım dedim ve anında gözüm çalıma masamın oradaki bana dönük sandalyeye takılmıştı üstünde havada duran bir el vardı ve bana besbelli el sallıyordu yaklaşık 1 dakika boyunca kilitlenmiştim sonrasını hatırlamıyorum dostlar nedenini bilen var mı 4-5 senedir aklımı kurcalıyor. Tek b

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Arkadaşımın yaşadığı olaylar ve sürekli gördüğü adam(bilgili arkadaşlar bakabilirse )

Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.Oncelikle şu cadılar hakkında birşey konuşmak istiyorum bu sitede hemen hemen yeni sayılırım.su an 20 yaşındayım ve bundan 8 sene önce cadıları araştırmak istemiştim bir site buldum biraz fantastiģe kayıyordu ama garip bisi oldu bir kadının resmi vardı bu kadının cadı olduğu yazıyordu kadındı yani bende umursamadım bu olaydan 3 Ay sonra ozamanlar annem babaannrmle beni oturma parkına götürmek istedi bende tamam dedim.sonra canım çok pasta çekti annemi p

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Tekillik ve Olay Ufku

Tekillik Nedir?   Gerçek bir kara delikte her şeyin son bulduğu noktadır.   Tekillik kara deliğin merkezidir. Bu yerde fizik kuralları geçersizdir. (Fizik kurallarının geçersizliğinden kasıt; bu alemin fizik kurallarının ortadan kalkması.) Tekillik; çok küçük bir hacim içine sıkışmış inanılmaz büyüklükteki kütle birikimidir. Kara deliğin içine giren her şey sonsuza dek orada kalır.     Olay Ufku Nedir?   Olay ufku, tekilliği çevreler ve kara deliğin yüzeyi sayılabilir.   Yukarıda ki görü

, Yer: Uzay ve Gizemleri

• Hüzün Yokuşun Başından Seslenen Gökyüzü

Ahmet inam   Hüznü, felsefeci olarak, doğrusu, mesleği felsefe öğretmek olan birinin gözlüğüyle anlatmaya çalışacağım. Söyleyeceklerim biraz "akademik" felsefe çizgisinin dışında gelişecek. Hiçbir felsefe okulunun sözcüsü olmadığını ileri süren bir okulun sözcüsü gibi konuşacağım. Hüznü bir yaşantı (experience) olarak betimleyeceğim. Hüzün, bu yazımda tekrar tekrar dile getireceğim gibi, "özgül", kültürümüze özgü, bir yaşantıdır. Elbette, evrensel, kültürler arası boyutları vardır. "To whom sha

, Yer: Felsefe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...