Jump to content

Gnoxis Chat Odası

Nora

Önerilen Mesajlar

Gnoxis'in chat odası uzuun bir aradan sonra gelen isteklerin yoğunluğu dikkate alınarak tekrar açılmıştır.

Bundan sonra odanın sorumlusu serpentine olacak bilginize..

Odanın aynen eskisi gibi belli bir düzeni olacak, belli günler belli saatlerde açılacak ama canınız çok chat çekerse yakasına yapışacağınız kişi ben değilim serpentine ona göre :)

Odada dilediğiniz kadar geyik yapabilirsiniz.. ama kuralsız olacağınızı sanmayın :)

Küfürleşmek didişmek kavga gürültü yok.. modlar sizi odadan ölümüne atma yetkisine sahip.. bende bir daha açmama yetkisine sahibim onun için lütfen tadımızı kaçırmayacak sohbetler içinde olmaya dikkat edelim lütfen..

Link vermek reklam yapmak için chat odasını kullanmaya kalkanlar odadan değil siteden tamamen uzaklaştırılacaklar.

Bir de yapılmayacağını düşünsem de uyarmadan geçmeyeceğim bir nokta olacak.. chat odasında üyeleri özel olarak rahatsız etmek yakasına yapışmak siteye arkadaşlık sitesi muamelesi göstermek kesin bir şekilde yasak.. şikayet edilebilirsiniz bu sebepten ötürü ve bu şikayet mutlaka değerlendirilir. Böyle şeyler sitemize hiç yakışmaz yapanı afişe ederim net bi şekilde belirteyim.. anladınız demek istediğimi diye umuyorum:)

Bu keyifli olayı bu kadar keyifsiz duyurduktan sonra artık mevzunun aslına dönebiliriz:D

Henüz net bir programımız yok, gün belirlemelerimizi oturtacak başka bir eğlencemiz olacak yakında.. onu da takip ederseniz haberiniz olur.

Bu geceki test sürüşüne isteyenler linke tıklayarak katılabilir. Problem yaşayan bana ulaşsın lütfen.. iyi eğlenceler :)

http://chat.gnoxis.com/flashchat.php#

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...