Jump to content

Nostaljik Parçalar (Karışık)

faust

Önerilen Mesajlar

aah ah şimdi hatırladım :) ilk olarak ilk aşkımın ağzından duymuştum bu şarkıyı ilkokulda. ilk aşkım dediğim de okulun arkasında beni duvar dibine sıkıştırıp zorla öpen kız. tabi o zaman libido kavramından bihaber olduğum için bir şey anlamadım. sadece korku kavramını biliyordum ve korkmuştum :))))) sonraki sevgilim de bana bunun dansını ögretmeye çalışmıştı. ellerimi elleriyle tutup kendi beline koyduğunda çok heyecanlanmıştım. o karşımda Lambada eşliğinde ellerimin arasında yılan gibi kıvrılıyor ben de kazık gibi vücudumla umutsuzca ayak uydurmaya çalışıyordum :)

ağlatacaksınız beni be :)))))))))))))

soraniştaray, kavlimha civ amo ............ :rofl:

--------------------

bi de bu klipteki sarışın hatuna hastaydım. :rofl:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Nostaljik Ritimler

Da Hool - meet her at the Loveparade       Panjabi MC - Mundian To Bach Ke   [video=youtube_share;-ilXc0j1iHA]     Bellini - Samba De Janeiro       Boney M. - Rasputin       Jennifer Lopez - Jenny from the Block       Tomcraft "Like A Roller"       Moguai - U know Y       Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee)       Vengaboys - Boom, Boom, Boom, Boom!!   [video=youtube_share;llyiQ4I-mcQ]   Vengaboys - We like to Party!       http://www.gnoxis.com/yves-larock-59879

, Yer: Diğer Müzik Türleri

• Karışık Çalışmalarım

Umarım beğenirsiniz forumda epey yetenekliler var da

, Yer: Plastik Sanatlar

• Karışık Rüya

Merhaba arkadaşlar bugün bir rüya gördüm içeriği şöyle bir tanrı vardı bir şeyin içini izliyordu kap veya cisim işte ama izlerken sarı renk olan teninden bir miktar bir sıvı damlıyordu ardından arkama baktım bir adam vardı gitti 2dk sonra yine geldi ama sanki şekil degiştirmiş gibiydi başkası olarak gelmiş gibiydi yani ahmet gibi geldi ilk sonra mehmetin yüzünü alarak gelmiş gibiydi bana baktı gözü siyah ile kırmızı kıvamında bana bakıp gülümsedi ve arkama baktıgımda tanrı bana baktı ve uyandım

, Yer: Rüyalar

• Dinlenilesi Romantik Parçalar

Evet arkadaşlar ; Herhangi bir ilişki sırasında , Kapıdan girdiğinizde alkollü iken holde yaptığınız dans sırasında , Odalara dağılmadan önce yemek yerken ki sohbet sırasında , Dışarıda herhangi bir mekandan çıktığınızda yolda şarkı söylediğiniz sırada ..   Kısaca ikili ilişkilerinizi senkronize ve heyecanlı bir yapı kazanmasına yardımcı olacak parçaları paylaşıyoruz . Dramatize olmasın fazla . Ajdar falan paylaşanı döverim .   https://www.youtube.com/watch?v=IhqqZN0H7CI..   https://www.

, Yer: Diğer Müzik Türleri

• Nietzche - Ahlakın Soykütüğünden parçalar ..

Nietzchenin bu uzun denemelerden oluşan kitabını ve aşağıdaki özenle seçtiğim bölümleri okumanızı tavsiye ederim .   Beni asıl ilgilendiren ahlakınd e ğ e r iydi - ve buna ilişkin olarak da neredeyse yalnızca büyük hocamSchopenhauer'la hesaplaşmam gerekiyordu; o kitap, kitabın tutkusuve gizli çelişkisi de sanki yanı başımdaymış gibi Schopenhauer'abir seslenişti (o kitap da bir "polemik"ti çünkü). Konu özellikle, tam da Schopenhauer'ın, bunlar elinde "kendinde değerler" olarak kalana dekbezediğ

, Yer: Felsefe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...