Jump to content

'Yaptığım büyüler Tutmuyor ' diyorsanız ;

nevermore

Önerilen Mesajlar

Elbette onlarca hatta yüzlerce sebep sıralayabiliriz .

Ama çok basit hatlarla bir kaç temelin atlanması / dikkate alınmaması yapılan çalışmanın sonuca ulasmasını engeller. Unutmamalıdır ki , yapılan çalışmanın sonuca ulasması için bu işte usta olmanız YETMEZ ..

Evrendeki döngüleri atlamamanız birinci kuraldır . Ayrıca evrenin de buna izin vermesi gerekir .

Bahsettiğim ana hatlar hemen hemen tüm büyüsel/ majikal çalışmalar için geçerli ( bazı çalışmalarda farklılık gösterse de )

Öncelikle yapacagınız çalışma için zamanı iyi ayarlamanız gerekmekte . Burada asıl olan ay takvimine bakmanız .Ayın evrelerini iyi ayarlamamanız / zamanı tam denk getirememeniz hem calısmanın tutarsızlığı ile sonuçlanır , hemde bazı calısmalarda ters etki yaratabilir .

Bildiğiniz gibi yeni ay ila başlayan dolunay ile biten ve 3 gün kadar da hiç ayın görünmediği evreler var . Pozitif çalışmalar için yeni ay başlangıcından dolunay başlangıcına kadar ki zaman dilimini kullanın.

Negatif çalışmalar Dolunay başlangıcından karanlık evrenin sonuna yani ayın hiç görünmediği evrenin sonuna kadar olan zaman için de yapılması uygundur .

Lanet içeren büyüsel çalışmalar karanlık evrede yapılır.

Gezegen saat ve günlerini araştırın . Para , şifa , aşk tarzı çalışmaları güneş doğarken yapmaya dikkat edin .

Bazı büyülerde spell / dua tarzı şeyler geçer . Özellikle internetten buldugunuz calısmalara dikkat edin . Bir başkası için baska bir konuda başka bir zaman dilimi için kullanılmıs olabilir . yani işinize yaramaz :)

Bu durumda spelli kendiniz kurabilirsiniz .

Büyülerde inanç önemlidir . İlla wicca / pagan vs inancına sahip olanız gerekmez .. Ama tanrıçalara mum yakıp ramazabda oruç tutmak da abesttir :D

Eğer bu işlerde yeni iseniz tariflerden önce büyünün işleyiş mekanizması ile ilgili konuları okuyun . (sitemizde oldukça fazla) Tariflerde kullanılan elementler maddeler bitkiler vs artık ne varsa iyice ögrenin ne işe yaradığını ..,

Düşüncenin çok önemlidir .. Uygulamaya karar verdiğiniz andan itibaren bitinceye kadar düşünceniz sabit olsun . Yapıyorum yapacağım gibi değil .. Yaptım ..! . önce kendiniz inanmalısınız .

Asla kullanılmış malzeme kullanmayın .mutlaka altarınızı ve malzemelerinizi enerjilerden koruyun . kimsenin görmesine dokunmasına izin vermeyin . Onları baska işler içinde kullanmayın ( elma soymak gibi :D )

bir büyüde kullandıgınız mumu üfleyerek söndürmeyin . işi biten mumu baska bir büyü içinde kullanmayın .. Buna kalem kağıt vs hersey dahil..

Mümkün olduğunca orjinal dilini kullanın ( ingilizceden bahsetmiyorum ) özellikle yazacağınız şeyleri büyünün yapılış şekline göre kullanılacak dili ile yazın .

Yazdığınız şey yanlış olursa silip yeniden yazmayın .. Makasla küçük küçük kesin ve yeni bir kağıda tekrar yazın .

Malzemelerinizde (gerekmiyorsa ) plastik içeren madde kullanmayın .. Plastik diye bir element yok çünkü :)

Çalışmalarınızı yaparken sadece mum ışığı ve uygunluğa göre gün ışığında yapın elektrik lambası eşliğinde değil .. Ayrıca elektrikli aletleri kapatın .. PC gibi ..

Çalışmalarınız kendiniz için ise DNA içeren şeyler ekleyin .. Tükürük, saç teli , tırnak gibi .

boyalı saça asla uygulama yapmayın boyanmış saçın dnası bozulmuştur.

çok et yiyen biri iserniz önce bir ay kadar et yemeyin sonra büyü yapın.

kadınlar için adet döneminde büyü yapın. adet doğurkanlıktır kan ruhun sembolüdür. inancınızda adet dönemindeyken bu tür şeyler yapılmaz ( bazı inançlarda bu dönemde yapılması uygun görülmez eger o inanç sistemini benimsemiş iseniz yapmayın)

Büyü yapmak için yapmayın. sadece seviyorum diye büyü yapmayın. gercekten çok önemlisyse yapın kendinizi kandırabilirsiniz ama evreni kandıramazsınız. düşünceleriniz duygularınız inançlarınız net olsun.

Çalışma esnasında rahatsız edildiyseniz büyü iptal edin yeniden yapın.

Evde büyü tutmayın hemen elmentlerle buluşturun (su toprak ateş hava)

Büyüde kullanacağınız DNA içeren madde yok ise çok iyi imgeleme yapmanız gerek bu konu ile bolca kaynak var sitede ..

Düşüncenizi sadece ona odaklayın ve tutacağını düşünün..

Tabi ki tüm bunları uygulasanız dahi büyünün olumlu sonuçlanacağının garantisi yok .. Ancak yukarıda saydıklarıma dikkat etmeniz çalışmalarınıza katkı sağlayacaktır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bu et olayı cidden zor oluyor ve tek büyü değil nedense Astral seyahatten tut, varlık davetlerine kadar hep et olayı yasak bunun nedenini öğrenebilir miyiz acaba ?

Davetler için ;

Özellikle Melekler ve Ruhani varlıklar et , süt , yumurta , soğan , sarımsak , sigara vs..... gibi yiyeceklerin yaydıkları kokulardan rahatsız oluyorlar. Neden demeyin çünkü örneğin bizlere de leş kokusu kötü geliyor gibi düşünebilirsiniz. Bunların da vücuttan tamamen temizlenmeleri için diye düşündüğüm süreler belirlenmiş , o süreler boyunca bu yiyeceklerden uzak durmak gerekiyor.

Ama düşük seviyeli varlıkların davetlerinde herhangi bir sıkıntı teşkil etmez bunların tüketimi ama o davetlerden de pek bir verim alınamıyor. Ya dalga geçerler ya da yaşan söylerler. Sadece önemsiz şeylere doğru cevaplar verirler vs....

Davet olayları haricinde neden yasaktır onu bilemem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hmm teşekkürler. :)

Peki onun dışında insan üzerinde enerji aura olarak falan kötü bir etkisi var mı ? Yada ters bir etki gibi falan ?

etin spiritüel açıdan yasak olmasının sebebi tabi ki enerji alanında bıraktığı negatif tesir. Hayvan kesilirken yaydığı ölüm ve panik enerjisi (diğer bir tabirle olumsuz karma) hayvanın etine siner. Bu eti tüketen kişi de bu enerjiyle etkilişime girer, bu da çok hassas ve enerji gerektiren çalışmaları sekteye uğratır. İkinci olarak et fiziksel olarak parçalanması zor bir besindir. Bağırsağı ve mideyi yorar. Bu da vücudun enerjiyi sindirime odaklamasına neden olru ki, bu kişisel enerjinin de düşmesine sebep olur. Bu açılardan daha arınık bir ruh hali ve daha az enerji tüketimi açısından et tüketilmez.

Aynı şekilde kızartma, ağır besinler de bu tür dönemlerde yenmemelidir. Çünkü bunlar mideyi yoran ve bedene zararlı etkileri olan besinlerdir. haliyle bunların tolere edilmesi ve sindirimi için enerji harcanması söz konusudur. Örnek olarak kızartma yağları, okside olur yani hızlı bir bozulma gösterir. Siz bu kızartmayı yediğinizde vücuda aldığnız yağ vücut içinde hızlı bir şekilde okside olmaya yani bozulmaya devam eder. Ardından bu oksidasyon hücrede dejenerasyona neden olur (ki buna kanser riski, hücreyi yaşlandırma vs.. deniyor) Bu olumsuz fiziksel etkinin giderilmesi için yeşil bitkiler yani antioksidan içeren gıdalar yenmeli. Kısacası fiziksel açıdan da bunlar vücuda zarar veren ve enerji tüketen besinler. Haliyle fiziksel olarak çok fazla yemek yemeyerek daha arınık olmalıyız. Sağlıklı bir beden ve süreç, sağlıklı bir enerji kontrolünü ve akışını da getirir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Et yememenin sebebini anladım :) Peki Avrupa ülkelerinde et hayvanların şoklanarak kesilmesiyle elde ediliyor. Yani hayvan uyuşmuş oluyor ve sinirleri devre dışı kalıyor acı hissetmiyor. Enerji açısından bu sorun teşkil etmez sanırım. Çünkü acı çekmiyor, bilinçsizken kesiliyor. Bu şekilde kesilen etlerin negatif enerjiye sahip olmama gibi bir durumu var mıdır?:ermm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

acı hissetmese dahi, etin vücutta sindirimi zor olduğu için enerji düşürür... Her halükarde etki eder (Zaten o anlık acı çekmese de ondan önceki çektiği acılarda ette enerjisel olarak mevcuttur). Çünkü ne yerseniz osunuzdur, yediğiniz şeyin enerjisini kendi bünyenize alırsınız ki bu oldukça eski bir bilgi ve bilgeliktir =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

özene bezene yaptıgım tüm büyüler tutuyor benim herhangi bir diyet uygulamıyorum öncelikle beyin gücümü kullanıyorum tüm varlıgımla yapacagım kişiyi düşünüyorum onun için isteklerimi beynimde hep canlı tutuyorum ve nasıl calışcaksam öyle başlıyorum yüzde 80 tutuyor:confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde bence malzemelerin doğal olması ve kullanılması daha iyi örneğin bir kağıdı yakarken çakmak yerine kibrit veya mum ateşiyle yakmayı deneyin bitkisel malzemeleri süpermarketler'den değilde mümkünse bahçede veya tarla gibi yerlerden elinizle toprağın içinden çekerek alın en azından doğal olduğundan tam eminiz birde mesela iyilik,sevgi,aşk gibi büyülerde kullandığınız büyü malzemelerin yanında kuvars taşı bulundurmanız büyüye enerji verir ve tutmasına yardımcı olur. Çünkü pozitif etkisi vardır etrafa sevgi enerjisi yayar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde bence malzemelerin doğal olması ve kullanılması daha iyi örneğin bir kağıdı yakarken çakmak yerine kibrit veya mum ateşiyle yakmayı deneyin

Güzel bir uyarı. Ateş gerektiği yerde çakmak kullanmayın arkadaşlar ben kibrit bulamadığımda -ki bana hep suçlu hissettirir hazırlığım eksik diye- bir kürdan tutuşturuyorum onun ateşiyle yakıyorum -mum oluyor genelde zaten-. Bir de yaktığınız kutsanmış mumu üfleyerek söndürmeyin.

Büyü yapmadan önce ortamın temizlenmesi, bedenin temizlemesi, meditasyon tam olarak enerji toplama diyemesem de büyü sırasında yoğunlaştıracağınız enerjiyi dengelemek için önemlidir.

Ben dolunayda yaptığım bütün güzellik büyülerinde büyüye başlamadan önce en şık elbiselerimi giyer en güzel takılarımı takarım mesela. Demek istediğim özel ve önemli bir şey yapacağınızı hissetmelisiniz hazırlık aşamasında.Bunu sıradan bir iş olarak görmeyin bakalım tutacak mı diye başlamayın.

Büyüyü tamamlarken "Bütünün hayrına" diyebilmek ama bunu hissederek söyleyebilmek önemlidir.

Yoğunlaştırdığınız enerjiyi salıvermeniz lazım. Büyü bittikten sonra kalan malzemeler - eğer ki saklanması gerekmiyorsa- suya bırakın toprağa gömün ateşte yakın bir şekilde doğaya hediye edin. Büyünün tutup tutmayacağı ile ilgili sorularla kafanızı meşgul etmeyin. Evrene güvenin istediğiniz ne ise onu size vereceğine inanın. -3'ler yasasını unutmadan tabi evrenin size verdiği şey sizi hiç mutlu etmeyebilir de- ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten ben vejeteryanım, çok teşekkürler benim bazı büyülerim tutmuyordu artık sizin dediklerinizi uyguluyorum, bazıları çok şey biliyormuş gibi konuşuyor ama sallıyorlar ama bu sitede paylaşılan her şey denemiş bu siteye güveniyorum :clapping:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten ben vejeteryanım, çok teşekkürler benim bazı büyülerim tutmuyordu artık sizin dediklerinizi uyguluyorum, bazıları çok şey biliyormuş gibi konuşuyor ama sallıyorlar ama bu sitede paylaşılan her şey denemiş bu siteye güveniyorum :clapping:

Biz sadece araştırıyor deniyor ve bi kısmını paylaşıyoruz :) teşekkürler .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...