Jump to content

Tarot Aşk Kehaneti Açılımı anlatımı

BlueQueen

Önerilen Mesajlar

1-kupa yedilisi

2-kupa dörtlüsü

3-ay

4-aziz yorumlaması nasıl olur acaba

Karşısındakini kendi zihninde belli bir kalıba sokup zorla oldurma isteğinden dolayı kendisine yakıstıramayacağı veya kendine uymayan hamleler yapmaya kalkışabilir kişi. Burada görmezden gelme ve bastırma söz konusu. Bu yüzden fazla hayalcilik ile kendini kandırıp motive ederek içinde bulunduğu durumu veya duyguları yaşatma derdi olabilir. Uygun bir dille orta yolun zamanı gelince bulunabileceğini de işaret eder bu açılım. Çünkü yorucu bir süreç var ortada. Bunun sonunda ise uygun ve güzel bir dille anlaşma sağlanacaktır. İlişkinin gidişatı pek olumlu olmayacak fakat her şeyi pozitif yöne çevirmenin yolu da kendi iç dünyasını kişinin faal bir şekilde analiz ederek ne istediğinden emin olarak tüm düşünceleri kabullenmek olacaktır.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1.değnek dörtlüsü

2.değnek ası

3.kılıç üçlüsü

4.kupa ası

biri yorumlayabilir mi?:)

(Not:uzun ve çok yorucu olan bir aradan sonra herkese buradan merhaba:) 9 ay hamilelik ve şuan artık bebeğim 6.ncı ayını doldururken bende derin bi nefes alıyorum..)

hadi yorumlayalım bakalım umarım faydalı olur;)

1-değnek dörtlüsü; ilişki temasında arkadaşlık evresini ve paylaşımların olduğu bit dönemi vurguluyor.

2- değnek ası; senin içinde bir fırsat isteği var. Bunu bir fırsat şans olarakda görüyor olabilirsin, belkide yüksek çekim duyuyorsun bu ilişkide.

3-kılıç üçlüsü; karşındaki kalbi pek bi kırık belki bu ilişkide kırgın belki geçmişten getirdiği yaralarıyla bu ilişkiye yaklaşıyor.

4- kupa ası; sonuç olarak her şeyin ilacı çaresi sevgiyse eğer elbette sevgini merhametini şevkatini sun karşılık beklemeden sun diyor.

kısaca böyle bir yorum getiriyorum

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değnek asının

senin hayatında olmaması ya da olan sıkıntılarda(sekizliler)

vardır bi sır(azize) başka bişiler olcak sıkıntıdan sonra iyi bi fırsat karşılaşma belki de....

diyor gibi geldi:D

şaka bi yana konu ne ne ile ilgili sende bi yorum katsaydın:ermm:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Değnek asının

senin hayatında olmaması ya da olan sıkıntılarda(sekizliler)

vardır bi sır(azize) başka bişiler olcak sıkıntıdan sonra iyi bi fırsat karşılaşma belki de....

diyor gibi geldi:D

şaka bi yana konu ne ne ile ilgili sende bi yorum katsaydın:ermm:

aşk açılımı işte:rolleyes:seçtiğim kartlar..

1.değnek sekizlisi

2.kılıç sekizlisi

3.azize

4.değnek ası

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
aşk açılımı işte:rolleyes:seçtiğim kartlar..

1.değnek sekizlisi

2.kılıç sekizlisi

3.azize

4.değnek ası

1. Değnek sekizlisi haberleşme anlamına geliyor mevcut durumda çıktığına göre telefonlaşabilir, görüşebilirsiniz.

2. Kılıç sekizlisinden senin bu ilişki konusunda kaygıların olduğu izlemini veriyor bana. İçinde bulunduğun çevre yüzünden olması muhtemel bir adım atmıyorsun, atamıyorsun belki de bir sebepten. Geçmiş ilişkilerin, karşı tarafın davranışları da olabilir sebebin ama şu açık ki kendini sen sınırlandırıyorsun.

3. Azize kartına gelince karşındaki kişi seni oturaklı, ağırbaşlı ve gizemli buluyor. Burada herhangi bir seksüel arzu söz konusu değil ama seni farklı görüyor, seni merak ediyor sırlı birisin onun için diyebiliriz.

4. Değnek Ası sana şunu tavsiye ediyor: "Harekete geç!"

Buraya bir site tavsiyesi bırakacağım dileyen kart anlamlarına baksın. Bu konuda benim en beğendiğim Türkçe kaynak. Sayfanın aşağısında kartların listesi var.

https://www.tarotika.com/tarot

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1.kart : tılsım kraliçesi

2.kart kupa dörtlüsü

3.kart :değnek altılısı

4.kart :asılan adam

bi insana hep mi asılan adam çıkar tarotta çok lanet kartlar vardır onlardan biri hele ki son kartlara yakın çıkıyorsa fal kilitlenir benim yorumum bu başkası nasıl yorumluyordur saygım var...asılan adam engeldir..zorunlu engel..geri kalan kartların anlamını boğabilir....böyle bir şey olduğu takdirde tekrar fal açmak enerjiyi değiştirmek en doğru yoldur ve çok işe yarar çünkü kart kendini gerçekleştirecektir.gerçekleşecek başka bir fal açın derim....en sevmediğim kart bu arada asılan adam:confused:yorumlamak isteyen yorumlasın ama saygım sonsuz..

kartların hepsi olumlu ama bu iş için bir yıl ile bir ay beklemen ve hareketsiz kalman sonuca ulaştıracaktır...ya da zaman var önünde başarı para ve aşk için bu arada..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
bi insana hep mi asılan adam çıkar tarotta çok lanet kartlar vardır onlardan biri hele ki son kartlara yakın çıkıyorsa fal kilitlenir benim yorumum bu başkası nasıl yorumluyordur saygım var...asılan adam engeldir..zorunlu engel..geri kalan kartların anlamını boğabilir....böyle bir şey olduğu takdirde tekrar fal açmak enerjiyi değiştirmek en doğru yoldur ve çok işe yarar çünkü kart kendini gerçekleştirecektir.gerçekleşecek başka bir fal açın derim....en sevmediğim kart bu arada asılan adam:confused:yorumlamak isteyen yorumlasın ama saygım sonsuz..

kartların hepsi olumlu ama bu iş için bir yıl ile bir ay beklemen ve hareketsiz kalman sonuca ulaştıracaktır...ya da zaman var önünde başarı para ve aşk için bu arada..

siz öyle deyince tekrar baktım ...nedense bunlardan daha olumlu bir enerji aldım:devil:

1.kupa onlusu

2.tılsım şovalyesi

3.denge

4.kupa ası geldi:cool:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kupa onlusu:ya aile ortamından tanıdığım biri ya da evli veya sen evlilik bile düşünüyor olabilirsin,en temel anlamıyla duygusal açıdan en üst seviyede mutlu huzurlu olma teması gibi bir durum var.

tılsım şovalyesi:iç dürtün onun ya da senin bir şeyleri somutlaştırmak elle tutulur ve net ifade etme(edilmesi) dürtüsündesin.

denge:sanırım karşıdaki iki arada derede kalmış halletmesi yoluna koyması gereken bir süreçte ve kafa karışıklığı söZ konusu henüz halletmemiş ya da kendi ile ilgili bir şeyleri halletmiş halletcek çünkü kartlarda olumlu duruyor.

kupa ası:barışçıl ve sevgi dolu yaklaş menfaatsiz ol diyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
On 6/24/2020 at 8:11 PM, masal perisi said:

rica etsem bakar mısınız?

1.güneş

2. kupa 4lüsü

3.kılıç ası

4.joker

😸

ego savaşları söz konusu olmuş olabilir. bir taraf daha keyfine düşkünken diğer taraf daha ilerlemeye yönelik beklentiler içindeymiş . bınları da gayet güzel ifade edebiliyor olması çocuksu tarafın ilişkiden düşmesine sebebiyet veriyor. tavsiye edilen ya başkasıyla yeniden başla ya da bu kişiyle yenilenin...

aslında başta bir resmiyete geçiş diyecektim ama birden egosal çakışmalar gibi bi his geldi.  ayakları yere basan kişi, sorumluluk almayan için hem çok zeki hem de pasifize olma bahanesi  gibi...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Tarot ile Yaşam Amacınızı Keşfedin

Birden fazla tutkunuz olabilir. Ama hangisi ruhunuza nihai memnuniyeti veriyor?   Adım 1: Destenizi hazırlayın.   Büyük arkanayı, prensleri ve şövalyeleri kaldırın ve bir kenara koyun. Sonunda 48 kartınız kalmalıdır: Küçük arkanadaki aslarından onlularına kadar olan kartlar ve kraliçeler ile krallar.   Adım 2: 12 kez sorun.   “Bu enkarnasyonumdaki yaşam amacım nedir?” sorusunu on iki kere tekrar ederken kartlarınızı karıştırın.   Tekrar ederken dil sürçmesi olmaması için dikkatli bir şekil

, Yer: Tarot

• Tarot ile Zamanlama Nasıl Tahmin Edilir?

Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir.     Büyük Arkana     Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yükse

• Tarot Kartlarının Laneti

Piyasada satılan Tarot Kartlarının yaldızlı albenili kutularında yazmayan bir tehlikesi vardır , burada özellikle Tarot Kartı almak isteyen veya bir Tarot Kartı destesine sahip olmuş kişilere seslenmekteyiz. Bu Tarot konusunda uzman olan kişilerin bildiği ve Tarot öğreten kitapların çoğunda yazılmayan bir Tarot Laneti bulunmaktadır. Eğer sahip olduğunuz Tarot Kartlarını sadece bir seferlik bile olsa Tarot bakması için bir arkadaşınıza vermeniz durumunda ertesi gün başınıza büyük bir bela ve kötü

• Tarot Soru Cevap Bölümü

Merhaba, Tarot'a yeni başladım.Kartlarımı henüz aldım. Ama bu konuda sorularım/sorunlarım var..   1-Kartlarımı siyah/kırmızı ipek kumaşa sarmadan sadece tahtadan koyu renkli kutuda saklasam olur mu? 2-Kartlarımla aramdaki bağı kuvvetlendirmek için yapmam gereken özel birşey var mı? 3-Yorumları için sadece kitapçıkta yazanlar değilde renk-şekil-desen özellikleriyle daha etkili yorumlama tekniğini anlatabilir misiniz?Veya bu konuda bana yardımcı olabilecek herhangi bir kitap ismi. 4-Tarot kart

• Büyük Arkana ile Yıllık Grand Tableau Açılımı

Büyük Arkana ile Yıllık Grand Tableau Açılımı   Bu açılım büyük arkana ile tüm bir yıla genel bir bakış atmak için kullanılır. Açılımı doğum gününde veya yeni yıl arifesinde yapmak daha iyidir.   Birinci adım: Büyük arkanayı alt alta dört sıra halinde dizin   İlk sıra: Joker’den Âşıklar’a kadar İkinci sıra: Savaş Arabası’dan Asılan Adam’a kadar Üçüncü sıra: Ölüm’den Yıldız’a kadar Dördüncü sıra: Ay’dan Dünya’ya kadar   İkinci adım: Küçük arkanayı karıştırın   Kartları karıştırırken Evr

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...