Jump to content

Astral projeksiyon Deneyimleri

caslanova

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar bişey danışmak istiyorum ben astral seyahat için tam olarak kendi kafamı boşalttıktan sonra ilk deneyimim olacağı için sadece kendimi tavandan kendime bakarken hayal ediyorum ama kestiremedigim birşey var gözlerim açık mı olacak kapalı mı olacak etkileri goruyorum hissediyorum hızlı kalp çarpması, gobek bolgesindeki değişik bir duygu ve kulaklarda uğuldama gibi garip bir ses gibi... ama cıkamıyorum tam olarak astral seyahate. bunun için bir bilen arkadaştan yardım bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya gözüm açıkken gözlerimin önü bir sure sonra acayıp bulanıyor ve kendi kendine kapanıyor acıt tutmaya calışıyorum titriyor göz kapaklarım bir türlü buna cözüm bulamadım ilk denefimim derken hiç cıkamadım onu söylemek istedim ama ilk defa denemedim bu seyahati

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana kalırsa ve yrıca astral çıkış yapan biri olarak;gözerinin açık olmaması daha iyidir.lüsid rüya tekniğinide kullanabilrsin zor bir yöntem olarak gelebilir sana ama ben ilk çıkışı bu şekilde yapmıştım.

telkinlerde bulun kendine ,enerjini geliştir,meditasyonlar yap birazdan bir meditasyon yöntemi yazacağım foruma onu da deneyebilrsin.birde astral çıkış yapacağın bu güne kadar neler yaptın yani kendine ve ruhuna neler kattın bilem gerek?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayır tabi ki gözlerin kapalı olacak...

astral seyahate gözlerin açık nasıl çıkacaksın anlamadım,böyle birşey imakansız gibi...

kesinlikle gözlerini kapat.

Kendini tavandan seyreder gibi düşün,bunu imajine et,zaten çıkış anında etrafını istemeden göreceksin ama bunu gözünü açarak yapmayacaksın.

Yani sen öyle gerçekçi bir şekilde düşüneceksin k,bir süre sonra çıktığında da aynı şekilde görmeye devam edeceksin,gözlerini hiç açmamış olacaksın,3.göz çakranla etrafını göreceksin.

Göz açık yapabilene hiç rastlamadım,zaten olmaz ve zararlı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bişey danışmak istiyorum ben astral seyahat için tam olarak kendi kafamı boşalttıktan sonra ilk deneyimim olacağı için sadece kendimi tavandan kendime bakarken hayal ediyorum ama kestiremedigim birşey var gözlerim açık mı olacak kapalı mı olacak etkileri goruyorum hissediyorum hızlı kalp çarpması, gobek bolgesindeki değişik bir duygu ve kulaklarda uğuldama gibi garip bir ses gibi... ama cıkamıyorum tam olarak astral seyahate. bunun için bir bilen arkadaştan yardım bekliyorum

aynı şey banada oluyor bende o haddeye geliyorum. ama bir türlü ayrılmayı başaramıyorum. ben eskişehirde yaşıyorum. bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek birilerini tanıyorsanız bana pm atarmısınız. Saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba

ben yaklaşık 3 haftadır astral seyehatle ilgileniyorum ve bu zaman zarfı içinde 2 kez lusid rüya gördüm.

ilkinde ilk astral seyehat deneyimim olduğundan çok kokuyordum yani rüyada olduğumun farkına vardım işte ve içimden astrale çıkmayı düşündüm ve birden kulaklarım çınlamaya başladı ardından da titremeye başladım.o kadar çok korktum ki kendimi engelledim ve uyandım

2. deneyimimde yine rüyada olduğumu farkettim ama bu defa korkmuyordum yine aynı belirtiler oldu titredim ama birtürlü çıkamadım çok uğraştım ama olmadı ardından da uyandım

sizce 2.defa olanda niçin dışarı çıkamamış olabilirim...?

(ben korktuğum için çıkamıyorum diye düşünmüştüm ama 2.sinde hiç korkmadım yani....?)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilinçaltına işlediyse refleks halini almıştır,bu yüzden o an korkup korkmamanın pek önemi yoktur.

Başka bir olasılıkta yeteri kadar beklememiş olabilirsin,bazısının fiziksel bedenle astral beden ayrımı 15 dk,başkasının 2 saat sürebilir,yapına bağlı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaklaşik 4 Senedir Astral Seyahat Ile Ilgileniyorum...sevgili Blueboy Daha 3 Haftadir Ilgilenmen Ve Lusid Rüya Yaşaman,ve Rüya Kademesinden Astrale Geçmeye çalişman Büyük Bir şans Senin Için,hepimizden Daha şanslisin............şimdi Lusid Rüyadan Kalktiktan Sonra Uyandiğinda Kendine Baktiğinda Mutlaka Süklüm Püklüm Sikişip Hareketsiz Yatakta Uyumuşsundur,bi Dikkat Et Istersen...şimdi Sana şunu Diyeyim Lusid Rüya Olmasi Için Bekleme Hiçbizaman,kendinde Yaparsin Bunu...30 Küsür Lusid Rüya Yaşamişimdir Ve Az çok Bu Işi çözdüm....git Bir Saat Kur(hafta Sonu Yapsan Daha Iyi Olur Senin Için Uykun Bozulmaz) O Saati şafak Vakti Zamanina Getir,daha Sonra çaldimi Uyan Ve Kalk...lusid Rüya Görmek Isteyenler Genelde En Sağlam Olan Bu Tekniği Uygularlar...yarim Saat Boyunca Otur Ve Birşeyler Yap...daha Sonra Uyku Düzenin Bozulduğundan Gözlerin Ağirlaşmaya Ve Hantallaşmaya Başliycaksin...daha Sonra Yatağina Git Ve Etraftaki Bütün Sesleri Kis Yada Sana Gelmelerini Engelle,yatmadan öncede Uyuduğum Zaman Luside Geçeceğim De(kipirdamadan Süklüm Püklüm El Ve Ayaklar Birbirine Kenetlenmiş Ama Rahat Bir Biçimde Uyu)...senin Bu Yaptiğin Telkinler Ve Bedeninin Uyku Düzeninin Bozulmasiyla Geçtiği Ağir Uyku Seni %80 Luside çikaracaktir....evet çiktiğini Farzet şimdi...lusid Rüyalarin Genelde Süreleri Vardir.her Lusidden Sonra Bu Süre Uzar...astrale Geçmek Için Kendini Kasma Eğer Kasarsan Ciiik Sesiyle Ve Azicik Göz Bulanmasiyla Uyanirsin Lusiddende....etraftaki Olaylarla Yada Kendi Oluşturduğun Uçma Yada Başka Zevkli şeyleri Bir Kenara Birak...kendine Uygun Güneş Alan Bi Yer Hayal Et...ve Ortasina Bi Ayna Koy,aynanin önüne Git Ve Biraz Kendini Seyret Aynada Ve Astral Bedeninin öyle Olacağini Düşün....aynadaki Görüntüne Iyice Yoğunlaştimi Büyük Bir Ihtimalle Astral Boyuta çikarsin Merak Etme,el Ve Ayak Gibi şeyler Kesinlikle Arama Ve Düşüncenle Ağir Ağir Gitmeye Bak(sadece Odani Dolaş)....daha Sonra Ise Biraz Dolandimi Mutlaka Bedenini Düşün Ve Bedenine Geri Dön,ilk Astral Seyahattte Fazla Kendini Yormaya Gerek Yok,ilk Astrale Beyin Fazla Alişik Olmadiği Için Haddinden Fazla Kendini Yorarsan..metafizikte ''alis Etkisi'' Denilen Bi Duruma Düşüp Astral Boyutta Yaptiklarini Hatirlayamazsin.........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lucid icin benim de bildigim bir teknik var gun icinde gozunu kapa ve her hangi bir rengi gozunun onune getir tam odaklaninca kolunu cimdikle ve bu bir ruya de gun icerisinde surekli bir kac kez yap. ruyanda odaklandigin rengi gordugunde beynin bunun ruya oldugunu aygilayacak. ilk gunlerde bu bir ruya diyip uyanabilirsin ama zaman gectikte ruya artik senindir ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni başlamış olan birisi için iyi bir gelişme yaşamışsın ama hemen olacak diye birşey yok bu bazı insanlarda hemen olan bir durumdur kimisi senelerce uğraşsa başaramaz sen çalışmalara ve denemelere devam et zaten zamanla başarıya ulaşacaksın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astral seyahatle ilgisi var mı yok mu tam olarak bilemiyorum ama, benim de birkaç korkutucu deneyimim oldu... Biraz uzun olabilir ama eğer yorumlarınızı bildirirseniz beni çok rahatlatmış olursunuz...:/

İlki gayet bilinçsizdi. Rüyamda yıkıntıların arasında bir şeyden kaçıyordum, ne yapacağımı bilemiyordum ve yarı kontrollü bir şekilde bir yere sığınıyordum. Sonra aniden bir vinç kepçesi üzerime doğru geldi ve kesin olarak "öleceğim!" diye paniğe kapıldım, öyle bir çığlık koparmışım ki bütün ev ayağa kalktı... Birkaç saat korkuyla titredikten sonra zar zor uykuya dalabildim.. Tabi diğerlerini anlatmadan bu biraz anlamsız kalıyor: )

İkincisinde, uykudayken gözlerimi açıyordum, yatağımdaydım, erkek arkadaşımla uyuyorduk, her şey olduğu gibi... Ama tavandan koyu renkli bir çiçek sarkıyordu. Rüyadayım, her şey yolunda diye kendimi sakinleştirip çiçeği incelemeye koyuldum, biraz ürkütücüydü. Sonra sıkışmaya başladım, diğer tarafa döndüm ve yatağın yanındaki koltuğun üzerinde onlarca dalı olan başka bir çiçek gördüm. Bu biraz daha korkunçtu. Tam paniğe kapılacak gibi olup arkamı dönmeye kalktığımda erkek arkadaşım beni sarsmaya başladı, kuzeninin ismini sayıklayarak, işte orda her şey karıştı, korktum, "o da görüyor, demek ki rüya değil, peki ama gonca kim?" diye düşünüp yine çığlığı kopardım. (O panik halinde ve yarı uykudayken bile başka bir kız ismi duyunca verdiğim tepki de ayrı bir inceleme konusu tabi : )) Tabi ev arkadaşım yanıma gelene kadar hala tam olarak ayılmamıştım, titriyordum. O esnada o da hatırlayamadığı bir kabustaymış, benden bağımsız olarak sayıklamış ve sarsmış beni... :S

Üçüncüsü, bu horror serisinin astralle bir ilgisi olup olmadığını merak etmemi sağlayandı Yine bir yerde birinden kaçtığımı hatırlıyorum, sonra yine aynı korkuya kapılıp vazgeçtim, "geri dönmeliyim" dedim ve yatağımı gördüm. Yatağın boyundan en fazla 50 santim yüksek tavanlı bir yerdeydi ama yatağım. Koşarak kendimi yatağa attım, erkek arkadaşımı uyandırmak isteyip bağırmaya çalıştım bağıramadım. Karabasanda olduğu gibi. Uyanamıyordum, biraz debelendim, sonra beni yine o uyandırdı. Bu kez hemen sakinleşip tekrar uykuya daldım, o kadar...

Gitgide daha kontrollü hale geliyor sanki bu korkulu deneyimler. Nedir, ne değildir, devamı gelecek mi diye düşünmekten yalnız uyuyamaz oldum. Acaba basit bilinçaltı patlamaları mı, yoksa astral uyarılar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazi şeyleri Sadece Sen Değil Arkadaşinda Görmüş, Işte Bu Kafa Kariştirici...bana Karabasan Olduğu Zamanlar Bende Duvarda Bir Siyah Delik Görüyodum çok Tuhaf Oldum, Okuyunca Yazdiklarini...yaşadiklarin Ya Zihnindeki Birtakim Korkularindan Olmuşta Olabilir 3.göz Denilen Alin çakrasinin Açilmasindan Bazi Boyutlarda Olup Bitenleride Görmüş Olabilirsin,yada Bir Varlik Seni Rahatsiz Ediyordur...şunu Unutmaki Karabasan Denilen Insani Kilitleyen Bedensizler, Sadece Astral Boyutta Seni Rahatsiz Ederler..belli Bir Süre Kendini Sikarak Uyanabilirsin...yaşadiğinin Karabasanin Yapabileceğini Pek Zannetmiyorum çünkü Bu Herneyse Anlaşildiği Kadariyla Iki Boyuttada Rahatsiz Ediyor Seni,spirutalizm Gibi şeylerdende Uzak Dur,aklini Fazla Yorma,şunu Unutmaki Insan Bazi şeyleri Aklinda çok Tutarsa Bilinçte Görüntü Olarak Oluşabilir....hem Astral Boyutta Hemde Bu Boyutta Bazi şeyler Yaşamişsin Anlaşilan......:(:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana hepsi kabus gibi geldi bu anlatılanlardan...

ama ikincisinde bir 'kollektif kabus' söz konusu, sonuncusunda ise resmen bilinçli hareket ediyordum ve yatağıma geri dönüp uyanmaya çalıştım...

saracen, buna benzer şeyler tekrar olmadı çünkü biraz korkup, söylediğin gibi spiritüel şeylerden uzak durmaya çalıştım, tarottan bile... aslında son zamanlarda lucid rüya ve astral seyahat ile ilgili çalışmayı da düşünüyordum, böyle şeyler beni rahatsız etmez, aksine rahatlatır. yapabileceğimi düşündüğün başka bişey var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saracen, buna benzer şeyler tekrar olmadı çünkü biraz korkup, söylediğin gibi spiritüel şeylerden uzak durmaya çalıştım, tarottan bile... aslında son zamanlarda lucid rüya ve astral seyahat ile ilgili çalışmayı da düşünüyordum, böyle şeyler beni rahatsız etmez, aksine rahatlatır. yapabileceğimi düşündüğün başka bişey var mı?

sevgili liquidmoon bu tür şeylerden rahatsızlık duymassan yada karanlık ve gizeminden huzur buluyorsan devam et derim,paranormal olaylar korkunçta olsa aslında hepsi birer deneyimden ibarettir.sadece spirütüalizme biraz dikkat et ve başka boyutlardan kanal açmamaya bak.zaten karşı canlı sadece senin enerjinle sana rahatsızlık verir,senin enerjini kullanır.Bu tür olayların tarotla ilgisi olabileceğini pek düşünmüyorum.ama şunu diyeyimki her türlü okült çalışmada az çok bazı sırlar edinildi,yalnız tarotun sırrı yüzyıllardır çözülememiştir.tarot internetten ordan burdan bakılmaz..kesinlikle sakin bir ortam ve gevşemek gerekir...kartlarda korkunç bir enerji dönüşümü vardır çok farklı şeyleri değiştirebilir hayatta.ben pek sağlıklı bulamıyorum tarotu,ama sana bırakta diyemem çünkü bağımlılık yaptığı gerçektir...mistiği ve büyüsü zaten tekrar seni kendisini açmaya itecektir unutma bunu...astral ve lusid çalışmaları yaparkende mutlaka psişik korunma yöntemleriye astrale çık..ama lusid rüyada astralden daha rahatsın endişelenme.......................

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...