Jump to content

Göz Majisi

Urumhamatahayil

Önerilen Mesajlar

sağ ve sol syunlar kullanılarak yapılır gereken bir melzeme yoktır sessiz bir ortam ve tek başına olmanız yeterlidir.amacı küçük isteklerinizi dile getirmek birin araması mesaj atması hediye almak itediğiniz bişeyi yemek gibi örneğin biz bu calışmayı yaparken telefonumuzu cüzdanımzı evde bırakırdık küçük isteklerimizi belirler bunu göz majisiyle destekler ve sokaga cıkardık yaptığım bir örnek pasta yemek arabaya binmek ve gül amak istemeiştim göz majisini yaptım ve sokağa çıktım cüzdanım ve telefonmu evde bıraktım yolda yürürken tesadüfü bir arkadaşım arabayla geciyordu beni gördü ve arabaya binmiş oldum oda bir arkadaşının doğum gününe gidiyormuş beraber giitik ve pastamıda yedim hediyelere sıra geldiğinde romantik bir arkadaş bolca gül almış ki doğum gününe katılan herkeze güle verebileyim diye gülümüde aldım ve aynı arkadaş evimede beni bıraktı

nasıl yapacağız:

sağ sutunda ki geçmiş gelecek ve şuan bölgeini kulanacağız il önce gözümüzle sağ alta yani geçmiş bölgesine bakacağız ve orada istediğimiz şeyi imgeleyeceğiz geçmişte olan bir olay gibi

sonra sağ orta bölüme bakacağız şimdiye ve isteğimizi suan oluyor gibi imgeleyeceğiz

sonra üst sağa bölüme bakacağız gelecekte oluyor gini imgeleyeceğiz bunu sol sütunda yeniden canlandıracağız

sol alt sol orta ve sol üst aynı yöntemler

bu kadar basit :thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sirius bunu çok güzel açıklamıştı aslında bulup ekleyim onu düşünce tek başına okadar güçlü bir enerji kaynağı ki düşünerek isteyerek inanarak istediğiniz bir çok şeyi başarabilirsiniz

http://www.gnoxis.com/forum/ideal-arkadasla-karsilasmak-icin-buyulu-ezgi-t7513p2.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tuhaf olcak belki ama sorcam: Ben biraz sabırsızımdır da yani ben daha demin denedim ama bir dakika mı bile almadı(= Olağanüstü bişey istemedim tabii.Birinin bana çağrı atmasını istedim sadece.Olur mu olmaz mı o kısımda takılmadım olmayadabilir tabii.Takıldığım kısım şu:Bu uygulama ne kadar uzun sürerse o kadar çok mu gerçekleşme olasılığı var?Koşullar aynı diyelim bi de.Yani aynı derecede inanıyosun ve istiyosun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sağ ve sol stun hayali bir imgeleme yani bizim sağ tarafımız ve bu kızmın altı ortası yukarsı sol stun sol tarafımız bunun aşağısı ortası yukarısı

aşağı demek gözümü aşağıya doğru kafamızı hareket ettirmeden bakmamız demek

ortası ksım başımızı hareket etirmeden tam karşımıza bakmak demek

yukarısı başımızı hareket ettirmeden gözümüzle yukarı bakmak demek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

her sorana acıkladım tek tek

şimdi öyle soruyırsun ki anlamadım diye neyi anlamadın hangi kısmı tümünü anlamadım diyorsan yapacak bişey yok

bir lakayıtlık içinde soruyorsunuz

büyü değil zaten maji diye koskoca başlık var

emeğe biraz saygınız olsun bu adam ne yazmış diye bir okuyun sonra

sorun yukardaki arakadaş sutunları sormuş anlattım iki defa soruldu zaten yinde cevap verdim

ama öyle bir uslupla soruyorsunuz ki hiç okumamış gibi bir ön yargıyla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:pŞimdiii.Urumhamatahayil bey abicim:p Deriiin deriiiiin nefes alarak şunları tekrarla--> Yaa sabııır yaaa sabııır!!! Daha sonrasında soluna tükür ve son olarak kırılgan bi cismi duvara yada yere iyi dileklerini sunarak fırlat.Bu da benden olsun:p

--------------------

Bu arada dün denedim demiştim ya...Ben birinin çağrı atmasını istemiştim mesaj attı.Mütevazi olmanın ödülü olsa gerek:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:pŞimdiii.Urumhamatahayil bey abicim:p Deriiin deriiiiin nefes alarak şunları tekrarla--> Yaa sabııır yaaa sabııır!!! Daha sonrasında soluna tükür ve son olarak kırılgan bi cismi duvara yada yere iyi dileklerini sunarak fırlat.Bu da benden olsun:p

--------------------

Bu arada dün denedim demiştim ya...Ben birinin çağrı atmasını istemiştim mesaj attı.Mütevazi olmanın ödülü olsa gerek:D

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...