Jump to content

Bir Kişiyi Aşık Etmek İçin:Anael

Gwaine

Önerilen Mesajlar

Beyaz zambaktan çıkarılan yağı kristal bir kupaya boşaltın, kupaya dönerek Mezmur 137'yi okuyun ve sonunda melek Anael'in adını telaffuz edin, Venüs gezegeni meleğidir o ve bu arada sevdiğiniz insanın adını telaffuz edin. Daha sonra meleğin adını bir servi ağacı parçasına yazın ve bunu zeytinyağına batırın, çıkarın ve sağ kolunuza bağlayın. sonrauygun zamanı kollayın ve arzuladığınız insanın sağ eline dokunun, böylece yüreğinde aşk duygusu uyanacaktır. Eğer bu işi Cuma günü, ay yeni doğduğu sırada şafak vakti yaparsanız çok daha etkili olur.

History and Practice of Magie alı kitaptan alıntıdır.

Normalde aşk büyülerini hoş bulmam, bilgi amaçlı paylaştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı şekilde bende duygu değiştiren büyüleri sevmem çünkü hen geçicidir hende oluşturulan duygu sahtedir bu nedenle bu konuyu okuyan arkadaşlarımın bunu yapmamasını rica ediyorum

ama paylaşım için tşk ederim büyüde iki eksiğin var kitaplar her zamna eksiktir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı şekilde bende duygu değiştiren büyüleri sevmem çünkü hen geçicidir hende oluşturulan duygu sahtedir bu nedenle bu konuyu okuyan arkadaşlarımın bunu yapmamasını rica ediyorum

ama paylaşım için tşk ederim büyüde iki eksiğin var kitaplar her zamna eksiktir

Eksik olan bölümü tamalasaydınız ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...