Jump to content

İsrail Toprakları Büyülerle mi Korunmakta ?

rulesofdevil

Önerilen Mesajlar

Şüphesiz bilim artık parapsikolojiyi yavaş yavaş kabul etmekte.Gerek bu yönde yapılan deneyler,gerek ülkelerin askeri alanda kullanması,gerek bu yönde yüzlerce kitabın basılması,gerek eğitim alanların açılması insanların,devletlerin ilgisinin nekadar büyük olduğunu gösteriyor.Peki efsane,ulaşılmaz,hayal niteliği taşıyan bu doğa üstü güçler gerçekten varmı ? Varsa nerelerde kullanılmakta ?

Hepimiz biliriz ki dünya üzerinde hüküm sürmüş bütün dinler büyüyü,büyücülüğü yasaklamışlardır.Sadece dinler değil. Başka kaynaklarada baktığımızda dünya'da yer almış bütün medeniyetlerin hikayeleri bizlere doğa üstü güçlerin var olduğunu ve bunları çok iyi kullanabildiklerini göstermekte. Ve bu doğa üstü güçleri yani büyüyü en iyi kullanan kişilerin İsrail Oğulları yani İsrail devleti olduğu çok açıktır.

İsrail Oğulları yaratıcı tarafından lanetlenmiş ırk olarak bilinir.Yaratıcıya karşı gelerek,dünya üzerinde hertürlü sapkınlığı yaparak ve birbirlerini günah işlemekten vaz geçirmemek onların lanetlenmesine sebeb olmuştur.Bu olay ayetlerde şöyle anlatılır ;

Nitekim Yüce Allah, İsrâil oğullarını bu görevi terkettikleri için yermekte ve onları lânetleyerek şöyle buyurmaktadır: “İsrâiloğullarından kâfir olanlar, Dâvûd ve Meryem oğlu İsâ diliyle lânetlenmişlerdir Bunun sebebi söz dinlememeleri ve sınırı aşmalarıdır Onlar işledikleri kötülükten, birbirini vazgeçirmeye çalışmazlardı Andolsun yaptıkları ne kötüdür” (Maide, 5/78-79)

Kabala'nın İçinde

İsrail Oğulları Hz. Musa hayatta iken eski Mısır'da gördükleri putların benzerlerini yapıp onlara tapmışlardır.Hz. Musa'nın ölümünden sonra daha ileri sapmalara yönelmeleri zor olmamıştır.Bu sayede eski Mısır rahipleri'nin öğretilerini sürdürmüşlerdir.Kabala'nın en önemli özelliği büyü ile yakından ilgisi olmasıdır.Kabala öğretisin'de insa'nın piskolojik dünya üzerinde güç sahibi olmasının tehlikeli bir yoludur.

İsrail Oğulları bu öğreti sayesinde çok güçlenmiş defalarca yağmaya,felaketlere uğramasına rahmen eski zenginliklerine kısa sürede tekrar sahip olmuşlardır.

Bakara 102 ayeti kerimesinde Allah, Hz Süleyman'ın Kudretini büyücülüğe bağlayıp, onun Hükümdarlığını kıskanan bazı Yahudilerin babile gidip harutla maruttan, ruhlarını satarak, Erkekle kadın arasını açma bilgisini öğrendiklerini bize bildiriyor.

Kabala'nın gizli bilgileri cennetten atılmış olan melek Raziel tarafından insanlara verilmiştir.Kabala bilgilerinde verilen tariflerde güçlü ruhların nasıl çağrılacağı ve insanlara nasıl hizmet edilceğini anlatır.Bu sayede bir çok insan bu güçlü ruhlar sayesinde zengin ve şöhret olmuşlardır.Kabala bilgileri yani yazılı metinleri çok az olmasına rahmen dünya'nın iki katı büyüklüğüne eş değer bilgileri barındırmakta peki bu nasıl oluyor ? Kabala normal bir yazılı metin değildir.Şifrelenerek yazılmıştır.Bu sayede kabala metinlerindeki her 3 kelime şifreleri çözüldüğünde aslında 5000 ansiklopedik bilgiye eş değer gelmektedir.Bu bilgileri bir çok fizikci kullanmıştır.Ve bu sayede atom,hüçre vb. gibi önemli teorilerde bulunabilmişlerdir.Bu sayede yakın zamanda şöhret olmuşlardır.

Kabalayı Araştıran Ünlü Bilim Adamları

En başta Isaac Newton olmak üzere bir çok bilim adamı kabala içerisindeki mistik bilimleri araştırmışlardır.Kabalada okadar çok bilgi yer alıyordu ki bilim adamları'nın açlığıda giderek artıyordu.O dönemlerde bilim adamlarının arasında bir yarış söz konusuydu.Hergün ortaya binlerde teori atılıyordu.Ve neredeyse bütün bilim adamları buldukları veya keşvettikleri yeni şeyler ile birbiri üstünde hakimiyet kurmak istiyorlardı.Tabikide biraz saygı görmek ve tanınmanın zararıda olmazdı.Kabala Mistisizm,Astronomi,Simyacılık,Astroloji olarak tek bir çatı altında araştırılmaya başlandı.Tabikide bütün bu bilgileri kabalda vardı.Sadece kabaladaki şifreleri çözmek gerekiyordu.

En önemli örneklerinden birisi ise Yahudi fizikci Albert Einsteindı.Einstein nasıl oluyorduda 5 harflik bir şifreden sayfalar dolusu bilgi çıkarabiliyordu.Tabikide kabala ile E = mc2

Einstein'in beyninde yapılan çalışmalarda normal insan beyninden farksız olduğu ortaya çıkmıştır.Hatta bir çoğumuz bilir ki Einstein defalarca okuldan atılmış ve okul hayatı çok berabet geçmiş bir kişidir.Peki nasıl oluyorda böyle bir kişi birden bire dünyayı değiştirecek biçimde ilginç bilgiler bulabiliyor? Bunun nedeni bana göre dediğim gibi kabala ile ilgili.

İsraillilerin Tek Silahı Kabala

İsrail kabalayı okadar çok iyi biliyorduki.Bu sayede hala ayaktalar.Hatta kabala'nın gücünü kullanarak kendilerine yeni bir devlet bile kurdular.Bu devleti ise parayla toprak satın alarak inşaa ettiler.Kısa sürede çok güçlendiler.Ekonomileri yükseldi.Bütün dünyaya meydan okuyacak cesareti buldular.Askeri alanda kullandıkları silahları başka ülkere satabilecek kadar çok geliştirdiler.Peki İsrail neyin peşinde ? İsrail nasıl oluyorda bukadar çok kendine güvenebiliyor ? Bunun yanıtı ne ABD nede para bunun yanıtı sadece ellerinde bulundurdukları kabala sihrinde.İsraile ise yardım eden ülkelerin tek çıkarı İsraillilerin sahip olduğu kabala sihrine onlarında sahip olmak istemesi bu ülkelerin başını ABD çekmekte.Peki İsrail onca yaptığı terbiyesizlikten sonra nasıl oluyorda hala ayakta durabiliyor.Nasıl oluyorda hiç bir ülke İsraile karşı savaş açamıyor.Bunun nedeni ABD mi ? yoksa İsraillilerin en iyi bildikleri şey Büyü olduğu için İsrail topraklarının büyü ile korunduğumu ?

Yorum sizin...

Alıntıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) Tanrı Zaten Lanetlemiş Neden Öyle Bişey Olsunki :) :)
Geçenler de %50 indirimle satılan bir roman almıştım. İsmi " On Emir " okudum, ilginç buldum. Eski Ahit Sandığını araştıran yazar Graham PHILLIPS'in yaşanan olayları ve tarihi bilgileri anlatması. Garip ki Yahudiler bir savaşa gidiyor ve kocaman surları gördüklerin de burdan geçemeyiz diyorlar. Sonra ; O koca surlar tuz buz oluyor işe bak ! Ve ayrıca Tanrı kelimesi sorgulanacak bir olay.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenler de %50 indirimle satılan bir roman almıştım. İsmi " On Emir " okudum, ilginç buldum. Eski Ahit Sandığını araştıran yazar Graham PHILLIPS'in yaşanan olayları ve tarihi bilgileri anlatması. Garip ki Yahudiler bir savaşa gidiyor ve kocaman surları gördüklerin de burdan geçemeyiz diyorlar. Sonra ; O koca surlar tuz buz oluyor işe bak ! Ve ayrıca Tanrı kelimesi sorgulanacak bir olay.

Tanrı Kelimesi Kimine Göre Değişir İnanç Sistemidir Sana Göre Sorgulanır Bana Göre Sorgulanmaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyüyle korunmakmı :) yapma lütfen mademki büyüyle korunuyor neden El kaide nin Attiği 4 füze israilin orta yerini yerle bir etti :) bu arada ABD israili korumuyo İsrail Abd koruyo Dünyadaki bütün gelişmiş ülkeler İsrailin oyuncağıdır dostum ;)

Ben İsrailin de Amerikanın da gelişmiş ülkelerin çoğunun da dah büyük bir güce dolaylı yollardan hizmet ettiklerini düşünüyorum. Bunun dışında katılıyorum. Bir de şu var bu kadar güce sahip olan bir ırk neden 60 yıl kadar önce devasa bir soykırıma maruz kalırken bu gücü kullanmadı? ( Bu arada The Enemy, imzana bayıldım! )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben İsrailin de Amerikanın da gelişmiş ülkelerin çoğunun da dah büyük bir güce dolaylı yollardan hizmet ettiklerini düşünüyorum. Bunun dışında katılıyorum. Bir de şu var bu kadar güce sahip olan bir ırk neden 60 yıl kadar önce devasa bir soykırıma maruz kalırken bu gücü kullanmadı? ( Bu arada The Enemy, imzana bayıldım! )

haklısın demek ki bu kadar güçlüler neden Hitler'e karşı bu güçlerini kullanmadılar?(ve The Enemy gerçekten imzan harika :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence yahudiler 2000 senedir dünyayi saglam bir sekilde elerinde tutuyorlar , Hitlerin olmasi bence bugünkü israelin kurulmasinin büyük bir yarari olduguna da

teori üretiyorum , inaniyorum ki Hitler olmasaydi yahudilerin avrupadan haric bir kalacak yeri olmayacakti ve belki bugün wall street de olmayacak ti....

Hitler in silah alim-satim listesine göz atarsaniz Rockerfeller gibi ünlü yahudi amerikan (kabala /mason) kisilerin adina raslaya bilirsiniz...bu da artik bir tesadüf degil mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sadece büyü olduğunu sanmıyorum kudüs israil toprakları hristiyanların haç yeri hz.isanın doğum yeri kutsal topraklar bugün israil amerikada lobi oluşturuyorsa haçlı seferlerinin etkisidir kabalist büyüler çok etkili ama ben bunu birazda eski mısırla aynı dönemde olmasına bağlıyorum eski mısırda büyüler çok güçlüydü ölüler kitabını bilir forumdaki arkadaşlar tarihsel akışa bakın o dönemlerde hz.musa eski mısır döneminde yaşıyordu bunlar rastlantı değil kabala kimine göre felsefe büyünün yanısıra devlet büyüyle yönetilemez öyle olsa firavunlar ne biterdi eski mısır yerinde dururdu mantık dışı evet büyü var ama onunda sınırı var.osmanlı bile tılsımlar yaptırmış ama nafile büyüyle yönetilmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

60 Yıl öncesiye kadar israilin elinde nükleer bir güç yoktu o zamanlar israil diye bir şey yoktu daha dogrusu yahudi toplugu var ki Hitler de küçümsenmiyecek kadar büyük bir birlik oluşturmuştu .. İmza için Teşekkür ederim )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birincisi İsraili uydular füzeler+ajanlar ve dünyadaki yahudiler koruyor.

İkincisi konuyla bağlantılı olarak belki cevap yazanlar bu açıdan bakmamıştır İsraili direkt olarak büyüler korumuyor ancak

büyüyü kullanarak insanlar İsrail adına büyük çıkarlar elde ediyor dolayısıyla İsraili büyülermi koruyor sorusuna hem evet hemde hayır diyebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...