Jump to content

Astral ve Uzaylılar

chnmjdr1

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar çok uzun zamandır bu foruma üyeyim. Boş vakitlerimde burada takılıyorum ama ne hikmetse mesaj yazmak bir türlü nasip olmadı. Birşey sormak istiyorum astralde farklı gezegenlere gidip uzaylıları gören var mı? ya da şöyle söyleyeyim: Astraldayken gördükleriniz o anda gerçek hayatta yaşananlar mı?

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paralel evrenlerde dolaşman mümkün .. ciddi anlamda deneyimlerden sonra tabi ki .. Ve varlıkların bulunduğu bölgelerde de bulunabilirsin onlara uzaylı mı dersin başka birşeymi bilmem .. Ancak astral evrende gördüğün hersey fiziki evrende yasanılanların yansımasıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birçok gezegen gördüm hatta uzaylıları bile gördüm ama şu uzaylılar gerçek değildi.belki astral seyahat esnasında normal rüyayla karıstığı içindir bilmem.Ya da luciddle karıstırıyorumdur.Ama ''astral evrende gördüğün herşey fiziki evrende yaşanılanların aynısıdır ''sözü bana pek uymuyo.Ya evrende yaşanılanlar da bi problem var ya da bende.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birçok gezegen gördüm hatta uzaylıları bile gördüm ama şu uzaylılar gerçek değildi.belki astral seyahat esnasında normal rüyayla karıstığı içindir bilmem.Ya da luciddle karıstırıyorumdur.Ama ''astral evrende gördüğün herşey fiziki evrende yaşanılanların aynısıdır ''sözü bana pek uymuyo.Ya evrende yaşanılanlar da bi problem var ya da bende.

Aynısı değil yansımasıdır ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzaylı tasviriniz nedir bilemem. Fakat farklı yaratıklar var. Yani uzayda oldukları için uzaylı diyorsanız doğru. Fakat öyle ince kulaklı koca kafa beyaz tenli şeyler eşek gözlü şeyler değil bunlar. Yani en azından benim gördüklerim değildi. Paralel evrenle ilgili bir olay yaşamadım onu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzaylı görülür mü bilemem ama çok pis kokulu, kirli ve kin dolu varlıklar görmek mümkün. Astral seyehate hiçbir zaman isteyerek çıkamadım. Ama sonra durup dururken 3 defa çıktığım oldu 3ünde de onlar vardı. Sonra birdaha denemedim bile. Kokusu, sesi, yüzü, yanışı, yandıktan sonraki kokusu... Hiçbirini unutamam. Ama yine de ilginç bir tecrübeydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynısı değil yansımasıdır ..

Bu kadar forum var astral uzmanı dolu herkes bir şey anlatıyor. Ama kimse astrali anlamamış çözememiş ve çoğuda bol keseden sallıyor. Şu ana kadar gördüğüm en iyi astral cevaplar @nevermore arkadaşımızın ki. Bu işi gerçekten yapanlar belli ediyor kendini.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...