Jump to content

Cisim Hareket Ettirme Video + Teknik

KorzayK

Önerilen Mesajlar

İyi günler . Diğer tekniklerim gibi buda bana(Korzay) ait.

Adım adım anlatıcam. Bunu yaparken çok rahat bi yerde olun. Hiç bir şey düşünmeyin gibi sözler söylemeyeceğim. Çünkü siz istemesenizde mutlaka zihniniz düşünceler üretir. Bu yüzden kendinizi bir şey düşünmemek için kasmayın.

------------------------------------------------------------------------

1-) Önünüze bi cisim alın. 0 hareket ettirmek istiyorsanız bi almnyum alın ve biraz top şekline getirip önünüze koyun.

2-) Ellerinizi birbirine sürtün biraz. (Psi-ball oluşturmak için çakra açma tekniğim)

3-) Ellerinizi cisme doğrultmayın ilk başta. Sadece harket ettiğini düşünün. Ama tek bi yöne hareket ettiğini düşünün. Yani sağa gitmesini istiyorsanız sağa. Sola istiyorsanız sola. Yada ileri geri.

4-) 2 dk fln düşünmeye devam edin.

5-) Elinizde psiball oluşturun biraz. Ve parmağınızın ucuyla cisme dokunun bi kez.

6-) İçinizden geriye doğru "4,3,2,1 ve hareket" yada buna benzer bi telkinde bulunun.

7-) Hafif bi kıprıdama olucaktır. Kıpırdama dikkatinizi dağıtmasın ve devam edin.

8-) Devam ederseniz 3 cm yada 4 cm hareket edecektir.

----------------------------------------------------------------------------

Bu tekniği günde en az 5 dk fln deneyin arkadaşlar.

Video :

http://www.dailymotion.com/video/xht020_orzay-kocak-cisim-hareket-ettirme-kapaly-kap-telekinesis_tech

Not: Video hakkında "sahte" gibi yorum yapabilecekler için söylüyorum,

-Aliminyum folyoyu mıknatıs çekmez. Aliminyum folyonun içinin boş olduğunu videoda en az 5 kez gösterdim.

-Kapalı kapta çektiğim için hava , ip v.b. etmenler yok.

-Tekniği düzenli uyguladığınız takdirde bu seviyeye gelebileceğinizi düşünüyorum.

boogee tarafından düzenlendi
Video site uzerinden izlenebilecek hale getirildi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Video yu izledim ve hemen işe koyuldum. Almnyum yerine sadece romanımdan bi sayfa yırttım. onu ufaltıp top haline getirdim. 10 saniye saga gittigini düşündüm. elllerimi ısıtıp işe koyuldum. saga gittigini düşündügüm anda kagıt parcam kıpırdadı. heyecandan gözlerim yaşardı. Teşekkürler paylaşımın için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neye inanırsan onu başarırsın çünki başarmamak için bir sebep yok o kafamızın içinde taşıdığımız şeyin neler yapabileceğini hayal bile edemeyiz :) onun sayesindde bedendende çıkar fiziksel şeyleride hareket ettirir ne istersek yaparız :) herşey inanç meselesi diye düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Teknik en uygun ve Geçerli bir teknik... Gerçekten güzel.. benDe ilk başta böyle başlamıştım...

Bir arkadaşta bunun haricinde daha ağır cisimler hareket ettirebilirmisin diye sormuştu..

evet Hareket ettirebilirsin ama çalışman gerekiyor.. Sağlam bir odaklanma olması lazım...

Meditasyon tekniğiyle bunu geliştirebilirsin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle bir durumda var; mesela o alüminyum parçasını hareket ettirmeye yönelik odaklandığımızda aklımıza onu yerleştirdiğimiz için olmasa bile bir anlık öyle görmüş olabiliriz zihnin oyunları bir bakıma diye düşünüyordum yazıyı okuduğumda fakat videoyu izleyince haliyle anladım. Her şey konsantre ve odakta bitiyor esasında.

Emeğine sağlık güzel paylaşımdı, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bir şey anlatıcam ben öğretmen lisesinde okumuştum orda staj yaptık lise 3'te ilkokullarda. neyse bitane küçük çocuk vardı gittikerimizden birinde. Kalemi ellemeden döndürüyordu ileri geri getiriyordu artık hani peygamber diye çocuğa secde edicektik sonra öğrendik kendi kendine üflüyormuş fakat çocuk sürekli yaptığından çaktırmıyor yani artık:D video da bir üfleme olasılığı var mıdır? Olay aynıdır demiyorum sadece hani yapanı net tanıyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...