Jump to content

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bu başlık altında rüya yorumları yapılacaktır ve rüya paylaşımları ile rüya yorumu isteklerini ayrı konu olarak açmayınız, burada paylaşınız.

Rüya yorumu yapmadan veya yaptırmadan önce şu başlıkları okuyunuz:

http://www.gnoxis.com/etkili-bir-r%C3%BCya-yorumunun-10-%C5%9Famas%C4%B1-16364.html

http://www.gnoxis.com/r%C3%BCya-%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1nda-ilk-ad%C4%B1mlar-60710.html

İkinci olarak kimsenin sizin rüyanız üzerinde hakimiyet kurmasına izin vermeyin. Rüya yorumcuları ve arkadaşlarınız ne tavsiye ederse etsin son kertede rüyalarınızı yorumlayacak ve yorumlardaki enerjileri kabul edecek olan sizsiniz. Tüm yorumların sadece tavsiye olduğunu unutmayın.

Üçüncü olarak lütfen çok ama çok hayırlı rüyalarınızı burada paylaşmayın. Hızırlar, tanrılar, ilahlar vs. gibi yüksek varlıkların olduğu ve doğrudan mesajı açık olan, net, yüksek enerjili rüyalar başkalarına anlatılmaz, sır olarak saklanır ki rüyanın verdiği enerji bozulmasın.

Ve son olarak yorumlamaları yaptıktan ve rüyanızın mesajını anladıktan sonra hayatınıza geçirmeyi veya güncenize kaydetmeyi unutmayın.

Rüyanız şimdiden hayrolsun... =)

sirius tarafından düzenlendi
Giriş uyarısı
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sitigmata denilen olay :)

düşünce o kadar yoğun oluyor ki vücutta kesilmemesine rağmen sanki bıçakla kesilmiş gibi yaralar oluşabiliyor.Bunun sebebi tamamen beynimiz.

başka seçenekler de sunabilirim ama bence ilk dediğim daha olası.

2.olarak da başka bir ruhsal varlık yapmış olabilir.

Yada bir majisyen vs. enerji yardımıyla yine ruhsal varlık gibi gerçekleştirmiş olabilir.

rüyadayken kendin kesmiş olasılığın da var tabi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence o çizik daha önceden oluşmuştur.vegeta Sen derin uykudayken onun sızısını hissetmeye başlayınca rüyanda da onu görmüşsündür.Bana bir kere benzer bişey oldu.Bütün gece uykumda aynı gördüğüm tüm rüyalara aynı melodi eşlik ediyordu ben de huzursuz oluyordum.Uyandığımda aynı melodiyi hala duyuyodum bir baktım müzik kutusunun kapağı açılmış bütün gece çalmış.

jack rüyada geleceği görebilmek mümkün.Sen öyle bişey de yaşıyor olabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sen seni bizden iyi biliyorsun?

bunu kimse sordun :ermm:

ayrıca bir arkadaş yüksekten düşünc euyandığını söylemiş,bu olay astral bedenin vücuda hızla girmesiyle olur,muhtemelen sıçrarsınız.

Rüyada görülen bir olayın aynen gerçekleşmesi de mümkündür,hatta rüyada gördüğünüzü hatırlamıyorsanız buna dejavu dersiniz.Daha önce yaşadım ama ne zamandır hatırlamıyorum dersiniz.Halbuki bu olayı rüyanızda gördüğünüzden tekrar yaşıyormuşsunuz gibi olur.Rüyada görme de astral seyahat ile olur,paralel evrenlere yapılan yolculuk ile gerçekleşir.Gelecekte başına gelecek bir olayı uykunuzda görürsünüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2-3 defa senin söylediğin şeyi yaşadım wihethead.Şunu da belirteyim en son yaşadığım rüyada farkındalık olayı obsesif, cin veya astral bedenimin etkisiyle artık hangi adı veriyorsanız onun sayesinde oldu.Yine uykuya daldığımı sandığım bir zamanda üstümdeki ağırlığı hissetmeyi başladığım anda keşke şurda olsaydım diyerekten o yeri hayal etmeye başladım bir kaç saniye sonra düşündüğüm yerde buldum kendimi.Tabiki ondan sonra da istediğim herşeyi yapabiliyordum.Çok eylenceliydi.Umarım yardımcı olur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son zamanlarda farklı kişilerden hakkımda görülen rüyaları dinliyorum. Ama ne tesadüftür ki hepsi aynı bitiyor. Ölüyorum!

1. Geçen gün çok samimi bir arkadaşımın sevgilisi msnde üzgün bir ifadeyle "Nasılsın?" dedi. "İyiyim. Sen nasılsın?" dedim. "Seni rüyamda çok kötü gördüm." dedi. "Düşmüşüm ve kafamı yere çarpmışım. Sonrasında da ölmüşüm." Hayırdır dedik ve kapattık konuyu.

2.Az önce aramın bozuk olduğu bir arkadaşım "Msn engelimi kaldırır mısın?" dedi. Kaldırdım. "Uçurumun önündeymişim. "Rümeysa neden bana yardım etmedin?" demişim. Arkamda iki tane şeytanı simgeleyen(boynuzları olan) kız varmış. Uçurumdan atlamışım. Elimi tutmak istemiş, ama yetişememiş."

Hayrola demek istiyorum ama pek de hayır gibi durmuyor... Yorumlarsanız sevinirim:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

seni kaybetmekten korkuyor, seni kaybettiğine pişman... güzel haberse bu rüyalar sonucu ölmeyeceksin çünkü iki rüyadada ölüm gören simgesel şekilde ölüm görmüş...

Teşekkürler. Açıkçası görülen rüyanın bu biçimde yorumlanması çok hoşuma gitti diyebilirim. Zira bir an cidden korktum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...