Jump to content

2012 hakkında Son ve Resmi açıklama Yapıldı.

Justice

Önerilen Mesajlar

Kötü bir kehanet gibi rapor.

NASA'nın yeni ortaya çıkan raporu, ilk kez farklı bir felaketi öngörüyor ve olası bir tarih de veriliyor: 12 Eylül 2012.

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi'nce (NASA) hazırlanan raporda, şimdiye kadar pek de düşünülmeyen, farklı bir felaketten söz ediliyor. Raporda ne küresel ısınma, ne depremler, ne süper-volkan, ne göktaşı çarpması var.

Raporda, Güneş'te meydana gelmesi beklenen büyük bir fırtınadan söz ediliyor. Bunun, Dünya'da yaratacağı etkiler ise "kötü bir kehanet" ya da bir korku filmi senaryosundan farksız...

Güneş yüzeyinde meydana gelen büyük fırtınalarla ortaya çıkan plazma toplarının Dünya'daki enerji şebekelerini çökerterek insanlığı mutlak bir çöküşe sürükleyebileceği uyarısı yapılıyor.

NASA'nın Amerikan Ulusal Bilimler Akademisi'yle ortaklaşa hazırladığı raporda, Güneş'te meydana gelen enerji patlamalarının bugüne kadar Dünya'daki enerji ve iletişim hatlarında görece kısa süreli ve küçük çaplı hasarlara yolaçtığı, ancak büyük çaplı bir patlamanın Dünya'nın manyetik alanına muazzam bir hasar verebileceği kaydedidildi.

Bahsi geçen patlamalardan bugüne kadar kayıtlara geçen tek örneğin 1859'da yaşanan "Carrington Olayı" olduğu belirten uzmanlar, benzer bir patlamanın Kuzey Amerika, İskandinavya, Avrupa ve Çin üzerinde on yıllarca onarılamayacak tahribata yolaçabileceğini söylüyor.

Güneş yüzeyindeki olası bir büyük patlamanın, Dünya'da saatler içerisinde tüm enerji hatlarını eriterek kullanılamaz hale getirebileceği, bunun sonucunda da altyapının çökeceği ve insanlığın Taş Devri'ne dönüş yaşayacağı öngörülüyor. NASA'nın raporunda böyle bir felaket için olası bir tarih de veriliyor: 12 Eylül 2012...

[Haber Sitesinden Alıntıdır. ] Aradım ancak aynısını bulamadım . Varsa özür dilerim . iyi Forumlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 de beklenen felaketler gerçekleşmesede insanlar kendi tarihlerinin sonunu zaten yazıyorlar şuan.... bu kadar çarkı bozuk bir sistem sonsuza kadar devam etmez. insanoğlunun bu bitmek bilmeyen para hırsı,egosu,bencilliği,aç gözlülüğü zaten dünyanın sonunu getirecek...

bu senaryo çıktıysa kesin yine milyon dolarlık bir 2012 filmi çekilir, bir önceki kadar saçma boş ve beceriksizce:) Amerikalı bir zenci gelir ve büyük felaketten insanlığı kurtarır...aaa ne tesadüf obamada zenciydi dimi:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

izledim ben herhalde ya national ın mıydı hatırlamıyorum. nostradamus un kehanetleriyle falanda ilgiliydi....

İzledik onu izedik :D Bahsedilen Nostrdamus 2012 belgeseli ise tabiyiki :blink:

Ve gerçekleirse bayağı kötü bir durum.

Ama sanki paganlaw ın dediği başka bir belgeseldi.Zira Nostradamus 2012 belgeselindeki ana felaket manyetik alanın değişmesi , kıtlık vs... vs.... idi.Ama olaya gel ya amma senaryo var.Bakalım az kaldı yaşayıp görücez :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim dediğim belgeselde arkeolog,arkeobiyolog muydu ne,onlar Maya'ların tabletleri,yaşantıları,hayata bakışı,takvimlerinin mantığına göre sonuca varıyorlar.

Mayalar yaratılıştan itibaren hayatı dönemlere ayırmış. Her dönem sonunda da doğal afet olmuş. En son bu maya takvimi başlangıcında mayaların yaşadığı bölgede bir iki günde buz tabakası oluşmuş. Bu dönem sonunda da ancak böyle bir şey olabilirmiş :)

---------------------------

Manyetik kutbun değişiminin tamamlanması bin yıllar sürermiş,bir anda olabilecek bir şey değil o..

boynuzsuzgeyikler tarafından düzenlendi
ard arda atılan mesajlar birleştirildi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Suna İnaniyorum 2012 Hiç Bir Şey Olmayacak Ve Diyecekler Biz 2014 Demisdik Veya 2012 Baslangiz Evresi Ve Bu Bir Zincirleme Gibi Diycekler Son Asama 2024 Diyecekler

Veya Diycekler Ki 2012 Altın Çağ Aydinlanmaya Basladik Yukselise Gecdik Bakacaklarki Kimsede Tık Yok Busefer Sunu Diycekler Herkes Bu Yukselisden Aydınlanmadan Yararlanamiyor

Veya 2012 De Uzaylılar Geldi Diycekler Sanki Daha Önce Gelmiyormuydu Diycek Bir Kesimde

Veya 2012 Baslangıc Evresi 2024 Son Yıl 2024 Olacak Evet Altıncağın Sonu Veya Yukselis Tamamlandi Diycekler Bizim Meyhaneci Osman Abi Sigrasını Yakıp 2012 Ney Yav Diycek

Veya Cok Falza İnansan İnandigi İçin Bir Tulpa Olusacak

Veya Bir Bilimsel Acıklama Yapacaklar Tabi Biz Hic Birsey Görmeyecez Diycekler Ki Aha Felaket Olacakdi Atlattik

Nasa Diycek Bunlar Bos İs

Veya Bir Savas Olacak Veya Butun Bu Olaylar Gerceklesecek Millet 2012 İsde Onun Yüzünden Diycek Halbuki Veriilen Tarihden 7 Ay Sonra Olmus Pehh...

Sonra Bu Bir Evre Diycekler Yada Tarihi Değisdirecekler İnsanlar Standartlar Disinda Yeni Seylre Yada Daha Eski Seylere İnanmayı Sever Değisiklik İsterler Veya Birsey Acıklanamayınca Hep En Zor Acıklanani Secerler

Bu Yazi Nie Yazdim Bilmiyorum Gerçekden Aslinda İnanmak İstiyorum Belkide Ondan Yada İnanmamak İstiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olmayacağı varsada bu gidişle olur. o kadar çok insan inanıp korkuyor ki sadece onların enerjilerinden bile bir takım şeyler olabilir.birşeyi 40 kere dersen olurmuş demiş atalarımız :D :D

katılıyorum felaket tellalı çok ortalıkta :D

kötü şeyleri çağırdıkça olmayacaksada olur :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güneş patlamaları önceden kestirilemiyor, yanlızca belli bir döngüden yaklaşık senesi veya ayı tahmin edilebilir, tam tarih vermek mümkün değildir ayrıca dünyanın manyetik alanına büyük zarar vereceğide yok, yanlızca elektronik aletler için önlem alınmazsa kızarma ihtimalleri var, yani robotların sonu insanların değil...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...