Jump to content

Üstündekinin İmzasına Yorum Yap

Terra

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Şu An Ne Dinliyorsun? Yorum Yap, Bir Dizesini Yaz, Paylaş!

nightwish the pharoah saıls to orıon cok saglamdır tavsıye ederım

, Yer: Diğer Müzik Türleri

• ''Gizli yüz'' filmi hakkında bir yorum

Aziz Rut(h)kay'ın Peşine Düştüğü "Gizli Yüz"ü Anlamak   Orhan Pamuk’un "Kara Kitap"ının içinden bir bölüm olan daha sonra da senaryosunu da yazdığı filme de çekilen "Gizli Yüz"de ne anlatmak istediği de hasidizmde gizli. Hasidizm, 18. Yüzyılda ortaya çıkan bir akım. Sabetaycılık gibi Luria Kabalası’na dayanıyor. Devekut kavramını merkeze alıyor. Devekut, Tanrı ile birlikte olmak demek. Çok sofu ve tutucu bir Yahudi inancı özetle. Hasidizmde insan yüzleri çok önemli ve hasidikler yüz okuyorlar.

, Yer: Filmler

• Üstündeki Üyeye Yorum Yap

Herkes bir üstündeki üye hakkında birşeyler söylesin

, Yer: Forum Oyunları

• Yorum Takip Etme Nasıl Yapılır? Gönderdiğim Özel Mesajlar Giden Kutusunda Gözükmüyor?

Merhaba başlıktan da anlaşılacağı gibi konulara yazdığım yorumları cevap gelmiş mi diye veya bir başka kişinin yorumlarını kontrol etmek istiyorum.Diğer sorunum sorum da özelden mesaj attığım kişinin benim giden kutusunda gözükmemesi ..Bazen acaba özelden attığım mesajlar gidiyor mu boşuna mı yazıyorum gönderdiğimi mi sanıyorum gibi düşüncelere kapılıyorum : ) Yardım ederseniz tek ben değil konuyla ilgisi olan her kişiye yardım etmiş olursunuz : )

, Yer: Site Kullanımı

• 17 Mart Fenerbahçe Braga Maçına Astrolojik Bir Yorum

Dün maç saat 22:05'te Braga'da bir maç oynandı. Uzun bir süre boyunca hakeme sağlam küfürler ettim, bütün gün boyunca bu maç hakkında konuştum ve bu akşam "Acaba hangi yazıyı yazsam ki?" diye düşünürken birden bu fikir geldi aklıma. Bilgisayar, futbol, piyasalar gibi pek çok alanda astroloji alanları tasarlıyorum kafamda. Eh, neden olmasın diye anında bu fikir geldi kafama. Neden dünkü o maçı astrolojik yönden yorumlamayayım ki?   Maçta olan olayları şöyle anlatayım. Kısaca Fenerbahçe yüksek b

, Yer: Astroloji

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...