Jump to content

Kendini Sevdirme Büyüsü

bjarki

Önerilen Mesajlar

Pembe bir mum alın ve üzerine iğneyle şu sözleri yazın: “ Sevdiğim kişinin kalbi bana olan aşkıyla eriyecek”. Yere koyduğunuz, Ay’ ı yansıtan bir aynanın üzerine mumu yerleştirin. Yanına küçük bir kapta bir tane buz koyun. Mumun yanına oturun ve buzun erimesini izleyin. Mum ve buz beraber erirken sevgilinizin kalbi de size olan aşkıyla eriyecektir. Üzerindeki yazı eridiğinde, buzdan geriye kalan suyun birkaç damlasını parmak uçlarınızla muma sıçratarak mumu söndürün. Geri kalan suyu ise bir çiçeğin üzerine dökün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilginç yöntem denedin mi peki bjarki?

Saiek evet denedim ve şimdi ki sevgilimle 10 aydır birlikteyiz ve çok mutluyuz.

Tamam artık farklı konular konuşmayı bırakıp konuya dönün.

Bu büyüyü yapıcak kadar çağresiz kalırsam uygulayabileceğim bir büyü güzelmiş saol.

Teşekkür ederim, işe yarayacağına emin ol.

isminide yazsak mı acaba gıdıp baska aklımızda olan bırını asık etmeyelım kendımıze sonra???

Hayır jennifer. Büyü somut kavramların yanında soyut kavramları da içerir. Sadece istediğin isme odaklanman yeterlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sevdirmek için değilde sadakat için deniycem şimdi :D işe yarar umarım.

"evet sözde denedim. öncelikle mumdan dolayı site sakinleri yangın sanmasın diye panik oldum. baya bekledim. bu sefer güvenlik falan vardı. sonra ayı boşveriyim neyse önemli olan yapmaktı dedim. mum eriyene kadar uyuma haline erişeceğimden önemli olan yine düşünmekti diyip biraz hatta baya çabuk bitirdim mum işini. söndürürken evi yakıyorum. baya yaklaştım. işte böyle garip şeyler oldu. ki ben bu sırada sevgiliden ayrılmaya karar verdim. neyse sonuçları da paylaşırım :D "

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sevdirmek için değilde sadakat için deniycem şimdi :D işe yarar umarım.

"evet sözde denedim. öncelikle mumdan dolayı site sakinleri yangın sanmasın diye panik oldum. baya bekledim. bu sefer güvenlik falan vardı. sonra ayı boşveriyim neyse önemli olan yapmaktı dedim. mum eriyene kadar uyuma haline erişeceğimden önemli olan yine düşünmekti diyip biraz hatta baya çabuk bitirdim mum işini. söndürürken evi yakıyorum. baya yaklaştım. işte böyle garip şeyler oldu. ki ben bu sırada sevgiliden ayrılmaya karar verdim. neyse sonuçları da paylaşırım :D "

Bence Sonuç Hiç İç Açıcı Olmuyacak :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence Sonuç Hiç İç Açıcı Olmuyacak :D :D :D

sonuç gayet iyi. :D beklediğimden iyi hatta. :D

normalde kimseye değer vermeyen insan lafı ayrılığa getirince sana bağlandım falan diyo. :D

artık büyüden midir yoksa gerçekten midir bilmiyorum sonuçta büyü işi rezaletti ama olsun yani. :D

eminim daha düzgün yapılsa daha bi güzel tutar. teşekkürler büyü şeeysi için. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sonuç gayet iyi. :D beklediğimden iyi hatta. :D

normalde kimseye değer vermeyen insan lafı ayrılığa getirince sana bağlandım falan diyo. :D

artık büyüden midir yoksa gerçekten midir bilmiyorum sonuçta büyü işi rezaletti ama olsun yani. :D

eminim daha düzgün yapılsa daha bi güzel tutar. teşekkürler büyü şeeysi için. :D

Hiç birşey anlamadm gayet iyi diosn sonra rezalet diosn :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...