Jump to content

Druid Şans Büyüsü

nevermore

Önerilen Mesajlar

Beyaz bir kağıdın üzerine o günün; gün,ay ve yıl olarak tarihini siyah bir kalemle yazın.

Kağıdı metal bir kabın içine koyup yakın, tamamen kül haline gelene kadar kağıt yanmalıdır. Kağıdı yaktığınız andan itibaren MELİKİSİS HALİM kelimesini dokuz kez yüksek sesle söyleyin.

Külü sabun gibi kullanarak,elinizi külle yıkayın ve durulayın.Artık 30 gün boyunca şans sizinle olacaktır.

Bu arada MELİKİSİS HALİM Druidlerde bir melek adı. Burada şans getirmesi için yardıma çağrılıyor

• Beğeni 1
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz bir kağıdın üzerine o günün; gün,ay ve yıl olarak tarihini siyah bir kalemle yazın.

Kağıdı metal bir kabın içine koyup yakın, tamamen kül haline gelene kadar kağıt yanmalıdır. Kağıdı yaktığınız andan itibaren MELİKİSİS HALİM kelimesini dokuz kez yüksek sesle söyleyin.

Külü sabun gibi kullanarak,elinizi külle yıkayın ve durulayın.Artık 30 gün boyunca şans sizinle olacaktır.

Bu arada MELİKİSİS HALİM Druidlerde bir melek adı. Burada şans getirmesi için yardıma çağrılıyor

Borçları kolay ödemek için bildiğiniz bir büyü var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben denedim ama şu şekilde yaptım ;

01.15.2011 ) sonra ucunu yaktım biraz yakmaya başladığım an melikisis halim diye 9 defa tekrarladım ama metal kabın içine attığımda tamamen yanması imkansız gibi bişeydi elimde yakıp metal kaba attım :D ya yanlışım varsa düzeltin lütfen .. Şansa çok ihtiyacım var eğer yanlış bi yer varsa tekrarlayacağm . Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya şans meleğini bile kendimize kolayca çağırıyoruz ama kendi meleğimiz dibimizde göstermiyor kendini isyan edeceğim artık :/ Bu uygulamayı deneyeceğim .. Güzel paylaşım

Arkandayım :D Bu Runelerden Kağıda Yazıp Yanımızdamı Taşıcaz Yada KOlye Halinde Bulabilirmiyiz ? KOlye Haline Nasıl Getiririz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkandayım :D Bu Runelerden Kağıda Yazıp Yanımızdamı Taşıcaz Yada KOlye Halinde Bulabilirmiyiz ? KOlye Haline Nasıl Getiririz :D

Nevermore açıklamış onu , bilekliğinizin kolyenizin yada yüzüğünüzün arka kısmına (teninize değecek tarafına) bu runeleri çizmeniz gerekiyormuş .. Dikkatli okuyun :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

metal kap tencere olur mu? birde gün ay yıl olarak şöyle mi: 16.01.2011

Eğer daha önce çalışmalarınızda kullandığınız bir kap varsa daha iyi olur ..

Tarihi söylediğiniz şekilde yazıyorum ben .. Farklı şekilde yazanlar varmı bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...