Jump to content

Şu an sarhoşum bölümü..Tüm sarhoşlar buraya :)

MrColt

Önerilen Mesajlar

Burada ne işim mi var :D kjankim bilir .. Alkolu severim .. Her daim burada görebilrsiniz :D yani laf olsun diye yazmıyorum .. Baslıga sadık kalarak yazıyorum .

7 yıldır motor kullanırım .. ( son 3 senedir de yamaha drg star kullanıyorum .. Hells angel üyesiyim .. ) kafam hafif iyiyken motor kullanmayı ve kullanırkndde babammmmmmmmmmmmmmmm

pek bi severim ..

Tavsiye ediyomuy8m :D banane lan alkollu araç kullanmayın diye bi ütopya var ama kafanıza göre..

Tavsiye ettiğim şu..

Bi chopper alın kendinize .. o ruzgarı yüzünüz yalasın ..

Kaskın içinde bağırsın Tanrı DIO..

E şimdi diceksiniz ki ne diyor bu heriff..

Ayıksan sacmalıyorum dostum..

Başlığa sadık kal anlarsın ne dediğimi ;)

dur fiyakalı resmimi de koyayım :D :D

31293_133717499972138_100000016659506_390285_4212191_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ayyaş oldun aa diyerek tepki verdi evdekiler ben içiyorum fakat adam gibi içiyorum dediysemde çatık kaşlar tehdit içeriyordu beni evdenmi atacaklar ne:D

babamın depodan ev şarablarını azcık aşırıyorumda fıcıdan aşırdığımı nasıl anladığını çözemiyorum:/

arkadaşlara artık şarap ziyafeti veremicez:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakır keyifim diye neden benimle dalga geçerler kiii :ermm: Yok boynuzsuzun ikizi varmış :blink: üstelik kendisi söylüyor :ermm: Canı da sigara çekiyorr ayy yazıkk :rofl: İstiklal'de ki nostaljik tramvayın arkasında cadde boyu ispanyolca şarkı söyleyen grubu alkışlayıp oynamak ne kadar zevkliymiş öyle :rofl: Halbuki daha dün "manyak mı bunlar benim orada bir tarafım donar" diyordum :blink: Belki televizyona da çıkarım belli olmaz :blink: En azından pencerelerden kendimi atmaya teşebbüs etmedim :blink:

Tamam yaa sustum! :ermm:

ColdHeart, saygılar efenim!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte sonunda içtim yine :) . Ne arıyorum burda ben kimim ne yapıyorum offf. Sorumsuz bir genç olmayı istiyorum yeniden. Geriye dönüş yok bu yoldan. Ne yol arkadaşı var ne rehber. Güç bela ilerliyoruz. Değişmişim ben onu farkettim. O eski duygusuz halim yok artık. Kahretsinki üzülüyorum artık bir çok şeye. O eski bencil, duygusuz, merhametsiz halimi özledim. Ruhum sadece acı veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...