Jump to content

İstediğini Yaptırmak...

qbatman

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Babam sağolsun yılbaşı için bütün planlarımızı iptal etti...

Onu bu fikrinden caydıracak basit bir maji uygulaması var mıdır?

Ama bunu en kısa zamanda yapmam gerekiyor, onun için uzun ve uğraştırıcı bir uygulama olmazsa sevinirim

Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Babanın izin verdiğini düşün ve bunu imgele, iste konsatre olmayı başarır ve kalbinle istersen izin verir.

Deniyorum... Deniyorum... Deniyorum...

Dün gece bildiğim bütün yöntemleri denemekten(çekim yasasıyla alakalı) başıma ağrılar girdi ve nedendir bilemem 4 buçuk gibi uyuyabildim... Üstelik okula geç kaldım...

Fakat bunu imgeledikçe aklımda sürekli bir "... şartıyla" gibi bir imgeleme bilinçsiz şekilde oluşuyor.

Bunun sebebi özgür iradeye müdahale ettiğimizde karşılıklı olacağından mıdır? Çünkü imgelemenin yanında bir de telepati çalışmaları yaptım...

Yorumunuz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önce gevşe beynini boşalt. Şart felan unut. Kendini uzayda dşün rahat özgür bir şekilde sonra hayallet yılbaşında ki planlarını gerçekleştirdiğini kendini planın neyse onu yaparken düşün ve babanın sana izin verdiğini ne kadar mutlu olduğunu gör.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önce gevşe beynini boşalt. Şart felan unut. Kendini uzayda dşün rahat özgür bir şekilde sonra hayallet yılbaşında ki planlarını gerçekleştirdiğini kendini planın neyse onu yaparken düşün ve babanın sana izin verdiğini ne kadar mutlu olduğunu gör.

Dün akşam bunu yaptım fakat beyni boşaltmak ve gevşetmek babamın gerginliği yüzünden pek mümkün değildi...

Bu akşam deneyeceğim tekrar.

İlginiz için çok teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende uzun süre ikna için uğraşmıştım , daha sonra bir arkadaşımdan arada kan bağı bulunan kişilere bu yöntemlerin çok daha zor işlediğini öğrendim , ne kadar doğrudur bilemiyorum ama benim denediklerimi arkadaşım yaptığında işe yaramıştı , belki işe yaramamasının sebebi budur ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nazirellanın söylediği yönteme ek deneyip uyguladığım bir yöntem söylemek istiyorum. Gözlerinin içine bak ve aranızda bir köprü olduğunu karşındaki kişinin senin istediğin her şeyi yapmak zorunda olduğunu imgele sonra düşünceni o köprüden, bağdan karşındakinin beynine aktar. Zamanla geliştirebilirseniz söylemeden de istediğiniz bazı şeyleri yaptırırsınız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden oturup konuşmayı denemedin ki? Neyse 6 yıl geçmiş zaten...

Aklımdan yaklaşık olarak geçen, ama yapılan yorumları okuduktan sonra yazmaktan vazgeçtiğim şeyler.

Neden onun söylediklerini yapmak zorunda olmadığını mantıklı sebepler belirterek anlatmak, Yapmak istediğini şeylerin, senin için daha faydalı getirileri olacağını uygun bir dille anlatmak. Hayatta bazı şeyleri yapmak için uygun fırsatların nadir olarak ele geçtiğinin farkındalığını sağlamak ve bu durum açıklaması kime yapılıyorsa, bunu uygun bir üslupla yapmak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...