Jump to content

Diğer Majikal Gereçler (Goetia)

boynuzsuzgeyikler

Önerilen Mesajlar

Öncelikle aşağıdaki iki konuyu iyice okuyup anlamak gereklidir.

http://www.gnoxis.com/geotiadaki-72-daemon-sef-ruhun-kendi-kademelerine-gore-siniflandirilmasi-40983.html

http://www.gnoxis.com/majikal-daire-geotia-40875.html

Diğer majikal gereçler şunlardır; bir asa, bir kılıç, bir gönye (taç/baca/şev gönye), bir başlık, beyaz kefen kaftan ve amaca yönelik diğer giyisiler1; üç inç (7,62 cm) uzunluğunda, üzerinde bütün isimlerin yazılı olduğu aslan cildinden kuşak ki bunu Majikal Dairenin etrafına sarabiliriz. Ayrıca parfümler, tutuşturulmuş kömürü ve dumanı içine koyabileceğiniz bir kap, önceden aksiyon için seçilen yeri dumanlamak ya da parfümlemek için; ibadethaneleri ve gözlerini kutsamak için anointing oil (kutsamanın işareti olarak bir kimse ya da bir şeyin üzerinde bulunan yağ), kendini içinde yıkaman için temiz su. Ve artık içindesin, David’in dediği gibi diyebilirsin;

BANYODA İBADET

“SEN beni hyssop (zufa otu/çördük otu) ile arındırmalısın, O Lord! Ve ben temiz olabilirim:

Sen beni yıkamalısın ve ben kardan daha beyaz olurum.”

Giyisileri giyerken şunu söylemelisin;

CÜBBE GİYERKEN İBADET

“ BU kutsal cübbelerin (ya da kutsal cübbenin) mecazi gizemi tarafından en yükseğin gücü; ANCAR; AMACOR; AMIDES; THEODONIAS; ANITOR içinde kendimi salvation (Kurtuluş/günahlardan kurtuluş/ahretteki ebedi kurtuluş) zırhıyla giydireceğim. Benim arzu edilen sonum güçten etkilenebilir. O ADONAI! Ebediyen övgü ve şerefin ait olduğu! Amen!”

Sen böylece bitirdikten sonra Süleyman’ın emrettiği şekilde, çalışmaya göre tanrıya dua et.

1 - Birçok kodekste “bir asa, bir kılıç, bir gönye (taç/baca/şev gönye) ya da bir başlık” olarak yazılmıştır. “Diğer kıyafetler” sadece iç giyisiler anlamında olmayabilir, değişik renklerdeki pelerinler olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer majikal gereçler şunlardır; bir asa, bir kılıç, bir gönye (taç/baca/şev gönye), bir başlık, beyaz kefen kaftan ve amaca yönelik diğer giyisiler1; üç inç (7,62 cm) uzunluğunda, üzerinde bütün isimlerin yazılı olduğu aslan cildinden kuşak ki bunu Majikal Dairenin etrafına sarabiliriz.

biraz daha turkçe olabilir mi? anlamadım :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...