Jump to content

Sizce 2010'un En İyi Filmi Hangisi ?

schizophrana

Önerilen Mesajlar

Evet, 2010' un sonuna geldiğimiz bugünlerde pek çok sinema sitesi en iyi filmlerin listesini yapmaya başladı bile. Biz de kendi izlediğimiz filmlere dayanarak en iyi filmler listemizi oluşturalım mı ?

Benim oyum sadece Inception' a olacak o halde ilk film olarak Inception' ı yazıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

imdb puanı 9.2'ymiş incepition'ın. Umarım büyük bir reklam pazarlamasının ve başrol oyuncusu Leonardo Di Caproi olduğu için de hanımefendi rontgenciliğinin etkisi değildir. Deneyeceğim incetion'u tavsiye edenlere teşekkür ederim.

Sandığınız gibi değil zira Caprio' nun röntgenlenecek bir hali kalmadı, yaşlandı sevgili epiphanes :) şaka bir yana Inception son yıllarda yapılmış en iyi film, izlediğinizde fark edeceksinizdir zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Inception tabiki bu senenin en iyi filmlerinden birisi. Ama kim ne derse desin benim için bu sene izlediğim en iyi film "How to Train Your Dragon" (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?) Bir animasyon filmi olsa da konusu, görselliği ve farklılıkları ile tam bir başyapıt bence...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Filmkolik bir insan olarak söylüyorum aslında çok güzel filmler vardı bu sene. :D

Sıralamak gerekirse. Bu sene..

"Resident Evil Afterlife" en iyi aksiyon macera filmiydi..

"Letters To Jouliet" en iyi aşk filmiydi. .

"Charlie St. Cloud" en iyi drama filmiydi..

"A Nightmare On Elm Street" en iyi korku filmiydi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...