Jump to content

29 Ekim Kutlu olsun

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Hepinizin Yeni Yılı Kutlu Olsun...

efendim;   oğlum yeni yılda sevgili yapcam diyenlere,   yeni yıl yeni yıl da, yalnızım ben diyenlere,   noel baba türkmüş diyenlere,   türk değil la, türkler kırmızı giymez diyenlere,   içcem, şarhoş olcem, yeni yıla zil-zurna gircem diyenlere,   yeni yıl ne ayak la, gavur icadı diyenlere,   hindi yok lan, tavuk kessek diyenlere,   hindi gavur icadı diyenlere,   kırmızı don giycem uğur gelcek diyenlere,   kızmızı don gavur icadı diyenlere,   bu yıl varya çok pis sevgili yapcam diyenle

, Yer: Gnoxis Cafe

• Son Olsun Dedikleriniz...

Son olsun dediklerinizi yazabilirsiniz...

, Yer: Forum Oyunları

• 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun!!!

Ata'mzın belkide bize verdiği en değerli hazine olan cumhuriyetimizn kuruluş yıldönümünü saygıyla anıyor, ve bu yılın cumhuriyete karşı açılan savaşlara bir son olması ümidiyle herkesin bayramını kutluyorum!!   biliyorum biliyorum konu yanlış yerde ancak cafeye açmamın sebebi bunun bir bayramlaşma havasında geçmesini istememden dolayı...bugün tüm şerefsiz teröristlere, tüm bölücülere, milleti soyup soğana çevirenlere inat onları konuşmayalım!!! sadece Ata'mız olsun yüreğimizde...hiçbir polemik

• 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Hep beraber Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, aydınlık yarınlar için şehrimizde bulunan miting alanlarında yerimizi alalım. Ayrıca gün ile ilgili olumlu/olumsuz, şehir şehir tüm haberleri elimden geldiğince paylaşmaya çalışacağım.   GÜNDÜZ HABERLERİ   ANTALYA HALKI TÖREN ALANINA YAKLAŞTIRMADILAR Antalya’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlenen törenlerde anıt alanına yaklaştırılmayan vatandaşlar olayı protesto etti. Arbedenin yaşandığı kut

, Yer: Gündem

• Doğum günün kutlu olsun geyik

Iyi ki varsın iyi ki tanıdım seni doğum günün kutlu olsun nice senelere güzel insan. Hep var ol hep gülümse. Etrafına saçtığın neşeler seni de bulsun

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...