Jump to content

Gnoxis'i Seviyorum Çünkü

Rapit

Önerilen Mesajlar

Hadi arakdaşlar herkez neden burda olduğunu ve neden burayı sevdiğini söylesin

bu foruma takılıyorsunuz çünü burayı seviyorsunuz ama neden ?

----------------

Gnoxis'i seviyorum çünkü,

Moralim bozuk olduğunda veya kafam dolu olduğunda dolu olan kafamı boşaltıyor, bozulmuş sinirimi burdaki ilginç ve güzel konularla düzeltiyor, beni mutlu ediyor

Parapiskoloji bölümü özellikle dolu olan kafamı, taktıklarımı düşünmememi sağlıyor ve o an düşüncelerimi unutup daha iyi hissediyorum

Eğlence bölümü ise bozuk olan moralimi düzeltiyor asık olan o suratımı gülücüklerle süslüyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gnoxisi seviyorum

çünkü bana bi sürü yeni aşk ve sevgi verdi

aslında ne kadar yetenekli olduğumun bilicine vardım

insanların ne kadar iki yüzlü (ah artık bi de ben anmıım adını) olduğunu anladım

insanların ne kadar iyi olabildiklerini ( Depppreessiveim, boooynuzsuz abim, melaaancholiam ve niceleri) anladım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burası nedense bana ilk göz ağrımmış gibi geliyor hep.Ayrı seviyorum burdakileri.

Sorulan sorulara mantıklı açıklamalar yapmaları ve birçok zeki ,yaramaz,komik,deli insanın bir arada mutlu mesut bilgi paylaştıklarını görüyorum.

Seviyorum yani sizleri :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farklı bedenlerde benim gibi düşünen aynı beyinler olduğu için

Ne yaptığını bilen ne yapmaması gerektiğinide bilen kişiler olduğu için

Konu her ne olursa başta modlarımız olmak üzere herkes yardım ettiği için

Herkes olmasa da çoğunluk birbirlerinin fikirlerine saygı duyduğu için

Paranormal bilgi kaynaklarının paylaşıldığı bir site olmasına rağmen bununla yetinmeyip herkese hitap edebilecek geniş konu başlıkları ve eğlence alanları olan ve alanında son derece bilgili olan modlar olduğu için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...