Jump to content

0 duygu Düşünce [Soru]

zero

Önerilen Mesajlar

~Arkadaşlar İlk Önce Yeri Yanlış İse Özürdilerim.

Arama Yaptı Bulamadım.. Eğer konuları Filanda Varsa link Verebilirmisiniz ?

Benim 0 duygu,Düşünce İle İlgili Her Şeye İhtiyacım Var.

Elinde Telkinli müziği Ve Teknikleri Olan Varsa Acaba Paylaşa Bilirmi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birşey düşünmemek için neden telkine ihtiyaç duyasınız?

Çünki Susturamıyorum.. Her Şey İçin Varsa Telkinler Bunun İçinde Vardır Diye Düşlündüm.. Kendimi Alıştırıp Vücüdumu o duruma Alıştırdıktan Sonra Gerek kalmiyacaktı..

~Teşekkürler "nevermore" Hemen Bakıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zihni susturmak , hiç bir şey düşünmemek değil . bu mümkün de değil zaten. Hiçlik anlayışı içerisinde 'hiç' kavramını algılamak bile düşünme yeteneğinin bir parçası..

" Zihin, kontrolü elinde tutabilmek için, sürekli olarak şimdiki an'ı ve gelecekle örtüp gizlemeye çalışır, ve böylece, Şimdi'den ayrılmaz olan Var'lığın canlılığı ve sonsuz yaratıcı potansiyeli zaman tarafından örtülürken, gerçek doğanız da zihin tarafından örtülür. Ağır zaman yükü gittikçe artarak insan zihninde biriktirir. Tüm bireyler bu yük altında ıstırap çekerler, ama onlar bu değerli an'ı görmezden geldikleri ya da yadsıdıkları, veya onu - sadece zihinde bulunan, aslında var olmayan - gelecek bir an'a ulaştıracak bir vasıtaya indirgedikleri her seferinde bu yükü artırırlar. Zamanın ortak ve bireysel insan zihninde birikimi ayrıca geçmişten büyük miktarda bir acı kalıntısı da barındırır."

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zihni susturmak , hiç bir şey düşünmemek değil . bu mümkün de değil zaten. Hiçlik anlayışı içerisinde 'hiç' kavramını algılamak bile düşünme yeteneğinin bir parçası..

" Zihin, kontrolü elinde tutabilmek için, sürekli olarak şimdiki an'ı ve gelecekle örtüp gizlemeye çalışır, ve böylece, Şimdi'den ayrılmaz olan Var'lığın canlılığı ve sonsuz yaratıcı potansiyeli zaman tarafından örtülürken, gerçek doğanız da zihin tarafından örtülür. Ağır zaman yükü gittikçe artarak insan zihninde biriktirir. Tüm bireyler bu yük altında ıstırap çekerler, ama onlar bu değerli an'ı görmezden geldikleri ya da yadsıdıkları, veya onu - sadece zihinde bulunan, aslında var olmayan - gelecek bir an'a ulaştıracak bir vasıtaya indirgedikleri her seferinde bu yükü artırırlar. Zamanın ortak ve bireysel insan zihninde birikimi ayrıca geçmişten büyük miktarda bir acı kalıntısı da barındırır."

~Teşekkürler Bu Aydınlatıcı Oldu. Ama Yinede Telkinli Bi Müziğe İhtiyacım Var.. :/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...