Jump to content

Baştan Çıkarma İksiri

Urumhamatahayil

Önerilen Mesajlar

Urumhamatahayil

Ay ışığı alan bir yere koyacağınız bir bardak suyun içine büyük bir tutam rezene tohumu, toz haline getirilmiş hindistancevizi, rendelenmiş zencefil, kurutulmuş yada taze kekik, kurutulmuş yada taze fesleğen serpin. Karışımı bütün gece boyunca demlenmek üzere bırakın. Sonra, karışımı temiz bir cam şişenin içine dökün. Sevdiğinizin kıyafetlerine değdiğinde karışımın birkaç damlasının bile aşkınızı baştan çıkarmaya yettiğini göreceksiniz. ( Bu uygulamayı elementi su, ahşap ve toprak olanlar yapabilir)

lütfen tıklayın

http://www.gnoxis.com/forum/basitce-maji-ve-buyu-t6914.html?p=79553#post79553

su karakuş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ay ışığı alan bir yere koyacağınız bir bardak suyun içine büyük bir tutam rezene tohumu, toz haline getirilmiş hindistancevizi, rendelenmiş zencefil, kurutulmuş yada taze kekik, kurutulmuş yada taze fesleğen serpin. Karışımı bütün gece boyunca demlenmek üzere bırakın. Sonra, karışımı temiz bir cam şişenin içine dökün. Sevdiğinizin kıyafetlerine değdiğinde karışımın birkaç damlasının bile aşkınızı baştan çıkarmaya yettiğini göreceksiniz. ( Bu uygulamayı elementi su, ahşap ve toprak olanlar yapabilir)

NOT: Zamanı: Ay Venüs burçlarından birinde olduğunda dolunayda yapılmalı.İçine iksiri yapan kadınlarda kullanacaksa amber katmalı erkeklerde kullanacaksa gül katmalı ayrıca kendi saçından 3 tel koymalı

Deneyen olursa sonucu yazsın :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahşap, yaratıcı ve yenilikçidir. Haritamızda bu elementten fazlaca varsa, bir biçimde mutlaka yaratıcıyızdır. Ahşap katlanabilir ve eğilebilir, söğüt gibi; ya da güçlü ve serttir, meşe gibi. Sosyaldir ve toplum bilinci gelişmiştir.

Ayrıca renklerden yeşili, mevsimlerden ilkbaharı ve yönlerden doğuyu temsil eder. Doğum ve çocukluk demektir. Pekindeki Yasak Kentin doğu bölümündeki binalar genç prense ev sahipliği yaptığı için yeşil kiremitlerle kaplıdır.:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• güzellik büyüsü,iksiri,ritüel vb.?

merhabalar,bu konuda bana yardım edebilecek birileri varsa çok memnun olurum

, Yer: Pano

• Güzellik iksiri ( spell ) .

Öncelikle ; ~ Mutfağınızda pozitiv atmosfer yaratın : mumlar , tütsü , çiçekler , loş ışık ve huzurlu sakin bir müzik (Klassik müzik ) . Geçelim iksirimize : - Emaye tencere ve ya tavada bir portakalın kabuğunu pişirin ( yıkamayı unutmayın ) . Sonra soğuk bir havuç suyu hazırlayın . Bir kaşık bal ile portakalı ateşten alın ve havuç suyuna katın , ardından isteye bağlı vanilya ekleyin . İksirimiz şimdi hazır ve çok lezzetli . Akşam dışarı çıktığınızda size cazibe verecek ve daha çekici görün

, Yer: Witchcraft

• İksir Yapımı Örneği: Ay Parfümü (Sezgiler ve psişik-büyüsel güçler için Ay iksiri)

AY PARFÜMÜ (AY İKSİRİ) YAPIMI Öncelikle İksir yapımı dersinin devamı niteliğinde bir başlıktır. Burada adım adım ay parfümü yapımı üzerinden iksirin nasıl yapıldığını aktaracağım. Öncelikle genel bilgi için;   http://www.gnoxis.com/ileri-seviye-cadilik-dersleri-1-iksir-yapimi-43643.html   Bu formül çok eski ve çok güçlü bir formüldür. Burada günümüze formül bir hayli eksik geldiği için, formülü tamamladım. Bu iksir, parfüm şeklinde kullanılan bir iksidir. Ayın enerjisiyle bağlantılıdır

, Yer: Witchcraft

• Temizlik İksiri

Herkese selam,   bir ev veya kişinin auralarını temizlemek için kullanılabilecek bir iksir..   Buyrun malzemeler     Bir avuç lavanta tomurcukları avuç dolusu ezilmiş adaçayı biberiye varsa o bir elma mümkünse yeşil ama yoksa kırmızı da olur zencefil 2 ya da 3 gül yaprağı   Ocakta biraz su kaynatın ve her madde ekleyin. Bir sonraki malzemeyi eklemeden önce ve sonunda karıştırın. Yukarıdaki liste istenen sipariştir. Birkaç dakika kaynatın ve güzel bir renk verecektir. Bir şişe i

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Ayahuasca çayi hakkinda bilinmeyenler (şaman'nin iksiri ruhun asmasi)

Belkide hayatım boyunca en çok incelediğim araştırdığım ve çokca deneyimlediğim bir konuyu sizlerle paylaşıyorum bugün malesef en güzide forum sitelerinde bile eline kalemi alan karalamış kendince aslı astarı olmayan şeylerle ''Ayahuasca zehirli bir bitki türüdür ''   konunun bir tanesinde bu cümle geçiyor ne yazık ki ama Ayahuasca zehirli bir bitki değildir çünkü Ayahuasca bir bitki değildir Ayahuasca bir formüldür bu yüzden bu kadar saçma benzeri cümleleri dikkate almayın yeri gelmişken s

, Yer: Dinler ve İnanışlar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...