Jump to content

^^Bir ruhani hakkında.. yardım lütfen..^^

holymucus

Önerilen Mesajlar

Yaklaşık 1-2 aydır kendine ruhani diyen bir adam beni buldu.

Facebook tan ilk önce mesaj attı maji bilirmisin diye bende sadece majileri duydugumu ama henüz yapmadığımı söyledim.

Ama majilere inandıgımı söyledim.

Beni nerden buldun dediğimde sana güvenmiştim bu soruyu nasıl sorarsın fln dedi.

Beni maji ile buldugunu ima etti. Emin olmak istiyorum dedim majilere inandığını söylemiştin dedi. Ben latince diliyle ilgilenirdim latince bişeyler söyledi bi zaman sonra ama eski latince ve bunu sadece kendi gibi ruhanilerin bildiğini söyledi ve çok az kişi kaldıklarını.

Ruhani-majisyenlerin üstüdür diye biliyorum.

Uzun bi zaman konustuk. aslnda ben beynimi yıkamaya calısıtıgnı düşünüyorum. Bana majiliğe adım atmamı o enerjinin oldugunu ve o sayede benı buldugunu söyledi ilk basta kandırıldıgımın ya da bir arkadsımın bu konularda zaafım oldugnu bıldıgınden benı kandırmaya çalıştığını düşündüm.

Hatta bunu okuyanlarda öle düşünebilir. Ama iş artık ciddileşti gibi...

Bi zaman sonra bana majiliğin internette yazılanlardan daha çok oldugunu söyledi ve tarihini anlatmak istedi.. Birşeyler söyledi bazı şeyler anlattı..

Sonra bana eski latince birşeyler söyleyip oku bunu dedi. majiliğe adım atmak için bi testten geçmem gerektiğini söyledi. O an istemedim ve hayır dedim. Beni kandırdın demeye başladı ve kızmaya başladı anlattım ama fln dedi. İstemıyorum benım yapabileceğim bişey yok dedim.

Ruhaniliğini bitirdiğimi ve artık normal insanlar gibi oldugunu söyledi. Benim yüzümdenmiş. Şimdi hala konusmaya calısıyo ve çok ciddi konusuyo etrafmdaki insanlardan uzaklaşmamı fln söylüyo ve ben amacını hala anlamıyorum. Ruhani olduğu fln.. yardım edebilirmisiniz bu konuyla ilgili? üstüme gelmeye başladı ve iyi de olsa büyü yapabildiğini biliyorum!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kusura bakma bu insan her kimse konuşacak birilerini arıyor. eminim daha bir çok kişiyede ben senin için burdayım türünden yaklaşımla karşısındaki etki altına alabilme çabası içerisinde sadece konuşmak istediği konuya odaklı bir sohbet girişimde bulunuyordur haliylede merak içinde bakalım altından ne çıkacak beklentisi hazır olmadığın bilmediğin bir konu hakkında sohbet etmeğe çalışıyorsun konuya hakim olan sohbet içindeki kontrolüde elinde tutmuş oluyor. asıl önemli olan bu basit gibi görünen etki altına alma girişiminden neler elde etmeyi amaçladığını anlamaktır.

o kişinin üzerimizden kazanç sağlamaya yönelik beklentisini bizlerin ne kadar etki altında kaldığımız ve bu amaca ulaşabilmek için neleri feda edebileceğimizle alakalıdır.

benim kişisel fikrim şöyle olurdu sanırım: sen ne alıyorsun bilader az uçurmuyor hani yürü git la başımdan manyak beni rahat bırak sen bir psikoloğa görün istersen olurdu sanırım:D

ve beni bir daha ulaşamamasını sağlardım.

tüm bunlara rağmen tekrar ulaşırsa bir şekilde bu konuyu ciddiyetle ele alır emniyet görevlileriyle birlikte bu şahsın amacına ulaşabilmesine yardımcı olurdum tımarhaneye:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam soyle :) engin bilgilerini bizimle paylaşırsa bizde faydalanalım . . Öyle karpuz seçer gibi çırak seçmez hiç bir insiyatör hatta yazdıklarının hiç birini yapmaz.. Uzaklaş , kafan karışmasın . Elbet maji yazılandan çok daha fazlası , ama ruhaniliğin bitmesi ne demek yahu :D yani güzel kardeşim biraz araştırma ile gerçek usta ve sahte ustayı ayırt edebilirsin . Bilgi paylastikca değer kazanır , her bilgi paylaşıma açık değildir. Ve bu bilgiler internet üzerinden hiç tanımadığın kişilerle paylasilmaz. Yani arkadaş tam bir şarlatan..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimle yüzyüze gelmeyi istedi.. yani birkaç kez bulusalım dedi yüzyüze konusmamız gereken şeyler var dedi hayır dedim güvenemedim acıkcası..

2de1 bana burda konusamayız gibi seyler söyledi.

Açıkcası korktum.

Maji ile bir kaç sene önce ciddi ilgileniyodum ama artık bıraktıgımı söyledim. Arastrdıgım yada buldugum şeyler hakkında küçük bir defter tutardım. Ve bana senin soruların var benim cevaplarım dedi o yüzden bulusmamız gerektiğini sorular sormamı öğrenmemi istedi.

Ama ben uzak durmak istedim. Face de arkadslarından bi tanesine mesaj attım(9-10 arkadsı var)

adı yok zaten bu kişinin bi karakter ismi ile yazmış kendını tanıyomusun fln dedim kız direk yassımı sordu söledim daha erken ve küçüksün bulasma derim dedş benmde ruhani olup olmadıgımı sordu hayır dedim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kusura bakma bu insan her kimse konuşacak birilerini arıyor. eminim daha bir çok kişiyede ben senin için burdayım türünden yaklaşımla karşısındaki etki altına alabilme çabası içerisinde sadece konuşmak istediği konuya odaklı bir sohbet girişimde bulunuyordur haliylede merak içinde bakalım altından ne çıkacak beklentisi hazır olmadığın bilmediğin bir konu hakkında sohbet etmeğe çalışıyorsun konuya hakim olan sohbet içindeki kontrolüde elinde tutmuş oluyor. asıl önemli olan bu basit gibi görünen etki altına alma girişiminden neler elde etmeyi amaçladığını anlamaktır.

o kişinin üzerimizden kazanç sağlamaya yönelik beklentisini bizlerin ne kadar etki altında kaldığımız ve bu amaca ulaşabilmek için neleri feda edebileceğimizle alakalıdır.

benim kişisel fikrim şöyle olurdu sanırım: sen ne alıyorsun bilader az uçurmuyor hani yürü git la başımdan manyak beni rahat bırak sen bir psikoloğa görün istersen olurdu sanırım:D

ve beni bir daha ulaşamamasını sağlardım.

tüm bunlara rağmen tekrar ulaşırsa bir şekilde bu konuyu ciddiyetle ele alır emniyet görevlileriyle birlikte bu şahsın amacına ulaşabilmesine yardımcı olurdum tımarhaneye:D

senin de dediğin gibi dalgaya almaya çalıştım. hatta ilk basta umursamadıgımı söyledim onada ama öle bişey değil daha da üstme geldi basite alıyosun fln demeye başladı hala takmamazlık yaptım ünlemlerle fln konusmaya basladı eger ciddiye almazsan konusmamız burada bitsin dedi acıkcası onuda ben istemedim konustrdum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında dalga geçilmekten öte daha dikkate alınması lazım bence. Bi kere mantıklı olmadığı her açıdan kesin. Facemiş falan hikaye yani. Ruhaniliğin bitmesi ise bombaymış yok artık o ne yaa=) Ama görüşmek istemesi inatla falan bence hiç hoş değil. Ne malum sadece dalga geçmek için yaptığı nereden bilinebilir görüşmek istemekteki niyeti yani. Sen uyanmışsın mevzuya, bir sen değilsindir belki de. Adama inanıpta görüşmeye kalkan olsa nolur belli değil.Nereye napılır bilmem ama bence böyle tipleri bildirmek lazım. Luzumsuz bi derdi varsa ortaya çıksın yoksa da aklı başına gelir en azından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen sen ol uzak dur yinede. Kimseye acımak zorunda değilsin. Ruhaniliğim bitti dedi diye yardım etme gibi bir mecburiyetin yok. Eğer böyle birşey varsa bile, ruhaniliğinin biteceğini bilmesi gerekir ve seninle muhattap olmaması gerekirdi. Uzak dur. Şarlatandan çok farklı amaçlarıda olabilir. İnsanlar göründükleri gibi değildir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bilgilendirmeler için ciddi teşekkür ederim. zaten tamamen temkinli davrandım ve kaçındım ilk başlarda anlatması gereken çok şey olduğunu söylemişti onları dinleseymişim kim bilir kendinide öldürüdü heralde :D

ben büyü vb. şeyler yapmasından korkuyorum ve bi sorum daha olucak 'imea kimja maji' ne demek??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

verilen hak geri alınmaz . Ruhanilik bitmez. Majikal çalışmaları belli bir seviyeye getirmiş kişi kendine ciddi anlamda öğrenci arıyorsa bunun yeri paylaşım siteleri değildir . . Ancak dostum kafanı karıştırmak istemesemde göz ardı etmemen gereken birşey var . Psişik enerji çalımı :) ve buna benzer durumlar da seni kullanıyor da olabilir . (kendimde zamanında yaptığım için biliyorum) konuştukdan sonra ki ruh haline enerji durumuna (yorgunluk uyku vs gibi ) dikkat ettin mi varmı bir değişiklik ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

konuşmalardan yakşalık 1 hafta sonra kadar tamamen bıraktığını düşünmüştüm kuzenimde kalıyodum ve gece gündüz uyuma isteği vardı hatta bunun şimdi farkına varıyorum :S yorgunluk değilde yataktan cıkmak istemiyodum bununla bir alakası varmıdır? :S bişey daha söylicem annem fal baktırdı ve bana benzer bi kzın büyü yaptıgını söyledi kadın açıkcası endişelenmşyo değilim fala inanma falsız kalma tabi :D ama şimdi aklma geliyoda umarım öle birşey değildir ve etkilenemez. Ayrıca o uyku sorunum şuan yok yaklasık 3 gün sürdü.. bana 'imea kimja maji' bunu okumamı söyledi bunun hakkında bir bilgin varmı? ayrıca ilgilendiğin için çok saol nevermore ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet psişik vampirlik yapmış olabilir, ve insanlar uykudayken günlükten daha yoğun titreşim dalgaları salar, zaten psişik ayartma üzerinde çalışanlar bilirki çalışmalar gece yapılır genelde..

böyle bir uyku-halsizlik-iştahsızlık durumunda kalkan çalışmaları yapabilirsin.. dikkat etmelisin.. eğer bu konuda uzamansa psikolojinde kalıcı etkiler bırakabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önemsediğini ne kadar belli edersen, o da senin üstünde o kadar etki bırakmaya çalışacaktır, görmezden geliyormuş gibi göster kendini, fakat hepimiz biliyoruz ki kafana takacaksın, gel burada boşalt sonra kafanı (: o yüzden onun söylediklerine kulak vermiyormuş gibi göster kendini, hani bebekler için "he" de geç derler ya, onun gibi yap sen de, en azından ona karşı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen inandnmı gerçekten :) seninle dalga geçmiş ???

Mesela , çok yetenekli birisi var , o neden insanları araştırsınki ?? hatta bilmediği bi insana gel benim çırağım ol desin ??

Senin bulup , maji hakkında yeteneğin varmı , bu işte gerçekten inanıyormusun ? Bu işi gerçekten yapabilcekmisin gibi düşünmelidir ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...