Jump to content

Dünya'yı Şifalandırmak / Arındırmak İçin Toplu Meditasyon

sirius

Önerilen Mesajlar

Dünya’yı ve insanlığı koşulsuz seven tüm arkadaşlar,

Maya takviminde ve diğer kaynaklarda belirtildiği üzere Dünya, karanlık bir süreçten geçmektedir. Bu süreçte, rahatsız edici enerjiler dünyamıza nüfuz etmektedirler. Buna bağlı yakın bir dönemde hastalıkların ve zorlukların olacağı bir döneme girebiliriz. Bu süreci en rahat ve en az sıkıntıyla atlamak üzere herkesi dünya için toplu meditasyına/çalışmaya çağırıyoruz. Mevcut kullandığımız enerjiyle (Reiki, ra-sheeba, gma veya diğer sistemler) veya kendi zihinsel-ruhsal enerjimizle, dünyayı ışıklandıralım ve saf sevgimizle olabildiğince dünyayı sarmalayalım. Sevgimizi ve şifa-ışık enerjimizi dünyaya odaklayarak, geçişi kolaylaştırmak için hepimiz gönülden dua edelim. Zorlukların çözüme kavuşması ve neşenin hakim sürmesi için birlik olalım ve saf niyetimizi dünyaya akıtalım. Bu saf niyetimizle, enerjimizle, muhakkak her birey korunacak ve ışığı hissedecektir.

Bütün çalışma boyunca odak noktamız kalp çakrası olacaktır.

Eğer kanal olduğunuz herhangi bir enerji yoksa şu şekilde bir meditasyon yapıp, sonra dünyanın şifalanması, ışıklanması ve özellikle korunması için dualarımızı ve en temiz niyetlerimizi sunalım;

Çalışmamız çok basit. Katılmak isteyen herkes aynı tarih ve aynı saatte evinde rahatça otursun veya uyumamak şartıyla uzansın. Öncelikle rahatça gevşeyin ve derin derin nefes alıp verin. Tüm rehberleri, yüksek varlıkları inandığınız tüm güçleri bu güçlü meditasyona davet edin. Ortak niyeti okuyun. Şimdi tüm odak noktamızı kalp çakrasına yönlendirelim ve sevgiye odaklanalım. Dünyaya, insanlığa karşı olan sevgiyi canlandıralım; anneninizi, babanızı düşünebilri veya güzel bir anıya odaklanabilirsiniz. Önemli olan kalp çakrasını aktive etmek.

Ardından, herkes kendini hayal etsin ve beyaz ilahi bir ışığın (arındırıcı, şifalandırıcı, koruyucu, temizleyici bir ışık. İçinde hiçbir siyasal görüş olmayan, tamamen objektif ve hayra akan bir ışık) taç çakradan girdiğini hayal edelim. Her nefes alışımızda ışık, tüm vücudumuza yavaş yavaş dolmaya başlasın.

Hücrelerimize hatta DNA’larımıza kadar işlesin. Daha sonra ışık alın bölgesine geldiğinde alın çakrasından dışarı yayılsın ve bu çakrayı arındırsın. Ardından akmaya devam etsin ve boğaz çakrasına gelerek boğaz çakrasından dışarı yayılsın. En nihayetinde tüm vücudumuza yavaş yavaş akarken (vücudumuzda akan bir nehir gibi), bulunduğu bölgeleri arındırsın ve temizlesin, öte taraftan geçtiği çakradan çıkarak çakrayı arındırsın. Son olarak tüm vücudumuzun ışıkla dolduğunu ve bu ışığın çakralardan dışarı yayıldığını görelim. Ardından taç çakradan giren ve çakralardan yayılan bu ilahi ışık auramıza dolsun.

Auramızdan odamıza yayılsın, odamızdan ilçemize, ilimize ve ülkemize doğru yayılsın. Yayılırken bu ışığın bütün buraları aydınlattığından, koruduğundan ve arındırdığından emin olalım. Bu ışık, tüm kaosu aydınlattığından ve bizleri kötülüğe karşı koruduğundan emin olalım. Sonra ülkemizden dünyaya yayılsın ve şimdi dünyayı dışarıdan (uzaydan seyredin). Dünya’nın, ışıkla nasıl parladığını, nasıl arındığını ve özellikle kötülüğün ve kaosun yoğun olduğu bölgelerin nasıl ışığın aydınlığıyla aydınlandığını görün. Toprak ananın hasarlı bölgelerini, atmosferini de şifalandırsın. Işık dünyanın dışına doğru yayılsın ve dünyanın aurasını sararak onu tüm negatifliklerden korusun. Tanrısal-ilahi ışığın bilgeliğiyle nasıl parladığını görün ve bunu tüm sevginizle hissedin. Işık, tüm dünyayı ve dünyada ki tüm kıtaları, ülkeleri, insanları arındırıyor ve koruyor. Bunun farkına varın.

Bu şekilde ışıkla yıkadıktan sonra bir enerjiye uyumluysanız, dünyanın aydınlanması için gerekli enerjiyi yönlendirin ve bu şekilde çalışmayı sürdürün. Eğer uyumlu değilseniz yukarıda ki meditasyona devam edin ve ışıkla hayal etmeye devam ederken bir yandan içinizden iyi niyetlerinizi, dualarınızı sürdürün.

Çalışma çok basit. Eğer isterseniz çalışmayı spesifikleştirebilirsiniz. Eğer evde değilseniz, dışarıdaysanız, uzatmadan direk dünyayı ışıkla yıkadığınızı hayal edip, dünyayı ışıklandırarak meditasyonu yapabilirsiniz. Önemli olan tüm iyi niyetle ışığımızı dünyaya yansıtmaktır.

Yapılacak Tarih: Her Gece

Saat: 22:30

Ortak Niyette bulunursak enerjiyi odaklamak çok daha rahat olacaktır. O yüzden meditasyon öncesi şu niyeti etmemizde oldukça büyük fayda görüyorum;

"Evrende ki şifa enerjisine bağlanıyoruz, benim ve bütünün en yüksek hayrına dünyanın şifalanmasını, şifalandıran, denge getiren enerjilerle dolmasını seçiyoruz. Barışın ve sevginin hem ülkemizde hem Dünyamız'da yayılmasına, kalplerin birliğine niyet ediyoruz. Dünyamız şifalandıkça biz de şifalanıyoruz.Niyetimizin tüm manevi güçlerce desteklenmesini talep ediyoruz.Teşekkür ederiz. Bütünün en yüksek hayrına olsun."

İlham olması için şu yazıyı da okuyabilirsiniz: http://www.gnoxis.com/yery%C3%BCz%C3%BC-i%C3%A7-%C5%9Fifa-61107.html

sirius tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet çok basit , de çakraları sorunlu kişileri falan uyarsan ? meditasyon yapmadan önce ( hiç yapmamış birrinin yapması gerekenleri sıralasan ?) öyle sadece uygulamayı yazıp kişilerin bu uygulamayı yapmasını beklemek sonuç almasını nbeklemek ne kadar dogru ki ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet çok basit , de çakraları sorunlu kişileri falan uyarsan ? meditasyon yapmadan önce ( hiç yapmamış birrinin yapması gerekenleri sıralasan ?) öyle sadece uygulamayı yazıp kişilerin bu uygulamayı yapmasını beklemek sonuç almasını nbeklemek ne kadar dogru ki ?

çakraları sorunlu kişiler için zaten ilk ışık alıştırması temel çalışmalardan biridir. Bahsedilen ışıkla yıkanma alıştırması çakraları temizleme için en basit ve tehlikesiz imajinasyon yöntemlerinden biridir ve bunca zamandır deniyoruz, uyguluyoruz. Misal çakralarda renk imajinasyonları doğru renk olmazsa çok fazla etki göstermez, lakin beyaz-arındırıcı ışık arınma ve korunma için en etkili yöntemlerden biridir. Ayrıca hiç yapmamış biir bunu yaptığında, direk tüm çakraları temizlenmeyecektir. Çünkü çakraların temizlenmesi bu meditasyonun uzun süren pratikleri ile olacaktı. Öte taraftan burada ki amaçta çakraları temizlemek değildir.

Bu meditasyonun can alıcı noktası, ışığın dünyayı sarması ve uzaydan dünyayı ışıkla çevrelerken izlemektir. Başta ki ışıkla arınma kısmı rahatlama, gevşeme ve o konsantrasyona ulaşmak için yeterli süreyi verecektir. İnsanlarıın çoğu ilk birkaç dakikada derin meditatif konuma geçemez. Haliyle bu konuma geçmek için belli bir konsantrasyon gerektirmektedir.

Ayrıyetten bu toplu meditasyonların temel amacı ortak bir zamanda enerjiyi yükseltip ışığı yaymaktır. Kişi çok uzun süredir bu disiplinlerle uğraşmasa bile bu iyi niyeti, diğer güçlü uygulayacılara destek olacaktır. En nihayetinde her düşünce beyinden çıktığı an evrene doğru akmaya başlar. KOnsantre olmuş bir düşüüncenin enerjisi daha yoğundur. Hele bu enerji toplu olarak yönlendirildiğinde daha da güçlenecektir. Zayıf olan kişi (dağınık bir düşünce yaysa dahi) güçlü olan ile birleşecek ve enerji daha da artacaktır. Bu yüzden bu uygulamanın çok etkili olduğnu söyleyebilirim, deneyimle sabittir =)

Bu kişisel bir meditasyon değil, dünya için uygulanan bir meditasyondur. Ne kadar çok kişi katılırsa enerji o denli artacaktır. =) İlk defa uygulanan bir toplu meditasyon değildir. Daha önce küçük gruplarla beraber çokca yaptığımız bir çalışmadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünyayı ışıklandırmak derken alev topu şeklinde hayal etsek olurmu :D . Şöyle komple yanarsa ne karanlık kalır ne de kötülük :) . İnsanoğlunun hakettiği tek şey bu.

niye kurunun yanında yaşta yansın? Evet zarar veren, tüketen, karanlığı yayan çok insan var ama bir o kadar sevgi dolu, koşulsuz (saçma salak spiritüel teriminden bahsetmiyorum gerçekten koşulsuzluktan bahsediyorum) iyilik yapan insanlarda çok var. Ben onların bir tanesi için bile bunun yapılabileceğine inanıyorum ve çevremde onlardan var. =D her insan aslında tek başına yürüyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her insan birbirine bağlıdır.. Evren bir bütündür, kimse tek başına hareket etmez... Her bir insanın yaptığı şey, kendinden başka en az 1 insanı etkiler.. Yani insanlar tek başına yürümez bence... ;)

Bence insanlar böyle meditasyonlarla uğraşacaklarına iç dünyasına inip nefretten arınsa Dünya için daha faydalı olur... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle güzel ve çok faydalı olacağına inandığım bir meditasyonu başlattığınız için çok teşekkürler.Bildiğim tüm parapsikoloji sitelerine, tanıdıklarıma ilettim büyük bir çoğunluk halinde büyük bir inançla bu meditasyonu yapacağız .Kendimize inanıp güvenmemiz gerekiyor,inanırsak başaramayacağımız hiç bir şey yoktur,imkansız yoktur.

Gönülden sevgiler,

tekrar teşekkürler

ışık ve sevgiyle kalın

bütünün birliğin hayrına...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle güzel ve çok faydalı olacağına inandığım bir meditasyonu başlattığınız için çok teşekkürler.Bildiğim tüm parapsikoloji sitelerine, tanıdıklarıma ilettim büyük bir çoğunluk halinde büyük bir inançla bu meditasyonu yapacağız .Kendimize inanıp güvenmemiz gerekiyor,inanırsak başaramayacağımız hiç bir şey yoktur,imkansız yoktur.

Gönülden sevgiler,

tekrar teşekkürler

ışık ve sevgiyle kalın

bütünün birliğin hayrına...

teşekkürler evet bütünün birliği ve hayrına olsun...

yeniden hatırlatalım, meditasyon yarın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende facedeki bi kaç yere yazdım malum şimdilerde facesi olmayan yok gibi :D

bu akşam ben de çatıya çıkıp yapacağım.. en azından yapmaya çalışacağım.. :D daha önce pek yapamamıştım ama açık hava belki iyi gelir ve işe yarar :) :) :)

işe yarayacağına eminim, paylaşımlar için teşekkürler, evet facebook bu konuda çok iyi bir araç =)

bütünün hayrına olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her insan birbirine bağlıdır.. Evren bir bütündür, kimse tek başına hareket etmez... Her bir insanın yaptığı şey, kendinden başka en az 1 insanı etkiler.. Yani insanlar tek başına yürümez bence... ;)

Bence insanlar böyle meditasyonlarla uğraşacaklarına iç dünyasına inip nefretten arınsa Dünya için daha faydalı olur... ;)

Farkında olmadan bu meditasyonu destekliyorsunuz =) Zaten bu meditasyonun da yapıolma amacı budur. Dünya bizi, biz dünyayı etkileriz. Genel olarak hepimiz yükseldikçe DÜnya'da yükselir ve DÜnya'nın titreşimini biz yükselttikçe bizde yükseliriz. Bu yüzden enerji iki taraflı olarak yönlendirilebilir. Neden biz yükselirken aynı zamand Dünya'yı ışııklandırmayalım? Bahsettiğiniz şey zatne her insanın kesinlikle yapması gereken birşey ve doğrudur. Kişi kendiin değiştirdiğinde dünya ve evrende büyük bir değişim yaşar. Lakin aynı zamanda Dünya'yı enerjimizle desteklediğimizde, bazı insanların da değişimine yardımcı olabiliriz..

Biz, hepimiz birbirimize bağlıyız ve dünya ile beraber tekamül ediyoruz. Yeri geldiğinde bu şekilde Dünya'ya ve birbirimize destek olmamız gerekir. Her an Dünya'ya çalışın demiyoruz, ama özel zamanlarda ve süreçlerde bu tür meditasyonların çok büyük katkısı olduğunu biliyorum =)

Sanırım bir önce ki cevabıma da yazıyorsunuz. Haklısınız ama benim kastettiğim bu değil. Hepimiz omuz omuza yürüyoruz ama yaşadığımız deneyimler kişiye özgüdür. Herkes kendi başına sınanır ve kendi başına yürür ama bu yürüyüş sırasında hepimz birbirimize destek oluruz. Haliyle bu dünyada çok aydınlanmış insanlar varken, hiç aydınlanamamış insanlar olmasının temel sebebi de budur. HEpimizin birbirimize destek olduğu ama en nihayetinde herkesin tekamül yolunun kişiye özgü olmasıdır. Nedeni de irade yasasıdır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

47 dklık bir meditasyondan yeni çıktım ve yaşadığım farklılıkları önce çözümleyeyim sonra birlikte paylaşırım .. resmen farklı bir trans kanalına dahil oldum ,, sana ne kadar teşekkür etsem az sirius. :)

dört gözle deneyimlerini bekliyorum =) bizimle paylaşırsan sevinirim.

ayrıca katılan herkese teşekkür ederim, çok güzel bir meditasyondu. Çok huzur doluydu ve enerji gerçekten yoğundu. Dünya ışıklandıkça, hepimizn yolu ışıklansın açılsın, ki öyle olacaktır. Her zaman ki gibi bütünün hayrına olsun =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

enerji yoğun olmazmı adeta dans ettim :D, yani tam emin değilim ama çok yoğun hissiyattaydım meditasyonun ortalarında ve bu da + olarak güç kattı bana sanki 2 saatliğe yakın bir zaman dilimini yaşadım , farklıydı sonlara doğru koptum meditasyondan ve meditasyondaki kişisel boyutuma döndüm döndüğüm ise bir çok harikalar :), yani süperdi, umarım formdaki çoğu kişi katılmıştır, gerçekten sirius bu kadarını beklemiyordum ve adeta şoke oldum ,yani aslında anlatmadım ama çokçok iyi geçti , çok sağol , bir çok alanda yarar sağladı bana :);)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gözler gördüm ben bir çok göz açıktı ve bana bakıyordu sanırım. Kimsin diye sordum(niye bilmiyorum:) ) o gözler dahada çoğaldı. İki saniye içinde gözler kayboldu ve mavi bir kuş gördüm. Lacivert gibi.. Onu izledim sadece, daireler çizip duruyordu. Daha sonra oda kayboldu. Ben pek meditasyon yapan bir insan değilim ama bu meditasyonda 'ilk defa' ilginç şeyler oldu, belkide gerçekten isteyerek yaptığımdan olmuştur. Meditasyonu 30 dk yapacaktım ben, 5 dakika geçirmişim devam etmişim. En son deneyimlediğim şey şu oldu ve çokta hoşuma gitti; Sanki içime aniden bir şey girdi yani o enerjiyi hissettim bütün vücudumda. O şeyi yaşadıktan sonra heryer bembeyaz oldu.Çoğaldı, çoğaldı, çoğaldı ve yok oldu. O an içime bir his doğdu 'sanırım 30 dk doldu' dedim gözlerimi açtım ve saat olmuş 22.35 :) Benim deneyimimde böyle birşeydi işte umarım daha güzel şeylerde yaşarım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...