Jump to content

Son İki Harfinden Devam Edelim!


sechil

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Son Harfinden İngilzce Kelime Türet

   Arkadaşlar forumda buna benzer bi oyun var zaten hepiniz biliyosunuzdur =) son harfinden ingilizce kelime türeticez =) (örn:Car,Race gibi =)) hadi başlayalım =P     Peace =)

   , Yer: Forum Oyunları

  • Üsteki Üyeye Bir Hayvan Hediye Edelim

   ewet hediye edeceginiz hayvan size kalmış .........

   , Yer: Forum Oyunları

  • Ölümden Sonra Beyin Çalışmaya Devam Ediyor mu ?

   ABD'de Langone Tıp Fakültesi Yoğun Bakım ve Reanimasyon Bölümü Başkanı Dr. Sam Parnia ölümden sonra beynin çalışmaya devam ettiğini söyledi   http://i.hizliresim.com/g6Ap3Z.jpg   Ölümden sonra hayat var mı? sorusunu gündeme getiren olay Kanada'da yaşanmıştı. Böylece doktorlar, insanların beyinlerinin klinik olarak öldükten sonra da çalışmaya devam edebileceğine dair bilimsel kanıtlar bulmuştu. Açıklanamayan vakada, hastanın ölmesinden sonra beyin aktivitesi 10 dakika boyunca kaydedilmişti.

   , Yer: Bilim & Teknoloji

  • Son Harfinden Almanca Kelime Türet

   Biliyorsunuz http://www.gnoxis.com/son-harfinden-ingilzce-kelime-turet-32196.html başlığı var sitede. An itibariyle A2 kursunu da bitirmiş ve Almanca öğrenmeye çalışan bir yeni yetme olarak böye bir başlık da olmalı diye düşündüm. Hem kelime öğreniriz. Talep az olacak biliyorum ama olsun   FORNEUS'un da önerisiyle Türkçe karşılıklarını da yazmaya çalışalım, böylece öğretici de olacaktır. Mümkünse isimlerin artikellerini bile yazabiliriz.   Başlangıca uygun bir kelime ile başlayalım:   anbrec

   , Yer: Forum Oyunları

  • Olacak Olayları Tahmin Edelim

   Bu "tahminleri" yaparken de aslında bir deneyim yaşayacağımış olacağız.. Tahminleri yapma şekli size bağlı,sitede de bu konuda yeterli bilginin mevcut olduğunu düşünüyorum... (sanırım bu sitede de mevcuttur...) Yapılması gereken tek şey,hangi yöntemle "tahmin " yapacaksanız yapın,yapacağınız "tahminler" "genel" bir "tahmin" olmalı... Yani "abim 1ay sonra kaza geçirecek" demek "tahmindir" ama geneli ilglendirmiyor,bu yüzden geneli ilgiendiren "tahminler" yapılacak. Örn; şu tarihte şu yerde

   , Yer: Fal ve Kehanetler

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...