Jump to content

Beyaz Büyü tipi Güzellik majisi


emirbi

Önerilen Mesajlar

Beyaz Büyü tipi Güzellik majisi

 

 

 

AŞK VE ÇEKİCİLİK BÜYÜLERİ

Gerekenler: 1 küçük el aynası, gül yağı, paçuli bitkisinden üretilmiş tütsü ( sılhat olarak da geçiyor bitkinin adı ) , tenha yanlız kalabileceğiniz bir ortam

Bu renklerden birini seçin veya iki rengi karıştırarak bir seçim yapın ve büyü için istediğiniz şeyin gereken rengini bulun;

Sex istiyorsan; kırmızı

Dikkat odağı olan bir karizma istiyorsanız; gümüş rengi

Genel çekicilik ve sevilirlik için; turuncu

Gökyüzünde dolunay varken tenha biryer bulunuz..Tütsüyü ve 3 mumu yakınız.. Vücudunuzda değiştirmek istediğiniz veya ilgisini artırmak istediğiniz bölgeleri soyunarak( sadece o bölgeleri ) gül yağı sürünüz. Örneğin; sence ayakların çok büyük olduğunu düşünüyorsan ayaklarının üst kısmını yağla.. Eğer tüm vücudunu halletmek istiyorsan( tamamen soyunarak ), o zaman alnını yağla, göğüs kemiğini yağla, göbeğini yağla, her iki bileğini ve her diz arkasındaki merkezi yağla. Aynayı tütsünün dumanının üzerinden geçir ve daha sonra başının üstüne yansıyan yüzü tam aya bakacak şekilde tut ve aşağıdaki sözleri söyle:

Türkçe;

Ağaç ve rüzgar, korlaşmış ateş ve sis

Kutsanmış çocuğunuza isteğini bağışlayın

Kutsal Ana bu aynayı görevlendir

Işığını güzelliğimi belli etmek için serbest bırak

Onu nezaketli parlamanla sar

Tüm isteğim; bu kendini göstersin

İngilizce;

Wood and Wind, Ember and Mist

Grant your blessed child's wish

Sacred Mother charge this mirror

Let your light make beauty clearer

Wrap it in your gentle glow

So that tis all it ever shows.

( ingilizce biliyorsanız orijinal sözleri söylemekte yarar var )

Aynayı indir ve içine bak. Kendini görmek istediğin veya başkalarının görmek istediği gibi görmeye çalış. Aşağıdaki sözleri de:

Türkçesi;

Senin ormanında bir filiz olarak

Güzelliğimi asla solmaz yap

İngilizce;

As a blossom in your glade

Let my beauty never fade.

Şimdi göze hoş görünmesini istediğiniz yerlerinize ayna yardımıyla ay ışığı yansıtın.. İşiniz bitince aynayı siyah bir bezin içine sarın ve güvenli bir yerde saklayın. Ayna kırlırsa büyü de bozulur..Mumları söndürün, üstünüzü giyinin ve tütsüyü sönmeye bırakın..

Ekstradan yapmanız gereken tek şey iş görüşmesi, randevu gibi güzel görünmeniz gereken yerlere gitmeden önce 10 dakikanızı ayırıp güzel görünmesini istediğiniz yerleri gül yağı ile yağlayın ve kendinize aynada ( ritüel-ayindeki aynı aynada ) göz atın.. Bunu yaparken kendinizde iyi bulduğunuz ve diğerlerinin de iyi bulduğu şeylere odaklanın..

 

ÇEVİRİ ve Alıntıdır.. Kaynak: kadimbuyu.blogcu.com

 

ORİNAL METİN

 

 

You will need 1 small, handheld mirror, 3 candles, rose oil, patchouli incense and a little privacy.

Select one color for the strongest effect, or mix and match to get a bit of each:

Red if you are going for sex appeal

Silver if you want to be the center of attention and display star-quality charisma

Orange if you are going for general attractiveness and likeability.

On a night when the moon is full, find a secluded outdoor spot. Light your incense and your three candles. Disrobe and anoint the parts of your body you would like to change with the rose oil. For example, if you think your feet are too big, anoint the tops of each foot. If you are going for an all over make-over, then anoint your forehead, your breast bone, the center of your belly, each wrist and behind each knee. Pass the mirror through the smoke of the incense, then raise it over your head, reflective surface facing the moon.

Recite:

Wood and Wind, Ember and Mist

Grant your blessed child's wish

Sacred Mother charge this mirror

Let your light make beauty clearer

Wrap it in your gentle glow

So that tis all it ever shows.

Lower the mirror and gaze into it. Visualize the way you wish to look, and how you want others to see and react to you. Repeat the following:

As a blossom in your glade

Let my beauty never fade.

Now, use the mirror's reflective surface to shine the moonlight on the place(s) you would like to make more pleasing to the eye. When you are done, wrap the mirror in a dark cloth and keep it safe. If the mirror is ever broken, so also will be the spell. Snuff the candles, dress and let the incense burn out.

For an extra boost, like before a big date, business meeting or audition, annoint yourself again with rose oil and spend 10 minutes gazing into the mirror. While doing so, focus on the things you find attractive about yourself and the things you want others to see when they look at you.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi sormak istiyorum, böyle büyülerde ki garip bitkileri aktarlarda falan bulabilir miyiz?

 

Öncelikle ortada garip diye nitelendirebilecegin bir bitki yok.

 

Gül yağını rahatlıkla bulursun aktarda,paçuli tütsüsünü bulamazsan da bitkisini al, plastik paketler icerisinde oluyorlar ve icinde bayağı oluyor.Onu kurut,cam bir kavanoza koy,kullanacagın zaman kuru paçuliyi yak.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Cadılık ve Büyü

   Cadılık ve büyü, birbirinden ayrılmaz kavramlardır. Büyü, cadılık yolunun çoğunu kapsar. Bunun nedeni, büyü sanatıyla evreni ve doğayı keşfetmemizdir. Büyü, her yerdedir. Sadece uyandırılmayı bekler. Düşüncelerimizde, duygularımızda, kristallerde, mumlarda, bitkilerde, atmosferde ve doğanın kendisinde. Sadece hareketlendirilmeyi bekler ve bir cadı içindeki güçle büyüyü hareketlendirerek, büyünün akışını sağlar. Büyü bir kere akışa geçtiğinde, evrenin gizemli yasalarına uygun olarak, evrensel boy

   , Yer: Witchcraft

  • Büyü Hakkında Soru - Cevap

   büyü, bir çok insanın ne olduğunu bilmediği, ya da hakkında eksik bilgiye sahip olduğu bir terim. bu konu başlığı altında eskiler ya da yeni başlayanlar fark etmeksizin hep birlikte sorularımızın yanıtlarını arayalım ve bildiklerimizi paylaşalım... bu konu hakkında soruları ya da sorunları olanlar lütfen çekinmeden buraya yazsınlar. ben ve eminim diğer konuya hakim arkadaşlar elimizden geldiğince açıklamaya çalışacağız bu konuyu... sevgi ve ışıkla...

   , Yer: Maji ve Türleri

  • Güzellik ve özsevgi

   Engelli, çirkin ve kiloluyum. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım kilo veremiyorum. Kilo vermemi kolaylaştıracak, beni daha güzel hissettirecek, aynaya baktığımda kendimi sevmemi ve beğenmemi sağlayacak bir büyü var mı?

   , Yer: Witchcraft

  • güzellik büyüsü,iksiri,ritüel vb.?

   merhabalar,bu konuda bana yardım edebilecek birileri varsa çok memnun olurum

   , Yer: Pano

  • Büyü olduğuna inandığım rüyalar

   Merhaba aranıza katılmadım daha ama yazma gereği duyduğum bir konu var.  Bundan 7 sene kadar önce rüyamda , yatağımda kanlı tavşan ve fare karışımı bir hayvan kanlar içinde duruyordu, en net hatırladığım rüyaydı , her ne olduysa o rüyadan sonra oldu . Yeni bir iş yeri açtık 1 -2 sene içerisinde kapatmak durumunda kaldık  hatrı sayılır bi borç ile , evlenmeyi planladığım kız arkadaşım ile ayrıldım, daha sonra bir çok badire atlattım aradan 14 yıl geçmesine rağmen halen maddi durumum düzelmed

   , Yer: Rüyalar

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...