Jump to content

Yükselen Burcunuz Hangisi?

Yükselen burcum ...  

161 üye oy kullandı

1. 1. Yükselen burcum ...

Önerilen Mesajlar

Doğum anımızdaki en önemli 3 noktadan biri ve belirlenmesi en hassas olanı yükselen burçtur. kendi yükselen burcumuzu işaretleyip sitedeki yoğunluğun hangisinde olduğu merakımı gidermek istedim...

bilmeyenler bazı bilgilere sahiplerse öğrenebilirler...yardım edebilirim.

Emin olmadan işaretlemeyin!

http://www.gezinet.net/images/burc.gif

fotonkedi tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yükselen burç kişinin yıldız haritasında birinci eve yerleşen burçtur ve çoğunlukla birinci evde iki farklı burç bulunur.Bu yüzden yükselen burçunuzu öğrenmek için yıldız haritası çıkarırsanız daha iyi olur mesela benim ykselen burcum saat olarak bakıldığında terazi fakat ben daha çok akrep özellikleri gösteriyorum bunun sebebi de birinci evim 32. derecelik ve 11 derece terazi geri kalan 21 derece ise akrep..

yıldız haritanıza aşağıda ki linkten bakabilrisiniz..

http://www.astrozoom.com/index_trk.php

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Kişiliğinizi İfade Eden Renk Hangisi? Neden?

Bazı insanlar renklerin kendilerini , kişiliklerini anlatığını düşünür.Peki sizin kişiliğinizi ifade eden renk hangisi??Ve neden o rengin kişiliğinizi ifade ettiğini düşünüyorsunuz??

, Yer: Anketler

• Yükselen Burçlar

YÜKSELEN BURÇ VE KİŞİLİK OLUŞUMU Kişilik özellikleri yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanacağımız yeteneklerimizi tanımlar. Kişilik, Ben'i oluşturur ve bize birey duyumu verir. Başka insanlardan ayrıcalığımızı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir. Bu kaba portre içinde fiziksel görünüm ile dışa vurum ve tavırlarımız yer alır. Bize doğal olarak nasıl donatıldığımız duyumunu verir. Ayrıca, kendimize güveni veya güvensizliği oluşturan ruhsal portremiz de bundan güç alır. Yükselen Burç bizi b

, Yer: Burçlar

• En Sevdiğiniz Alkollü İçki Hangisi?

Bira   Rakı   Viski   Likör   Cin   Votka   Kanyak   Tekila   Sizce Hangisi?

• En iyi Müzik Grubu Sizce Hangisi ?

Evet Arkadaşlar Yeni Bir oyun Foruma baktım ama göremedim eğer daha önce yayınlandıysa böle bir oyun özür dilerim.   Sizce En iyi Müzik Grubu Hangisidir ?? Yalnızca 1 Grup söyleye bilirsiniz.   Başlangıç : NightWish

, Yer: Forum Oyunları

• Çin Burcunuz Hangisi?

Çin burcunu hesaplama: Çin takvimi bir ay takvimidir ve her yıl, kış gündönümünden itibaren ikinci yeniaydan sonra gelir. Aylar, her yeniayda devreder. Örneğin Domuz yılına 5 Şubat 2019 tarihinde girildi. Ay takviminde de görülebileceği gibi, 21 Aralık'dan sonra ilk gelen yeni ay 6 Ocak, ikincisi 4 Şubat 2019 tarihindedir.   Ay Takvimi Fare (Sempatik, Çalışkan, Toplumcu, Tutumlu)   Fare yılında doğan kişi hem azimli çalışkandır, hem de parasını gözeten ve özenle harcayan biridir.   B

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...