Jump to content

Galaktİk uygarliklar(melekÜt alemİ)


emir

Önerilen Mesajlar

aşağıdaki ayetlerden bir kısmının anlamını foton kuşağı deneyiminin anlatıldığı tablolarda bulabilirsiniz.

(KURANDA,UZAYLI DEDİĞİMİZ YÜKSEK BOYUTLU VARLIKLAR -MELEKLER- OLARAK GEÇMEKTEDİR!)

 

1(aşağıda ki ayetlerde spiritüel hiyesasşiler dünya`ya insanı ilk oluşturduktan sonra, YÜKSELMİŞ GALAKTİK insanlarla evrendeki karanlık güçler insanoğlunun tekamülünden kendilerince roller oynamaya başladılar.)

 

-meleklere, adem`e demiştik, İblis müstesna secde ettiler, o ise kaçındı,büyüklük tasladı ve inkar edenlerden oldu. (bakara suresi,34)

 

-sizi yarattık,sonra size biçim verdik,sonra meleklere;Adem`e secde edin,dedik. İblis hariç hepsi secde etti. (a`araf suresi,11)

 

 

2(aşağıdaki ayette anlatılan, daha önceki dünya ya yardıma gelmiş olan UZAYLI IRKLARIN TANRI olarak görülmesi ve onlara tapılması söz konusudur.Eski mitolojik Tanrıların birçoğunun kökeninde bu yatmaktadır.RA yı bunlara örnek verebilirz.bugün RA nın ne olduğunu akaşa yayınevi kitaplarından RA bilgilerini okuduğumuzda anlayabiliriz.)

 

-iman ettikten,elçinin doğru olduğuna tanık olduktan ve kendilerine açık deliller geldikten sonra,inkar eden bir toplumu,Allah nasıl olur da doğruya iletir?Allah zalim toplumu hidayete ulaştırmaz.Onlar,Allah ın,meleklerin ve insanların toplu lanetini hakketmişlerdir.(ali imran suresi,86 87)

 

 

3( aşağıdaki ayette de anlatılan,bugün de bunların hepsini yaşıyor olduğumuz!..yeryüzünde çok büyük bir yardım operasyonu vardır!(UFOLAR)GALAKTİK UYGARLIKLARDAN gelen görevliler inanç sahiplerine çok çeşitli kanallardan evrensel bilgiler vermektedirler)

 

-Adn cennetlerine girerler.atalarından,eşlerinden ve soylarından iyi olanlar da onunla beraberdir.melekler de kapıdan yanlarına varırlar (rad suresi,23)

 

 

4(bu ayette; insanların geçirecekleri beden değişimlerinde YÜKSELMİŞ GALAKTİK İNSANLARIN YARDIMI OLACAĞI ANLATILIYOR..)

 

-melekler,canlarını temiz insanlar olarak aldıklarına şöyle derler; selam size,yapıp ettiklerinize karşılık olarak girin cennete (nahl suresi,32)

 

 

 

 

5(bu ayette anlatılan; GALAKTİK UYGARLIKLARIN bizim için af dilemesi,onların bizim FOTON KUŞAĞI GEÇİŞİNİ BAŞARIYLA ATLATMAMIZ için spiritüel hiyerarşilerden aldıkları izinlerdir.belki de müdahale biz foton kuşağına girmeden daha önce gelecekti)

 

-O , odur ki sizi karanlıklardan aydınlığa çıkarsın diye üzerinize rahmet gönderiyor;melekleri de sizin için af diliyor! Zaten o,inananlara karşı çok merhametlidir(anzab suresi,43)

 

 

6(aşağıda ki ayette GEÇTİĞİMİZ FOTON KUŞAĞI deneyimlerinden veya dünya da yaşanan yüksek teknolojik savaş yıkımlarından sonra birbirlerinden farklı gezegenlerden getiriliğ dünya ya adapte edilen farklı bedenlerde enkarne olmaya başladık.sarı ırk,beyaz ırk,kızıl derililer,zenciler hatta aynı beden renginde farklı kan gruplarında olan insanların genetik kodları başka başka gezegenlerden getirilmedir!)

 

-göklerin ve yerin yaratılmasıyla dillerinizi ve renklerinizin farklı olması da O nun ayetlerindendir.(rum suresi,22)

 

 

 

7(aşağıda ki ayette SİRİUS KASTEDİLMEKTEDİR!güneş sistemimiz galaktik konfederasyon tarafından Tarık yıldızı nın yanına taşınmaktadır..yani sirius un yanına! bu plan bbinlerce yıllık bir plan olduğu için dünya daki tüm insanların ruhsal tekamülleri ve genetik haritaları çok çok yüksek TEKNOLOJİLERLER İZLENMEKTEDİR)

 

-yemin olsun göğe ve tarık a, O, Gece gelene/o, tokmak gibi vurana/o, çıkıverip de yürek hoplatana.nereden bileceksin ki sen nedir Tarık?parlayan,ışığıyla karanlığı delen yıldızdır o.hiçbir benlik yoktur ki üzerinde bir koruyucu bulunmasın! (tarık suresi 1-2)

 

 

 

AYRICA ASIRLARDIR KURANDA İNSANLARIN UZAY GEMİLERİNE BİNDİRİLDİKLERİ ANLATILIYORDU ZATEN...(İSA DA BUNLARDAN BİRİDİR)

 

-zürriyetlerini o dopdolu gemilerde taşımamız da onlar için bir ayettir.Onlar için gemilere benzer,binecekleri başka şeyler de yarattık (yasin suresi 41-42)

 

(yani İNSAN NESLİ tükenmesin diye uzay gemileriyle yapılan bir kurtarma anlatılmaktadır..ve tabiki kastedilen meleklerdir,yani UZAYLI DİYE KASTEDİLEN VARLIKLAR)

 

 

not:alıntıdır fakat tarafımca elle yazılmıştır..yanlış bir yazı varsa,şimdiden özür diliyorum..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Araf-Berzah Alemi

   Rüyamda arkadaşım tarafından bir yere gönderildim ve bir varlıkla karşılaştım bana beni alacaklarını söyledi sonra beni götürdüğü yerde bazı insanlar vardı kafatasları yarık ancak canlı ama insana benziyorlardı. sadece ne olduklarını görüyordum ve bende onlar gibiydim ama daha insansı yani sadece onların enerjileriyle aynı enerjisel varlığa sahiptim ama insandım kafatasım yarık değildi. Arkadaşıma anlattım bana araf'a gittiğimi söyledi. Berzah alemine gitmiş olamaz mıyım ?

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Misâl Alemi

   (Arkadaşlar, bu yazıyı başka herhangi bir yerde bulabilmeniz mümkün değildir. Onun için mutlaka değerlendirmenizi isterim. İçinden çıkılamayan bazı sorularınıza doyurucu cevaplar bulabilirsiniz. Özellikle rüyaların yaşandığı boyut neresidir? Geçmiş ve geleceğin kaydı nerededir? Alemlerin sıralanışı... Ruhlar alemi ile misâl alemi arasındaki farklar... Aynı zamanda ceset alemi, yani içinde yaşadığımız madde alemi gibi kavramları birbirinden ayırıp temele oturtan bir yazı. Yaradılışın sebepleri? G

   , Yer: Dinler ve İnanışlar

  • Galaktik insan

   GALAKTİK İNSAN AKAŞA YAYINLARI   Washta, Siriuslu yükselmiş bir üstat olarak dünyaya bir kitap yazdırmakla görevlendirilmiştir. Ona bu görevinde bilim ve tarih konusunda uzman olan Aumtron ve Teletron adlı iki Siriuslu yardım etmektedir. Kitap boyunca bu üç kişilik grubun sözcülüğünü Washta yapmaktadır.   FOTON KUŞAĞI   Güneş sisteminiz büyük olasılıkla 1996 yılından sonra foton kuşağı denen büyük bir ışık kuşağına girecektir. Foton kuşağı yeniden bilinçlenmenizi, DNA ve çakra sistemlerinizi

   , Yer: 2012 ve Yükseliş

  • Galaktik Aktarımları Ağrısız Topraklamak

   Yıldız tohumu olduğuna inandığım James gençliğinden beri sık sık başağrılarından sıkıntı çekiyor – üçüncü göz çakraları çok gelişmiş olan yıldız çocuklarının (ve yetişkinlerin) yaşadığı yaygın bir yükseliş semptomu, bu onların Galaktik aktarımların güçlü iletkenleri olarak işlev yapmalarını sağlıyor.   Muhtemelen geçen haftanın Gündönümü ve Süper Ayının tetiklediği James’in ciddi başağrıları bu Pazartesi tekrarladı. Üçüncü gözünü ucu aşağıyı gösteren ve saatin tersi yönde dönen kırmızı bir üçg

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

  • Enerji Dengenizi Sürdürmek İçin Galaktik aktarımları Topraklamak

   Amara Tia Ann Son bir kaç gündür aşırı tükenme ve muhtemelen bulanık görmeye eşlik eden süper meşgul ama bulanık bir zihin deneyimlemekteyseniz, son zamanlardaki dolunay ve ay tutulmasıyla alınan Galaktik aktarımlardan enerjisel olarak etkilenmiş olabilirsiniz. SpaceWeather.com 27 Mayıs 2013′te şöyle bildirdi: “ELEKTRON FIRTINASI: Geçen 24 saatte, Dünyanın etrafında kaynayan yüksek enerjili elektronların akışı on kattan fazla arttı. Bu ‘elektron fırtınasının’ kaynağı Dünyanın manyetik alanın

   , Yer: Aura&Çakralar

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...