Jump to content

Dünya Dışı Varlıklarla İletişim Kurmayı Öğrenme

nevermore

Önerilen Mesajlar

yha arkadaşlar 2.evrede olduğumuz doru ama bence 2012 den sonra bişi deişmiyecek onca kişi insanlığın değişmesini dilerken (savaşları kesmesini,herşeyi düzene sokmasını) bi 2012 foton kuşağı mı deiştirecek???...dorudur bende yeni bişiler olacağına inanıyorum ama insanlığı değiştirmesi imkansız.............

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazı çok güzel teşekkürler. Bunun olduğuna şait oldum birkaç kez. hatta bu yeni değil 2010 yılından bu yana doğan yeni çocukların böyle psişik gücleri olduguna da şahit oldum. Otistik bir çocuk henüz 2 yaşında ve abisinin kaza geçirdigini bilmemesine ramen oyuncak ambulans arabasını alıp abisinin resmini alıp ikisini birleştirip annesine gösteriyor ve abisinin resmini koltuga yatırıyor :) hani derler ya , insanın içine doğuyor.. 2 yaşındaki gelişim süreci engelli olan ve teşhis edilmiş bir cocugun böyle birşeyi algılayabilmesi, algılayabilmesini bıraktım hissedebilmesi çok enteresan. yani normal bir gelişim süreci içerisinde değiller.

Birde böyle değişimler söz konusu iken, zaten o kadar ileri seviye ve anlamsız noktalara geleceğiz ki bunlar daha başlangıc, dünya yok olucak dememek lazım her sonun bir başlangıcının var oldugunuda unutmamak lazım... dünya üzerinde birçok şey yok olucak ve insanlık yeniden türemeye başlıcak bu milyarlarca yıldır bu şekilde gerçekleşmiştir. farklı birşey beklemek yanlış olur gibime geliyor ..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cocuklugumdan beri hep istedim. Hala daha istiyorum. Hatta bi icat yapmistim teyp vardi o zamanlar 90lar cocuguyum ben. Teyp ve kaset birde oyuncak robotu parcalayip biseyler yapmistim ses cikiyordu isik yaniyordu falan daha 8 yasindaymisim o zaman... her gece balkonda onunla sinyal yollamaya calisirmisim... cocukluk iste... ama simdi yine istiyorum ama korkuyorum da kesip bicerler... nette ne haberler gordum... hamile birakmislar sonra sen bizim annemizsin demisler falan cocuk dogmaya yakinken kadini alip karnini keserek almislar falan nasil bi mahlukatlar cozemedim he ne kadar dogru orasi mualla... ama korksamda bi hala istek var en azindan goreyim yakindan. Kumburgazda yazligimiz var kucukken cok gormustum orda ufo hatta gecen sene haberlere cikti kumburgazda ufo diye... orada cok varlar her gece 3 5 gorursunuz rahat bi deneyin gidin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben şahsen uzaylıları görmek isterim ama üzerimde deney yapıp benimle ilişkiye girmelerini istemem ancak şöyle birşey

uzaylılar niye bizimle iletişim kursun okadar cinayet hırsızlık yalan tecavüz hemde insan hayvana kadar bunlar varken dünyamızda niye bizimle iletişim kursun uzaylılar şahsen ben uzaylı olsam dünyalılarla iletişim kurmazdım

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Dünya Çayları

>>> https://techateashop.com/tr/ >>> https://kloof.com.tr/   Deneyimlediğiniz, önerebileceğiniz farklı kültürlere ait çayları yazabilirsiniz.

, Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

• İlahi İletişim Tarzını Bulma Testi

Hepimizin rehberlerimizle veya diğer varlıklarla iletişim için kullandığımız dört yolumuz vardır;   Durugörü (alın çakrasıyla bağlantılı) Duruişiti (kulak çakralarıyla bağlantılı) Durusezi (kalp çakrasıyla bağlantılı) Durubiliş (taç çakrayla bağlantılı)   Bu dört özelliklerimizden birisi mutlaka diğerlerine göre daha açıktır. Bu testte amaç hangisinin daha açık olduğunu bulmak. Ve çakralar bölümünde vereceğim gerekli kanalı güçlendirmek için yöntemleri kullanmak.     İLAHİ İLETİŞİM TARZINI

, Yer: Psişik Yetenekler

• Ölmüş Yakınlarla İletişim Kurma

Ölmüş yakınlarla iletişim aslında sanıldığından çok daha kolaydır. İçten bir dua mesajınızın ona ulaşmasını sağlayacaktır. Bunun temel nedeni aradaki "sevgi" bağıdır, bu bağ ikili iletişimi ve dualarımızın onlara ulaşmasını kolay kılar.   Ölmüş yakınlarımız, özellikle öldüklerinin ilk döneminde bizimle sık sık ilişik olurlar ve dualarımızı, isteklerimizi duyarlar. Bu ölmüş akrabaları anmak ve onlarla içten bir şekilde konuşmak çağlardan beri süre gelen güçlü bir ritüel olmuştur. Bilhassa mezar

, Yer: Ölüm ve Ötesi

• Düz Dünya

Bu aralar çok gündemde olan bir konu. Düz dünya. İlk işittiğimde banada komik gelmişti fakat videolara göz atmaya başladıktan sonra insanın kafasında soru işaretleri bırakmıyor da değil ?????   Aşağıdaki videoda genel anlamda düz dünya fikrini savunanların küre dünya modeline inananların cevaplaması istediği sorular ve çelişkiler yer alıyor. Seyrediyoruz.   Bu video LightAroundtheMoon/ Deniz Kaya youtube kanalında yayınlanmaktadır. Sadece konuyu açıklamak adına alıntılanmıştır.

, Yer: Komplo Teorileri

• Ezoterik Dünya Tarihi

Gezegenimizin bilinen tarihi arkeolojik verilere dayanır. Hepimizin bilinen tarih ile ilgili genel bilgilerimiz vardır ama ya bilinmeyen/ezoterik tarihi? Binlerce yıldır kuşaktan kuşağa kadim öğretiler ve bilgelik okulları ve öğretiler aracılığıyla aktarılan ezoterik tarih şu an için bilinmeyen bir tarih ama ya gelecek bu tarihi doğrulayacak yeni olaylara ve oluşumlara hazırlanıyorsa?   Sümer’lerin Aztek/İnka/Maya ya da Afrika’daki Dogon yerlilerinin binlerce yıl önceden bugüne aktardıkları ve

, Yer: Dinler ve İnanışlar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...