Jump to content

Kabalistik Sigyler (siğil)

nevermore

Önerilen Mesajlar

http://www.pasarel.org/images2/6090-seals-1.jpg

http://www.pasarel.org/images2/6090-seals-2.jpg

Bu Kabalistik sigyler yüzbinlerce yillardan bugüne yahudiler ve hiristiyanlar tarafindan kulanilmaktadir.

Sigyler genelde korunma sifa ask mesk ve maji vs. icin kulanilir:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki imzamdaki şekil sizce tılsımmıdır siğilmi?

Seal'ı mühür olarak alacak olursak ki kullanılış amacı itibariyle öyle olmalı,imzadaki simge bir seal mıdır yoksa tılsım mı sorusuna kullanan kişinin niyetine bakılarak cevap verebiliriz. Eğer siz bunu şahsi simgeniz olarak kullanıyorsanız bu amacı itibariyle seal'dır. Ancak belli bir amaç doğrultusunda tılsımın sonuçlarını doğurmasını amaçlıyorsanız bu simgeye tılsımdır diyebiliriz. Bir seal,içinde değişik anlamları barındıran bir kaç simgeyi bir arada bulundurabilir. İmzada da spiritüel satanizme ait birden fazla simge bulunmakta. Telepatiyle niyet okuması yapamayacağıma göre bunun cevabını en iyi siz verirsiniz diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Seal'ı mühür olarak alacak olursak ki kullanılış amacı itibariyle öyle olmalı,imzadaki simge bir seal mıdır yoksa tılsım mı sorusuna kullanan kişinin niyetine bakılarak cevap verebiliriz. Eğer siz bunu şahsi simgeniz olarak kullanıyorsanız bu amacı itibariyle seal'dır. Ancak belli bir amaç doğrultusunda tılsımın sonuçlarını doğurmasını amaçlıyorsanız bu simgeye tılsımdır diyebiliriz. Bir seal,içinde değişik anlamları barındıran bir kaç simgeyi bir arada bulundurabilir. İmzada da spiritüel satanizme ait birden fazla simge bulunmakta. Telepatiyle niyet okuması yapamayacağıma göre bunun cevabını en iyi siz verirsiniz diye düşünüyorum...

aslında bu soruyu yukarıdaki arkadaşların tılsım ve siğil ayrımındaki çelişkilerini gidermek adına sormuştum :) sizde son derece yalın bir şekilde anlattınız , ki tamamen katılıyorum ... evet imzamdaki şekil birkaç siğil ve tılsımın birleşmesinden oluşuyor ... teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında bu soruyu yukarıdaki arkadaşların tılsım ve siğil ayrımındaki çelişkilerini gidermek adına sormuştum :) sizde son derece yalın bir şekilde anlattınız , ki tamamen katılıyorum ... evet imzamdaki şekil birkaç siğil ve tılsımın birleşmesinden oluşuyor ... teşekkürler :)

O zaman hemen atlamışım kusura bakmayın,kaynak için ben teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Okuduğum Ve Güzel Bulduğum Paylaşima Teşkkur Ediyorum Sonuçda Emek Ve Emeğe Teşkkur Edilir Zaten Genelde Çevrim Dişi Takilip Okuyup Sonra Beğenirsem Teşekkur Ediyorum İsterseniz Mesaj Sayımı Sıfırlayin Farketmez Flood Yapsam Form Oyunlarina Takilirdim Oarayada Eğlenmek İçin Yaziyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet aslında güzel bi konuya değinmişsin , konuların altına sadece teşekkür yazmak pek birşey ifade etmiyor okudukdan sonra yorum yapin soru sorun konuyla ilgili ki eski konuları hatta gözden kaçmış konuları tekrar canlandırma fırsatımız olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki imzamdaki şekil sizce tılsımmıdır siğilmi?

o şekil hakkında bi tahmin yürüteyim, silent hill filminde vardı. Günah işlemekte olan tanrının kilisesi şeytan tarafından karanlığa dahil edilir. kilise içeri sızılarak yok edilir. Bununla bağlantılı birşey olabilir. :D :D

efIatun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...